Jump to content

IduqRS

 Weteran

IduqRS last won the day on June 17 2019

IduqRS had the most liked content!

Community Reputation

172 Legenda

About IduqRS

 • Rank
  Profesjonalista

Recent Profile Visitors

2705 profile views
 1. Konto odzyskane ?

 2. IduqRS

  [KOSZ]wtkbyo

  Danke shon, aber das ist illegal in uns forum.
 3. Prędzej zaliczyłbym się do najwredniejszego, a nie do najpomocniejszego skoro tylko trochę pomogłem jednej osobie w marcu. Uzależniony w poprzednim miesiącu nie byłem, więc nie wiem czemu na mnie głosujecie. Dzięki za zaliczenie moich głosów. Następnym razem piszcie dokładniej regulamin. Gratki dla zwyciężców.
 4. Gamerem PS. Nie powtarzaj pytań.
 5. Na NIE: - Wiek, - podanie (nie będę tłumaczył, co mam na myśli), - aktywność, - rekru off, - doświadczenie.
 6. Nick: @ IduqRS Ranga, z której rezygnujesz: Wszystkie, które mam. Powód: Administracja wie.
 7. Hmm ? Chyba Reiv... @ NHS_1
 8. IduqEmpire/ WorldOfIduq/ @ Reivilsuck itp
 9. Moja ocena wynosi 6/10. Mogłeś jeszcze trochę podciągnąć parę tematów, byłoby wtedy super. Staraj się dłużej ciągnąć ten sam temat, a będzie jeszcze lepiej.
 10. * Nie zgadzasz się z tym? Zgłoś to w odpowiednim dziale.
 11. * Nie zgadzasz się z tym? Zgłoś to w odpowiednim dziale.
 12. Valve wprowadziło miłą zmianę w tym miesiącu. Możemy pobrać kolejną aktualizację, która jest głównie poświęcona naprawie błędów. Od tego update'u możemy skorzystać z nowej komendy startowej -d3d9ex, powoduje ona redukcję obciążenia procesora o około 40%! Valve postanowiło w ten sposób ułatwić grę posiadaczom słabszych komputerów oraz streamerom. Aby ją włączyć, należy wejść w: steam biblioteka gry PPM na CS:GO właściwości ustaw opcję uruchamiania Ponadto, dodano w ustawieniach opcję komunikacji. Znajdziemy w niej: - możliwość wyciszenia przeciwników. - możliwość wyciszenia wszystkich graczy, poza tymi, z którymi jesteśmy w lobby, oraz tych, co mamy w znajomych. - możliwość ukrywania awatarów. - możliwość zmiany nicku gracza, który nie znajduje się w naszej liście znajomych. Dodatkowo: - nazwy drużyny mistrzowskiej IEM Katowice oraz druzyn, które zdobyly status legend pojawiły się na trofeach. Graffiti Katowice 2019 nie można już używać - zwiększono długość trwania głosowania na oficjalnych serwerach przed zmianą mapy, - naprawiono błąd tablicy wyników, który sprawiał, że ranga gracza nie znikała w momencie, gdy ten był zastępowany przez bota.
 13. * Nie zgadzasz się z tym? Zgłoś to w odpowiednim dziale.
×
×
 • Create New...

Important Information