Jump to content

InFerNo

 Użytkownik

Community Reputation

6 Normalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie było nigdy problemów na serwerze z kolegą, Można było się dogadać, Często jest widywany na serwerze(pod starym nickiem).
 2. Proszę o zabranie mi funkcji admina z serwera oraz forum.
 3. Jestem na nie: - nie widziałem cię nawet na serwerze - koledzy ci komentują posty jak i w poprzednim podaniu + za prime te i poprzednie podanie wydają mi się jakimś nieudanym żartem tutaj.
 4. 105 hp myślę, ze będzie bardziej odpowiednie na vipa.
 5. Jestem na nie: - 3-4h na serwie a jednak pod tym nickiem cie nie widziałem ani razu, + oczywiście za sm, doświadczenie i prime.
 6. Jeśli posiada VAC'a jestem kategorycznie na NIE!
 7. Jestem na tak. Nigdy nie było problemów na serwerze z kolegą, często jest na serwerze. Uważam, że 7 dni okresu próbnego zweryfikuje kolegę na serwerze.
 8. Taki masz dobry kontakt, ze zaczynasz kłótnie na serwie? Spoko Zakończ już ten bełkot i kompromitacje bo szkoda czasu na to Demka możesz zobaczyć sam jeśli coś ci umknęło i jeśli mamy o czymkolwiek gadać to wyrażaj się i rób to tak, żeby ktoś to był w stanie zrozumieć bo na serwie dzisiaj tak bełkotałeś o tej skardze, ze ciężko było zrozumieć. Jeżeli jeszcze komuś coś nie odpowiada co robię na serwie, niech się tutaj wypowie i sam poproszę o zabranie mi admina jeśli tak ci to ma poprawić humor
 9. Na 100% się przyda, duże zamieszanie jest przez raszowanie.
 10. Jestem na tak: - na serwerze złego słowa na niego nie powiem Dużo argumentów na + może nie znajdę ale na serwerze brakuje adminów. Jak dla mnie 7 dni okresu próbnego by zweryfikowały czy się nada i czy będzie korzystanie z forum. A sm.. wiadomo, że jest mile widziane ale tego na prawdę nie jest tak dużo, żeby w 7 dni go nie ogarnąć. To tylko moja opinia.
 11. Właśnie tak wygląda rozmowa z tobą na serwerze, nic nie można zrozumieć jak w twojej wypowiedzi. Byłem wcześniej na serwerze i słyszałem jak prowokujesz graczy.. za każdym razem jak padłeś słyszałem, ze ktoś ma czity ;) Ostrzeżenie o raszowaniu napisałem tuż po tym jak ktoś wspomniał o raszu, żeby się sytuacja nie powtórzyła po czym ty domagałeś się bana dla "Mystica", próbowałem was obu uspokoić ale mieliście to gdzieś.. Po zmianie mapy jak tylko dołączyłeś na serwer znowu zacząłeś się do niego przyczepiać, wiec dostałeś mute na jedną mapę. A kolega "Mystic" odpowiadał do mnie na następnej mapie po tym jak powiedziałem mu, ze nie raszujemy, nie byłeś nawet jeszcze na serwerze, wiec nie wiem o czym ty bredzisz.. a z tym " jak nie umie słuchac i czytać niech sie nie wpier****" radziłbym najpierw patrzeć w pierwszej kolejności na swoja osobę.
×
×
 • Create New...

Important Information