Jump to content

iMs

 Użytkownik

Community Reputation

5 Normalny

2 Followers

About iMs

 • Rank
  Gracz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: iMs • Data rozpoczęcia: 22.03.2020r. • Data zakończenia: 2 tyg, będę wchodzić na forum, ale nie tak często. • Powód: Za dużo teraz mi się miesza w głowie, szkoła itp.
 2. Jestem Neutralnie nastawiony do Ciebie - Doświadczenie + Mikrofon + Wiek
 3. Nick Link do twojego profilu steam (w wypadku admina): Grafik Link do podania: Ranga: Grafik
 4. Jestem na przyjęcie + Potrzebny będziesz + Ogarniasz SM + Kulturalny
 5. Jestem za przemianą TeamSpeak3, a dokładniej o zmianie ikon, które mogę zrobić. - Dodanie kanałów dla wszystkich serwerów - Rangi dla Administrator CSGO - Właściciel Serwera itd. - Przydało by się centrum pomocy, a dokładniej POKE, gdy ktoś przybywa właśnie na tym kanale, ponieważ większość ADM na ts3 jest w grze czy coś, to nie widzi więc poke jak najbardziej by sie przydał @ TheSzymek
 6. Nie podobają mi się, popracuj trochę nad kreatywnością, zmień czcionkę, która bardziej się podpasuje pod tlo.
 7. Jestem na DUŻE NIE +/- sm - nie ogarniasz dobrze. - skłamałeś, ze masz 15 lat - nie jesteś dużo aktywny, a na 3 serwerach sie nie wyrobisz - SM, u mnie dałeś 8 potem chciałeś zmienić na 5, a teraz znów dajesz na 8, myśląc że nie będziesz pytany. No super! Ps. Chce aby został spytany asten z komend SM, bo czuje kłamstwo. @ asten.
 8. Nick: MISIEQ Imię:Alan Wiek: 15 Jakich programów używasz do grafiki?: Adobe Ph Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Sporo myślę, około 3/4h dziennie pewex. Opisz siebie: Mam na imię Alan, mam 15 lat. Jestem osobą podchodzącą pod prościej nazywając 'Bekową' lubię poprawiać humor, no i tyle. Pozdrawiam Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ, nie ma jakiejś sporej ilości Grafik'ow na owej sieci, więc myślę że sie przydałbym na to stanowisko Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: 7 Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Kontakt: [email protected]
 9. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Kolejne podanie możesz złożyć za 7 dni !
×
×
 • Create New...

Important Information