Jump to content

redd

 URLOP

redd last won the day on February 13

redd had the most liked content!

Community Reputation

203 Legenda

3 Followers

About redd

 Admin 1vs1
 Moderator
 Redaktor
 • Rank
  Zakolak
 • Birthday 04/29/1997

Informacje o Użytkowniku

 • Imię
  Kamil
 • Nick
  Redd
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

1540 profile views
 1. • Twój nick: redd • Data rozpoczęcia: 14.02.2020r • Data zakończenia: 17.02.2020r • Powód: wyjazd
 2. Witam, w dzisiejszym wydaniu "Na Celowniku" pod ostrzał wzięliśmy junior administratora @ vReksu Poniżej znajdziecie wszystkie opinie od naszego kochanego community forum r2s! #1 Jest to jeb***** na duchu człowiek ktory pisze ciagle "Ktoś ts?"Ale tak to spoko człowiek da sie pogadac ale trosze krzyczy to mikrofonu!! #2 Często zachowuje się, jakby był nadpobudliwy. Ciężko go zrozumie, albo mówi zbyt szybko, albo mamrocze coś pod nosem . [email protected] z niego średni, ale potrzeba czasu, żeby się wszystkiego nauczyć. Trochę go ciągnie do kolorów na forum, a nie do samej chęci pomocy. Ma swój świat. #3 a kiedy ja redd będę? #4 Bardzo przyjemna osoba. #5 Muszę się z nim bardziej poznać. Ale ogólnie to wydaje się miłym i pomocnym. #6 nie miałem z nim kontaktu ale po rozmowach na chatboxie git ziomek #7 Rudy ch** co drze jape. Lubi kebaby więc mu wybaczam. #8 Drący morde na timspiku kasztan którego ciągnie do kolorków jak muchę do g*wna, moim skromnym zdaniem nie nadawał się nawet na moderatora a co dopiero na [email protected] #9 Cześć, niestety nie miałem styczności z waszym juniorem adminem #10 Ped** lachociag menel stuleja To wszystkie wasze opinie, dziękuje każdemu kto odpisał. Zapraszam również do innych tematów oraz konkursów w dziale redakcji! Pytanie dnia - 181 Suchar/Żart dnia! Plebiscyt - Luty Mem Tygodnia Dziękuje za uwagę, pozdrawiam Redakcja R2S!
 3. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Mąż z żoną są na zakupach. Żona: Kochanie, patrz, jakie fajne buty znalazłam! Tylko zapomniałam portfela... Mąż sięga po swój, żonka już się cieszy. - Ile te buty? - pyta. - 700. Mąż daje jej 50 złotych i mówi: - To weź taksówkę i leć po portfel.
 7. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Jakie jest twoje ulubione święto i dlaczego?
 9. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. W trasie zeby spędzić dzień singla
 11. Najlepszy Administrator: @ Czekoladowy Najlepszy Moderator: @ Kolorowa Najlepszy Właściciel Serwera: @ y0ung Najlepszy Opiekun Serwera: Najlepszy Admin CS:GO: Najlepszy Redaktor: @ Kolorowa Najlepszy Grafik: @ Bella Najlepszy Użytkownik: @ AdolfWpierdol Największy No-Life: @ Pqrk Najbardziej pracowita osoba: @ Czekoladowy Najbardziej kreatywna osoba: @ NoVaC Najbardziej pomocna osoba: @ LaggeR. Najmilsza osoba: @ NoVaC Największy prowokator: @ `rage Osoba godna zaufania: @ Bella Największy odpał: @ `rage Najlepszy gracz: @ AdolfWpierdol Podrywacz: @ Bella Śmieszek: @ LaggeR. Maruda: @ Kolorowa Dzban: @ y0ung Mister: @ AdolfWpierdol Miss: @ Bella
×
×
 • Create New...

Important Information