Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/18/20 in all areas

 1. 4 points
  lol mieliście racje ,że się zwinie od razu
 2. 4 points
  Blondynka dowiedziała się, że jest w ciąży i płacze: - Ale ja nie jestem gotowa, żeby mieć dziecko. Nie mam pracy, męża, nawet domu. Nagle wpadła jej myśl: - A może to nie moje?
 3. 2 points
  tutaj to jest podzielone czasami siły czasami słabości ale osobiście uważam ,że dojrzałości
 4. 1 point
  Fobie Emetofobia Strach przed wymiotowaniem. Osoby, u których występuje ta fobia obawiają się, że problemy żołądkowe dopadną ich w miejscu publicznym. Skopofobia Strach przed byciem obserwowanym. Hejsakosjoiheksekontaheksafobia Strach przed liczbą: 666, ponieważ powszechnie uważana jest za diabelską. Haptofobia Fobia ta ma wiele imion: afefobia, hapnofobia, haksofobia, czy hafefobia. Oznacza lęk przed dotknięciem drugiej osoby. Ważne jest to, że lęk nie jet związany z żadnym poczuciem zagrożenia przed zarażeniem chorobą, czy brakiem higieny intymnej, a o sam fakt dotyku, kontaktu fizycznego. Gefyrofobia Strach przed przekraczaniem mostów/kładek. Warto zwrócić uwagę na to, że osoby dotknięte tą fobią nie mają często lęku wysokości. Westifobia Strach przed ubraniami. Osoby dotknięte tą fobią obawiają się głównie braku wygody, dlatego też noszą luźne, za duże ubrania, które nie krępują ich ruchów. Magejrokofobia Strach przed gotowaniem. W najlżejszych przypadkach przejawia się gotowaniem dla większej ilości osób, ale czasami zrobienie jajecznicy może być straszne. Osoby te nie boją się jedzenia, a często są łakomczuchami. Ichthiofobia Strach przed rybami - żywymi, jak i martwymi. Erytrofobia Strach przed czerwienieniem się. Cibofobia Strach przed żywnością. Dipsofobia Strach przed piciem. Ablutofobia Strach przed myciem, kąpielą. Ludzie dotknięci tego rodzaju fobią mogą nie myć się przez długi czas. Myślą, że woda i mydło mogą stać się przyczyną choroby. Niektórzy wierzą, że mogą utonąć pod prysznicem. Strach ten zwykle związany jest z traumatycznym doświadczeniem. Ergofobia ? Strach przed pracą. Osoby dotknięte tym lekiem tkwią w bezproduktywności. Oikofobia Strach przed pozostaniem samemu w domu. Fobofobia Strach przed własnymi fobiami. Nomofobia Strach przed brakiem telefonu komórkowego, byciem poza zasięgiem sieci. Hippopotomonstroseskuipedaliofobia Strach przed długimi, a także dziwnymi słowami. Lęk ten związany jest nie z tym, że słowo jest po prostu długie, a z tym, iż jest niezrozumiałe, lub sprawia trudności w wymowie. Głownie występuje dlatego, że ktoś nie chce zrobić z siebie pośmiewiska. Źródło
 5. 1 point
  nick: @ Zohan Ranga z której rezygnuje: Admin, Właściciel i UBTeam. Powód: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 6. 1 point
  gut gut Niektóre fobie są pojebane np. Kebabofobia - strach przed dostaniem chujowego kebaba
 7. 1 point
  Nick z gry: ZeLoo Wiek: 23 Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199001290280/ Coś o sobie: Nazywam się paweł, grałem na serwerze @ GrZ3SiU posiadałem tam admina, lecz on przenosi swój serwer na inne forum. @ Zohan @ H4ttory Wy wsm mnie znacie. Znajomość AmxModMenu(1/10): 9.9 Doświadczenie w adminowniu: Bardzo Wysokie, U @ GrZ3SiU pojawiały się błędy ale ich się pozbyłem. Link do Gamertracker (GT): https://www.gametracker.com/player/ZeLoo/54.38.57.194:27015/ Jest słabe bo dopiero zaczynam grać na tym serwerze Składka (tak/nie): Tak ale to dopiero 27 (Wypłata) Kontakt: GG. STEAM. PW. FB PS: Wiem że to nie powinno się liczyć, ale Administracja serwera zna mnie i wie jak prowadzę się na stanowisku "Admina" KC KC
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  Ciekawostkofobia - strach przed czytaniem ciekawostek które doda ktoś inny niż @ Kolorowa Fajne
 11. 1 point
 12. 1 point
  Hah żarty z blondynkami zawsze dają do myślenia
 13. 1 point
 14. 1 point
  * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. 1 point
 16. 1 point
  zawsze mozna zrobic testy na macierzynstwo hahahah xd
 17. 1 point
  Coooo?? Haha Blondynki i ich myślenie Hahha Dobre Dobre
 18. 1 point
  jak ja kocham żarty z Blondyneczkami
 19. 1 point
  Proste że TAK. + Skladka +Amx +Wiek +Doswiadczenie
 20. 1 point
  HAHAHAH NIE MOGE XDD Nie no ogólnie dobra robota kaczorku. Nie każdemu chciałoby się odpowiadać na tyle pytań
 21. 1 point
 22. 1 point
  Płacz jest oznaką słabości, a jak już płakać to samemu, inaczej ludzie to wykorzystają
 23. 1 point
  Trudno powiedzieć, ale podobno chłopaki nie płaczą
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point
  Jasne kolejny [email protected] Awans kogoś z żółtych, gdzie nikt nie zasługuje na czerwonego... . Na temat moderatorów się nie wypowiadam, ponieważ dopiero co zostali przyjęcie, w sumie niewiele wcześniej - [email protected] Awansujecie ludzi z zewnątrz na wyższe rangi, ale jakoś nie widać postępów . Może niech się wykażą obecni i wtedy przyjdzie czas na nowych. Jestem na NIE!
 27. 0 points
 28. 0 points
  1. Ogólne: 1.1. Posada UBTeam jest dobrowolna. 1.2. Wyboru UBTeam dokonują administratorzy. Metodą wyboru jest ogłoszenie naboru do grupy UBTeam i wybór spośród nadesłanych kandydatur lub mianowanie użytkownika ze względu na wzorową postawę, wysoką aktywność lub wysokie kwalifikacje w danej dziedzinie. 1.3. Kandydaci na UBTeam nie mogą mieć żadnych ostrzeżeń. 1.4. UBTeam nie mają prawa wnikania w działy serwerowe, owe działy są moderowane tylko i wyłącznie przez grupę Opiekun serwera i Właściciel Serwera. 1.5. UBTeam może mieć 5 ostrzeżeń. Po pięciu ostrzeżeniach dostaje Degrada. 1.6 UBTeam podlegają opiece Junior Administratora. 1.7 Olewanie poleceń przełożonego = Ostrzeżenie. 2. Prawa: 2.1. Nadawanie ostrzeżeń lub upominanie za pomocą notatki autora posta, który nie jest związany z daną sprawą. 2.2. Przenoszenie do odpowiednich działów odpowiedni temat. 3 Obowiązki: 3.1. Członek UBTeam ma 48 godzin na rozpisanie demka. Po upłynięciu czasu, odwołanie jest przyjęte, a członkowie UBTeam zostają upomnieni. 3.2. Podstawowym obowiązkiem UBTeam jest utrzymywanie porządku, dyscypliny, estetyki w przypisanym mu dziale tematycznym, a także egzekwowanie regulaminu od użytkowników. 3.3. Częste odwiedzanie forum. 3.4. Weryfikacja nadesłanych skarg. 3.5. Weryfikacja informacji zawartych w postach pod względem merytorycznym w miarę możliwości i wiedzy UBTeam. 3.6. Prezentowanie postawy godnej naśladowania. 3.7. Wyjaśnienie wszelkich błędnych decyzji i czynności z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników włącznie. 3.8. Pisanie postów będących przykładem poprawności merytorycznej, ortograficznej, interpunkcyjnej, stylistycznej i estetycznej. 3.9. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz blokad. 3.10. W przypadku usuwania lub edycji postu, podpisanie się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu usunięcia lub edycji postu. Prawo nie Działa wstecz. Regulamin wchodzi w życie sieci od dnia dzisiejszego (18.01.2020). 4. Ostrzeżenia UBTEAM. CS:GO CS 1.6 Regulamin jest własnością Road2Skill.eu.
×
×
 • Create New...

Important Information