Jump to content

Kolorowa

 Moderator

Kolorowa last won the day on January 21

Kolorowa had the most liked content!

Community Reputation

202 Legenda

About Kolorowa

 Queen
 Redaktor Naczelny
 VIP

Informacje o Użytkowniku

 • Imię
  Marlenka
 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/kolorowa2223/
 • GG
  67623416

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Brawa dla @ redd! Wybierz swoją nagrodę (kliknij >>tutaj<<). (Forumowe lub Serwerowe i numerek.)
 4. Kalambury! Hasło: Strach ma wielkie oczy. Kategoria: Przysłowie. Powodzenia! Regulamin
 5. Odświeżam! Wzór: Nick: Dzień tygodnia*: Kontakt: *Opcjonalnie (może być kilka). Dzień, w którym będziesz w stanie poświęcić czas na przeprowadzenie wywiadu. !!! Nie zapisuj się na wywiad, jeżeli nie chcesz brać w nim udziału !!!
 6. Witaj użytkowniku! Mamy ogromną dumę, że właśnie dołączyłeś do grona R2S. Pozdrawiamy Administracja R2S.
 7. Jestem skłonna dać na TAK: + Sloty + Rozkręcony + Wiek właściciela
 8. @ Czekoladowy 1. Białe czy Czarne? Czarne. 2. Słone czy Słodkie? Słone. 3. Kot czy Pies? Pies, ale mam kota. 4. Wielkanoc czy Boże Narodzenie? Boże Narodzenie. 5. Ciepło czy Zimno? Ciepło. 6. YouTube czy Facebook? YouTube. 7. Komputer czy Laptop? Komputer - gry komputerowe. 8. Duże czy Małe? Małe. 9. Kariera czy Rodzina? Kariera. 10. Pepsi czy Cola? Cola. 11. Warzywa czy Owoce? Owoce. 12. Pizza czy Kebab? Kebab. 13. Kawa czy Herbata? KAAAAAAAWAAAAAAAAAAAA 14. Budyń czy Kisiel? Budyń hehe 15. Ryż czy Makaron? Ryż. 16. Brunetki czy Blondynki? W sumie tu mam problem. Nie ważne, że potwór byle by miał otwór i wybredny nie r*cha. Więc tu jest problem xD. Powiedzmy, że brunetki. 17. Książka czy Film? Film. 18. Filmy czy Seriale? Seriale ze starym. 19. Miłość czy Przyjaźń? Przyjaźń. 20. Śnieg czy Deszcz? Deszcz. 21. Sport czy Leniuchowanie? Sport. 22. Seans w kinie czy Seans w domu? W domu. 23. Audi czy BMW? BMW to sobie dupsko podcieram. Wolę audice Quatro w gazie od @ GRYZU. 24. KFC czy McDonald's? McDonald's. 25. Noc czy Dzień? Noc, ale jak chce wydrzeć pi*de to muszę się wstrzymywać, bo stary z tatrą mi naj*bie. 26. Niebieskie czy Zielone oczy? Mam zielone, więc zielone. 27. Szkoła czy Praca? Chodzę do szkoły, ale wolę pracować. 28. Rap czy Pop? Rap, sam za niedługo coś stworzę. 29. Lato czy Zima? W sumie wszystkie pory roku mnie wku*wiają, ale powiedzmy, że zima, bo te sku**ysyny komary i inne ku*wy mnie nie zjedzą. 30. Dawać czy Dostawać? Dostawać. 31. Jeden prawdziwy przyjaciel czy Wielu, ale fałszywych? I z jednym i z drugim się spotkałem, ale powiedzmy, że wielu. 32. Bycie bogatym i nieszczęśliwym czy Być biednym i szczęśliwym? Bycie bogatym i nieszczęśliwym jak beton. 33. Już nigdy nie móc zobaczyć rodziny czy Już nigdy nie móc zobaczyć miłości swojego życia? Tą miłość mojego życia wale ku*asem na ryj, a rodzina może zostać. 34. Znać wszystkie języki świata czy Być geniuszem matematycznym? Znać wszystkie języki świata. 35. Wiedzieć jak umrzesz czy Widzieć kiedy umrzesz? Kiedy. W dupie mam jak. 36. Poświęcić bliską osobę dla swojego szczęścia czy Być nieszczęśliwym? Poświęcić ku*wę xD. 37. Być samotnym do końca życia czy Mieć kogoś, ale być z nią nieszczęśliwym? Mieć kogoś, ale być nieszczęśliwym. 38. Nigdy nie wejść na Facebooka czy Nigdy nie wejść na YouTube? Je*ać fb, więc nigdy na Facebook'a. Zdradzić ukochaną osobę i nic jej nie powiedzieć czy Przyznać się do zdrady i ją stracić? Zdradzić i nic nie mówić. 40. Napaść na bank czy Być zakładnikiem? Napaść na zakładnika.
 9. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. 4/10 ------------------------------------------------
 11. Jestem na TAK: + Rozkręcony + Sloty + Przyda się ts
 12. Aby otrzymać rangę zgłoś się tutaj
 13. Kolejną osobą wytypowaną do Q&A jest @ Czekoladowy. Czas na zadawanie pytań macie do 24.01.2020r.
 14. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. Po pierwsze, zajrzyj do słownika, bo pisanie masowo "krulowa" nie jest poprawne i zabawne :). Nie będę tolerować prowokacji i ubliżania mojej osobie. Możecie kontynuować swoją "zabawę" u siebie, a nie przenosicie się na nasze forum i zaczynacie robić niemiłą atmosferę. Nie mam nic więcej do dodania :). Zostawiam decyzję administracji. @ Zorix, @ Pqrk, @ Czekoladowy, @ frasio.
×
×
 • Create New...

Important Information