Jump to content

`rage

 UBTeam CS1.6

`rage last won the day on January 1

`rage had the most liked content!

Community Reputation

79 Nolife

1 Follower

About `rage

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday February 7

Informacje o Użytkowniku

 • Nick
  `rage
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zadupie

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/c1r1ll4/
 • Serwer:
  Classic DD2
 • GG
  63608580

Recent Profile Visitors

555 profile views
 1. 4/10, od dłuższego słuchania można dostać raka xd
 2. Ciekawostkofobia - strach przed czytaniem ciekawostek które doda ktoś inny niż @ Kolorowa Fajne
 3. 30 https://cssetti.pl/serwer/54.38.57.195:27015
 4. [P] Jakie środki polecasz do pielęgnacji brody? [P] Ile masz lat? [P] Masz psa/kota/dziewczynę? [P] Gdybyś miał wybrać między wygraną w totka a kebabem to jaki sos? [P] Jakie seriale oglądasz? [P] Czy środki plemnikobójcze sprawdzają się przeciwko chwastom w ogrodzie? [P] Czy kurczaki w lodówce zasługują na honorowe miejsce? [P] Kilogram mieszko za pięć złotych, czy jeden mieszko w portfelu? [P] Lubisz pić wodę z basenu? [P] Co było pierwsze? Kura czy jajko? [P] Maślanka czy kefir? [P] Czarne czy białe? [P] Śnieg czy deszcz? [P] Co pije krowa? [P] Ulica sezamkowa czy niedźwiedź w dużym niebieskim domu? [P] W jaki sposób otrzymać kwas azotowy? [P] Kiedy idziemy coś zjeść? [P] Jakie 3 osoby z forum byś zabrał do kina?
 5. Mój ziomo co podpalił amsterdam Mój ziomo co trzyma gębę na kłódkę jak Gerda Mój ziomo opiekun na innej sieci Mój ziomo artysta kłamał na spowiedzi Mój ziomo biznesmen lubił pogadać przy winie Mój ziomo wykupił w święta cały towar na steamie XD siema
 6. No cóż.. Ja uważam, że ilość banów w bansie nie przesądza o tym czy gdzieś pasuje, czy nie bo sam nie mam wpływu na to czy ktoś uzna, że gram odpalony. Ubt powinien również potrafić wyrażać się w języku polskim, a piszesz jakbyś spędził za dużo czasu wyjeżdżając na saksy. Błędy robisz wszędzie gdzie się da: zaczynając od ortografii, idąc po banowanie na serwie według twojego wymyślonego taryfikatora, kończąc na braku rozpisek. Dopiero dzisiaj zobaczyłem jedną, w której nie było żadnej podejrzanej akcji. Możecie sobie twierdzić i pisać co tam chcecie o demkach, proszę tylko żebyście nie zawracali mi dupy i robili to w dziale zgłoszeń zamiast uniemożliwiać mi grę na serwerze. [email protected]/[email protected] z pewnością przejrzy wasze zgłoszenia. Oskarżanie mnie o kłamstwa bez jakichkolwiek dowodów powinno być karane warnem za obrazę.
 7. 1.1.2 Zabrania się używania jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających grę. To niezły zawodnik @ ZeLoo. 21:04 Yup, admin slapował ct'ka na drzwiach. Zabawnie się to zsynchronizowało z moim parkinsonem. Skan 4fun na słuch, osobom wybiegającym z gali śmiałbym się jakby cokolwiek siadło. Dziwna akcja, dałbym b-/b+ 8:29 - Jak dla mnie to takie średnie patrzenie po modelu, było kroki słychać przed anarchią b- 10:44 - O to faktycznie dziwne, sam bym rozpisał na b+, gdybym to nie był ja. Możliwe że na słuch wcelowałem się po strzałach z kałaszka, żeby ustalić czy pójdzie gala/anarchia. 12:38 - Nope, widziałem że ct kryje anarchię, więc kryłem mu plecy. b- 13:49 - Strzelałem się cały czas z gościem na bs, później strzały ak na bsie. Wystarczy ruszyć głową, żeby odpuścić ct i galę wiedząc, że został 1 tt i kolega z teamu skrócił przez respa. Zdecydowanie b- A tu demko na podstawie którego zostałem zbanowany, na tle poprzednich się prezentuje strasznie słabo. http://753935.hltv3.pukawka.pl/hltv-2001152250-de_dust2-1579125000-1579126260.zip 3:15 - rzuciłem najgłośniejsze "k#rwa" od kilku miesięcy. b- To chyba tyle. Faktycznie, byłem wkurzony bo stery mi wywaliło, straszne spadki fps. No i wiatraczek nie pracował na full bo turbo nie włączyłem turbo w moim tosterze. @ GrZ3SiU @ DΛGΘSS Temat powinien zostać zamknięty przez [email protected] / [email protected] Bo obecni ubt wielokrotnie udowadniali swój brak kompetencji, podtrzymanie bana wiąże się z odebraniem uprawnień na forum i usunięciem konta w bansie.
×
×
 • Create New...

Important Information