Jump to content

Misssssssssss

 VIP

Community Reputation

11 Początkujący

About Misssssssssss

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Użytkowniku

 • Imię
  Michał
 • Nick
  Missssssssssss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Narcos - Pablo Escobar, kokaina, handel, Kolumbia Big Mouth - kreskówka, jeśli jesteś w okresie dojrzewania, to powali Cię na łopatki, a może czegoś nauczy Paradise PD - Niby śmieszna kreskówka, podobna do Brickleberry, ale uważam że BB jest lepsze! El Pacho - Kokainowy Boss, tylko że w Meksyku, przemyty, kokaina, handel
 2. Rodzaj Pracy: Sygnaturka Tematyka: Straż Pożarna Wymiary: 800x300 Napis(y): Strażak Misiek Kolorystyka: Czarne tło z płomieniami ruszającymi się (jak w awatarze) Wynagrodzenie: Reakcja Materiały: http://s2.flog.pl/media/foto/4228549_panstwowa-straz-pozarna.jpg Dodatkowe Informacje: Tło ma być wielki "pożar" i ma być koniecznie na nim tych dwóch strażaków z prądem wodnym i po prawej stronie napis "Strażak Misiek", najlepiej aby napis był zloty
 3. @ LanaDelRey fajne, ale czy dałoby radę, abyś wykonał bardziej widoczny napis? Zastosował jakieś obramowanie czarne? Naprawdę wtedy będę bardzo zadowolony ?
 4. Nick: AXEROZ Ranga: Opiekun serwera FFA Awans/degradacja: Awans Powód: Wniosek
 5. Kolorystyka: czarne tło, czerwone płomienie, ogień. TŁO: czarny kolor, a na nim ruszające się płomienie, ogień. I po środku strażak, może być to czarna postać, jak w linku pomocniczym. Liczę na mega fajny avatar Rozmiar: 300x300 Napis: Missssssssssss jest strażakiem lub Strażak Misiek Tematyka: STRAŻ POŻARNA Dodatkowe informacje: Format gif, chciałbym aby płomień wzrastał i zmniejszał się.
 6. To tylko zwiastun bardzo dobrego początku, w późniejszym etapie będzie nas tylko więcej i więcej!
 7. Bardzo fajnie, bo z tego co się orientuję ostatnio moda na JB wróciła i ludzie z wielką chęcią przychodzą na serwer. Mam nadzieję, że fajnie wszystko wypali. ?
 8. Dziennie jesteś w stanie poświęcić do 5 godzin, to bardzo dobrze, tylko mowa tu jest o tygodniu wolnego, czy będziesz w stanie poświęcić taką samą liczbę czasu po swoim tygodniu wolnego? Nie że się czepiam, ale "Opisz siebie" oznacza, że jako administracja chcemy Cię poznać, czegoś się o Tobie dowiedzieć, a nie otrzymywać dodatkowo pytanie w podaniu, tu trochę niepoważnie podszedłeś do tego. Aktualnie jestem neutralny i wstrzymuję się z moją decyzją. Popraw podanie, a może zmienię zdanie.
×
×
 • Create New...

Important Information