Jump to content

Oliwia

 Zbanowany

Oliwia last won the day on December 26 2019

Oliwia had the most liked content!

Community Reputation

81 Nolife

About Oliwia

 • Rank
  Forumowicz

Recent Profile Visitors

1070 profile views
 1. Elo oliwia6969

 2. Skoro Twoim zdaniem cały czas prowokuje, mogłaś dać tego Warna kiedy faktycznie ta prowokacja miała miejsce, a nie wtedy kiedy prowokacji nie było. Napisałam do Ciebie na ChatBox'ie "cześć krolewna6969", mogłaś napisać że Ci to nie odpowiada, napisałam drugi raz na profilu to jak zwykle coś Cię chyba swędziało i wszystkie statusy jakie pisze na Twoim profilu musisz usuwać. Z tą obrazą to ok, ale za napisanie słowa "debil" blok na 3 dni, a może i nawet więcej?
 3. • Twój nick: @ Oliwia • Nick oskarżonego: @ Kolorowa • Powód/Świadkowie: Bezpodstawne dawanie warnów. • Opis sytuacji: Napisałam na jej profilu w statusie "Cześć krolewno6969 kiedy masz zamiar ściągnąć mi bloka na ChatBox'a?" Nie rozumiem, gdzie tu jest prowokacja? Warna dostałam z powodem "ciągłe prowokacje". XD Zakładam, że "krolewna6969" mogło się jej nie spodobać, ale nie napisała mi wcześniej jeszcze na ChatBox'ie że jej to nie odpowiada. Dzisiaj wieczorem będzie 3 dzień odkąd mam bloka, prawdopodobnie za napisanie "cześć debil6969".
 4. Ej bo to cały czas otwarte jest
 5. ej bo ten temat już tydzień stoi
 6. we pal wroty brudna kapusto
 7. wszystkich rołdtuskilowców
 8. [P] Kiedy wyleczysz swoją wrodzoną wredote?
 9. zostań mojom kotkom 

  1. `rage

    `rage

   Ma się bawić z kłębkiem nerwów xD?

  2. Oliwia

    Oliwia

   Zależy dla kogo :o ale tak!!!!! Rage zostan mojom słotkom

 10. Na tak +sloty +rozkręcony +i ogólnie fajny gość ps. Jak można dać komuś argument „+kontakt” ? XD XDDXFD
 11. Oliwia

  [PRZYJĘTY] Podanie

  + Wiek + Składka + Doświadczenie na tak
 12. nick: Oliwia • Nick oskarżonego: @ Kolorowa • Powód/Świadkowie: Bezpodstawny ban na Chatboxie • Opis sytuacji: To co się wydarzyło dzisiaj jest po prostu śmieszne. Prawdopodobnie za napisanie "pal gumiaka" dostałam muta. Razem z @ Ciastkoo troszkę śmialiśmy się z kolorowej, fakt... ale czy za napisanie "Kolorowa moda XDDDDDDDDDDDDDDD", "No ciekawie się zaczyna idę po popcorn", "@Ciastkoo idziemy stad bo jeszcze Warna nam da tęczowa ..... " powinien być mute? Przecież nie napisałam nic co by mogło ją obrazić, ile razy była sytuacja gdzie ta oto @ Kolorowa się wyzywała na chatboxie i mieliście to gdzieś. Przecież z jej podejściem ona będzie warnować użytkownika za napisanie "Kolorowa nie powinnaś mieć moda bo nie zasłużyłaś." Trochę głupie zachowanie, żeby mutować użytkownika za śmianie się z rangi jaką otrzymała. ps. Proszę aby jej przydupasy i ogólnie użytkownicy się tu nie wypowiadali, gdyż będzie pewnie obwinianie mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information