Jump to content

Kolorowa

 Globalny Moderator

Kolorowa last won the day on February 15

Kolorowa had the most liked content!

Community Reputation

334 Legenda

About Kolorowa

 Queen
 VIP
 • Rank
  Królowa
 • Birthday March 22

Informacje o Użytkowniku

 • Imię
  Marlenka
 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/kolorowa2223/
 • GG
  67623416

Recent Profile Visitors

1270 profile views
 1. To już czwarta odsłona naszej zabawy. @ Pqrk twardo broni tytułu MISTRZA, ale mam nadzieje, że tym razem mu w tym przeszkodzicie. Głosujcie na najlepsze memy oddając punkty reputacji. Powodzenia! Regulamin
 2. Hejka forumowicze! Po raz trzeci zwycięzcą "Mema tygodnia" zostaje @ Pqrk. Zdobył on najwięcej punktów reputacji (4) pod swoim memem. Ranga "Memiarz" zostaje na profilu zwycięzcy przez kolejny tydzień. Zachęcam wszystkich do brania udziału i głosowania na najlepszego mem - poprzez punkty reputacji.
 3. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Nie dla parów przebrzydłych, takich jak wy!
 5. Witam wszystkich forumowiczów R2S! W związki, iż mamy za sobą Walentynki, ale również dobiega końca Dzień Singla, postanowiliśmy zorganizować dla was konkurs z małymi nagrodami. Zasady konkursu: Należy zrobić minimum jedną z wymienionych rzeczy: - wrzucić zdjęcia z Twoich Walentynek/Dnia Singla - napisać wiersz - napisać piosenkę - opisać, jak spędziłeś/aś Walentynki/Dzień Singla - opisać, jak wyobrażasz sobie wymarzone Walentynki Pamiętaj o tym, aby nie odbiegać od tematyki konkursu! Nagrody: 1 miejsce - ♡ Ranga specjalna ♡ VIP na okres 30 dni - forum lub wybrany serwer. ♡ +10 reputacji do profilu. 2 miejsce - ♡ VIP na 14 dni - forum lub wybrany serwer. ♡ +5 reputacji do profilu. 3 miejsce - ♡ VIP na 7 dni - forum lub wybrany serwer. Konkurs będzie trwał do do końca miesiąca (29.02.2020r.) Powodzenia! Pozdrawiamy, Administracja R2S
 6. Jadą dwie blondynki pociągiem. Jedna częstuje drugą bananem, zaczynają jeść i... w tym momencie pociąg wjeżdża do tunelu. Po kilku sekundach w ciemnościach rozlega się głos: - Próbowałaś już swojego banana? - Nie, jeszcze nie zdążyłam. - To nie próbuj. Ja od swojego oślepłam!
 7. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Czas na zadawanie pytań minął. @ vReksu proszę, abyś w ciągu dwóch dni odpowiedział na pytania. (Utwórz nowy temat z tytułem --> [Odpowiedzi} Q&A - nick.) Pamiętaj o nominowaniu kolejnej osoby!
 9. [P] Jesteś z Aśką? [P] Jak się poznaliście? [P] Do jakiej szkoły chodzisz? [P] Masz dobre oceny? [P] Dlaczego wbijasz mi na kanał i krzyczysz? (Haha) [P] Lubisz oglądać bajki? [P] Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy? [P] Kto Twoim zdaniem pokazuje największe zaangażowanie w forum i dlaczego? [P] Co lubisz robić w wolnym czasie? [P] Masz psa/kota/dziewczynę/chłopaka? [P] Co chciałbyś zrobić przed śmiercią? [P] Lubisz uprawiać sport? [P] Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat? [P] Jaka jest najzabawniejsza historia z Twojego życia? [P] Jaki serial polecasz? [P] Ulubiony napój? [P] Ulubiony smak lodów? [P] Jakie jest Twoje hobby? [P] Lubisz imprezować? [P] Ile masz wzrostu? [P] Co chcesz zmienić na forum? [P] Kogo byś zdegradował i dlaczego? [P] Jesteś skąpy? [P] Nawiązujesz łatwo znajomości? [P] Masz idola? [P] Lubisz nocne spacery? [P] Jaki masz telefon? [P] Co byś teraz zjadł? [P] Lubisz odpowiadać na takie zajebiste pytania? [P] Wolisz tłumy czy spokojne okolice? [P] Jakie jest Twoje marzenie? [P] Lubisz kebaby? [P] Ulubiony przedmiot szkolny? [P] Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem? [P] Jak byś opisał siebie? [P] Jesteś wybredny, jeżeli chodzi o jedzenie? [P] Ulubiona potrawa? [P] Jak zabijasz nudę? [P] Jakie zachowanie u innych ludzi Cię denerwuje? [P] Ulubiony kolor? [P] Jaki masz kolor oczu? [P] Masz rodzeństwo? [P] Dlaczego pykyryky jest Twoją psiapsi? [P] Boisz się swojej mamy? Nie kłam, bo szepczesz, gdy ona śpi. [P] Co chcesz robić po skończeniu szkoły? [P] Jesteś wredną parówą? [P] Czego się wstydzisz najbardziej? [P] Jakiego rodzaju muzyki słuchasz najczęściej? (wstaw jakąś nutkę)
 10. Jaki rodzaj ubrania nosisz najczęściej?
 11. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Dlaczego Indianom jest zimno? . . . Bo Kolumb ich odkrył.
 13. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information