Jump to content

Pqrk

 Użytkownik

Everything posted by Pqrk

 1. [P]Dlaczego z du*y masz 500 pingu?
 2. Pierd**e to ide na Minecraft Odpalił się Xd
 3. Żegnam wszystkich a przede wszystkim tych których nie uważaja, że cheatuje na main. Dziękuje @ Zorix za dostanie rangi administracyjnej. Wątpie, ze jakbym został to by miało pozytywy jakieś raczej negatywne skutki. Tobie @ Ensi dziękuje, że spędzałes wczesniej ze mna czasu na granie w gry . Opuszczam to forum bo to nie ma sensu skoro uważacie, że cheatuje na main jakies chore przypuszczenia. Co bo jakiś Silver 1 stwierdził, że chłop za dobry to go nagram i wyśle dowody?? No chyba nie. @ Pimpek nie wiem jakim dostałes admina toxicu kazdego obrazasz na kazdym kroku. Pa pa Pqrk aka "Cheater"
 4. • nick: Pqrk • Ranga z której rezygnujesz: [email protected] • Powód: Bycie nie chcianymna tym forum . Przez to, że ludzie myśla ze ja cheatuje na main, skladam ta rezygnacje.
 5. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Tak to jest temat rodzinny.
 8. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został Ostrzeżony! Pozdrawiamy Administracja R2S.
 11. Gram w gry bez internetu ??
 12. @ Hytryy 24h na rozpisanie demka
 13. Żeby w csgo nie było cheaterow
 14. Myślę że pomysł na + To tylko plugin mi się wydaje i że nie jeste jakoś skomplikowane
 15. Jeżeli do hobby można zaliczyć granie w gry to to jest moje hobby inaczej to jakaś jazda na rowerku
 16. Paweł - rodzina Pqrk czyt. Pequerka Lub Paqer -znajomi
 17. Już wszystko wyjaśniam. Jeśli chodzi o IP to korzystam z Google Chrome a nie jakieś Opery. Nwm skąd vpn na mojej sciezce zycia. Ale był i widocznie tak być musiało, szczerze nie przyznaje sie do VPN bo go osobiscie nie pobierałem / kupowałem. Skad mi nagle Ukraina wyskoczyła to kij wie. Jeśli chodzi o demka i moje głowne konto. Jaja sobie robisz @ Ensi nie chce się kłoci, ale ja jestem dzieckiem szcześcia i gram na intuicje a nie na cheatach. Ale okej, 1 demko na midzie było. Skoro teammate zginał na midzie to tam nie szedłem i zkampiłem się na TV. Szczerze nie wiedziałem, że ktoś bedzie akurat na apsach B. 2 Demko natomiast było tak, że Only B było w tej rundzie akurat wiedziałem jak grają przeciwnicy więc widziałem że nikogo tam nie bedzie. Co do filmików z Kamikiri grałem jakieś 4 miechy temu ale konto usuniete. Zostało bo było niepotrzebne bo się chwile rozgrzewałem i poszedłem na tamtym grać rankeda i pozniej VAC wleciał. Jeśli chodzi o tamto konto. I teraz kwestia Konta Scream- Szczerze obejrzałem demko jak grał i szczerze był legit nie widziałem spalonej akcji żadnej, ale dobra co do konta możliwe, że oddałem kuzynowi bo nie chciało mu się wbijać 5 stopien. I miałem tam zapisane serwery R2S, w sumie przyznaje, ze zrobiłem błąd nie usuwając ich z ulubionych. To konto miało kiedyś nick: The ArkhamKnight i szczerze nie grałem na cheatch jako Akrham ale to kwesta małych spraw. Jeśli coś jeszcze mam wytłumaczyć to piszcie bo dziś nie mysle bo mnie łeb boli.
×
×
 • Create New...

Important Information