Jump to content

Bella

 Grafik

Everything posted by Bella

 1. Z kaczorami tylko jednej dupeczki na zdjęciu brakuje
 2. Graficzka na poziom I i ostatni. Jeśli się spodoba to zrobię więcej.
 3. Będę spać jak wrócę z pracy i szykować się na dzień singla
 4. Najlepszy Administrator: @ Czekoladowy Najlepszy Moderator: @ redd Najlepszy Właściciel Serwera: @ y0ung Najlepszy Opiekun Serwera: @ Nexon Najlepszy Admin CS:GO: Najlepszy Redaktor: @ Kolorowa Najlepszy Grafik: JA Najlepszy Użytkownik: @ GRYZU Największy No-Life: Najbardziej pracowita osoba: @ Czekoladowy Najbardziej kreatywna osoba: też JA Najbardziej pomocna osoba: @ Czekoladowy Najmilsza osoba: @ redd Największy prowokator: @ Oliwia Osoba godna zaufania: @ redd Największy odpał: @ LaggeR. Najlepszy gracz: @ LaggeR. Podrywacz: @ AdolfWpierdol Śmieszek: @ NoVaC Maruda: @ Kolorowa Dzban: @ GRYZU Mister: @ redd Miss: JAJAAJAJJAJAAAAA
 5. "Nieodnaleziona" zajebista polecam. "Nieodgadniona" to 2 część i też mega.
 6. Z kimś nie ale sama bym się obsrała
 7. Nie ma lepszej osoby na to stanowisko. Kaczor jest doświadczony i ogarnięty. Już na samym wejściu powinien być zielony. Bardzo milusi i kochany użytkownik. Był najlepszym adminem na moim dawnym serwerze więc wiem że potrafi się zaangażować w temat. Polecam forumowicza z peżota.
 8. Na okres próbny ; ) To młody chłopaczyna jest, ma już swój serwer, więc coś tam na pewno potrafi. Wiek nie jest jakimś wielkim problemem bo już nie raz mieliśmy okazję zobaczyć że nawet stary dziad był bardziej nieogarnięty niż małolat : D Minusem jest fakt, że nie jest na naszym forum zbyt długo ale ma chęć pomocy to niech się wykaże. Ja w niego wierzę i trzymam kciuki.
 9. fap fap ... Aż mnie paznokcie zabolały jak to przeczytałam XD
 10. HEPI BERZDEJ ODPALEŃCU . Torcik od kaczek dla ciebie
 11. Komputr, KEBABY, jakaś inwestycja, która by przynosiła zyski, KEBABY, wpłaciłabym troszkę na akcje charytatywne i schroniska dla zwierząt, KEBABY no i zatrudniłabym @ AdolfWpierdol jako mojego szofera XD
 12. Nick: hate Liczby wybrane(1,2,3,4...): 8,12,32,46,58,67,69,71,82,99 Screen polubienia FanPage`a: KURŁA JESTEM REDAKTOREM.
×
×
 • Create New...

Important Information