Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/11/20 in all areas

 1. 4 points
  Co mówi żona szachisty po szybkim numerze?
 2. 2 points
  Co myślicie o tym żeby zrobić jakieś karałoke na ts? Koronawirus panuje wszyscy w domu siedzą i się nudzą to czemu sie nie pobawić trochę hate oczywiście skombinuje egelanckie nagrody i będziemy się świetnie bawić! Głosujcie w ankiecie plis i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 3. 2 points
  • Aktualny nick: LaggeR. • Nowy nick: KoronaVirus • Jaki jest powód zmiany?: Chcę być na czasie
 4. 2 points
 5. 2 points
 6. 1 point
  Witam, przedstawiam wam propozycje nowego banneru na teamspeak3 ts-zadymka.ga Proszę o opinie i czy jesteście za tym aby takowy banner pojawił się na Ts-Zadymka.pl
 7. 1 point
  Nick: @ y0ung, Imię: Daniel, Wiek: 15, Steam ID:STEAM_0:0:442533777, Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-4h ,w weekendy więcej , Opisz siebie: Siema jestem Daniel ,lubię jeść lody @ Kolorowa to kozak ,ogólnie jestem osobą bezkonfliktową i potrafię pracować w zespole ogólnie w CSGO przegrałem około 4000-5000 godzin i myślę ,że jestem idealną osoba na te stanowisko, Dlaczego akurat Ty?: Nie ma żadnego UBT aktualnie a myślę ,że by się przydał, Czy miałeś styczność z Sourcebansem?: Tak, Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8/10, Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Ahh tak ale teraz średnio się z tym czuję ,jakie od darmowych po skeeta, Kontakt: Messenger,Forum.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Jestem na tak: + wiek + brak ubt + najbardziej dobra kandydatura + staż ? + doswiadczenie
 10. 1 point
  Jestem skłonna, aby przyjąć Cię na okres próbny. - Staż + Brak UBT CS:GO + Godziny w CS:GO + Styczność z banami Można przyjąć na okres próbny lub przetestować radzenie sobie z rozpisaniem demek, itd.
 11. 1 point
  Jestem na TAK: - wiek + Brak UBT CS:GO + Staż + powyżej 4k godzin w CS:GO
 12. 1 point
 13. 1 point
  Moim zdaniem jest na to zbyt mało użytkowników.
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  Jestem na NIE -wiek -nie spełniasz wymagań -za mały staż na forum
 17. 1 point
  Oczywiście, że taaak!!!! KOROROWE SNY KIEDY JA DOTYKAM CIEBIEEEEE
 18. 1 point
 19. 1 point
  Co/Kto sprawia Ci największą radość?
 20. 1 point
  Koronawirus w Polsce = 2 tygodnie wolnego
 21. 1 point
 22. 1 point
  Spotkanie z przyjaciółmi
 23. 1 point
  Spotkanie/granie z przyjaciółmi
 24. 1 point
 25. 1 point
  Jak kebab ląduje w koszu xdd nie no ale tak serio to jak dostanę dobrą ocenę w szkole
 26. 1 point
  Jestem na nie, Dopiero co do nas dołączyłeś, IPS do UBT nie jest Ci potrzebne do niczego, Co ty możesz wiedzieć o czitach jak nigdy na nich nie grałeś hue hue.
 27. 1 point
  Patrys i Kamis Najlepsi na świecie
 28. 1 point
  1. Ile wiosen na karku? 2. Do jakiej szkoły aktualnie uczęszczasz/ gdzie pracujesz? 3. Jak znalazłaś się na tej sieci? 4. Grafiką zajmujesz się bardziej profesjonalnie czy to na razie jest takim dodatkowym hobby? 5. Jakie masz plany na swoją przyszłość? 6. Z kąd nick Bella? 7. Dlaczego Road2skill?
 29. 1 point
  [P] Czemu jesteś pączusiem? [P] Kiedy postawisz mi kebsa? [P] Czemu jestem najprzystojniejszym kaczorem? [P] Skąd w tobie taka skromność? [P] Gdybyś mnie nie znała to jakbym szedł z naprzeciwka to przeszłabyś na drugą strone jezdni? ? [P] Kiedy kupujesz nowego komputra? [P] Czy to będzie komputr czy laptok? [P] Jakbyś streamowała to byłyby one z kamerką dla stulejarzy? [P] Męczy Cię zachowanie innych ludzi wobec Ciebie? [P] Robisz coś na siłe nawet jak tego nie chcesz tylko po to aby sprawić komuś przyjemność czy po prostu mówisz, że mi się nie chcę i idziesz w ch*j? [P] Co u Jagody? [P] Co chciałabyś zmienić w sobie? [P] Zrobiłabyś sobię jakąś operacje plastyczną? [P] Co o mnie myślałaś gdy się poznaliśmy? [P] Sądziłaś, że będziemy się znali tyle czasu czy, że to będzie krótkotrwała znajomość? [P] Co we mnie lubisz? [P] Czego we mnie nie lubisz? [P] Kiedy się przeprowadzasz na Śląsk? [P] Żałujesz jakiejś decyzji którą podjęłaś w ostanie pół roku? [P] Lubisz swoją prace?
 30. 1 point
  Nie musisz dziękować
 31. 0 points
 32. 0 points
×
×
 • Create New...

Important Information