Jump to content

swierzak

 Moderator

swierzak last won the day on October 9 2019

swierzak had the most liked content!

Community Reputation

30 Super

About swierzak

 Właściciel Serwera
 • Rank
  Rozrabiaka
 • Birthday 10/12/2000

Recent Profile Visitors

946 profile views
 1. + Wiek + Chęć pomocy + Coś tam w grafice siedzi (zawsze się ktoś taki przyda) - Doświadczenie Jestem na TAK
 2. No kolorku tak za friko nie dostaniesz. Mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.
 3. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Kolejne podanie możesz złożyć za 7 dni !
 4. Liquidy do e-peta oraz jedzonko
 5. • Twój nick: swierzak • Data rozpoczęcia: dziś • Data zakończenia: do 3 sierpnia • Powód: Wyjeżdżam do znajomych
 6. | Wymagania | » Minimalny wiek: 15 lat » Mutacja » Sprawny mikrofon » Minimum 5h na serwerze » Konto na forum min. 3 dni » Aktywność na forum » Minimum 5 sensownych postów » Brak ostrzeżeń na forum » Kultura osobista » Status Prime | WZÓR | Nick : Wiek : Mutacja (Tak/Nie) : Steam_ID : Doświadczenie w byciu Adminem : Znajomość SM ( w skali 0-10) : Link do GameTrackera : Opisz siebie (w 2-3 zdaniach) : Dlaczego ty? : Konto Prime (Tak/Nie) : Możliwość płacenia składek (Tak/Nie) : Kontakt : Czas jaki dziennie poświęcasz na serwer:
 7. Nick : swierzak Link do podania: Ranga : Moderator
 8. Dojechałem kompletnie nayeebany rowerem do domu przez las o 4 w nocy
 9. Nick: swierzak Imię: Dawid Wiek: 20 Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Każdą wolną chwilę (łącznie z 10h dziennie) Opisz siebie: Jestem bardzo kreatywną osobą uwielbiam majsterkować i robić coś z niczego. Jestem mega odporny na stres, nie daję się ponieść presji. Uwielbiam pracować w grupie jest wtedy weselej oraz sprawniej idzie zadanie które mamy wykonać. Z natury jestem pozytywną osobą i nawet jeśli w życiu realnym zdarzy mi się przykrość nie przekładam tego na grę/forum. Szybko i łatwo nawiązuje nowe znajomości oraz potrafię zjednać sobie ludzi. Każda moja decyzja jest dobrze przemyślana nie robię nic pochopnie. Jestem osoba asertywna i miła , nie stronie do awantur czy sporów i wolę załatwiać sprawy ugodowo. Dlaczego akurat Ty?: Ze względu na moje wieloletnie doświadczenie, wiek, staż na forum. Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Ład oraz porządek, chcę jak najlepiej potrafię przyczynić się do rozwoju sieci Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Tak byłem właścicielem nie małego forum oraz na kilku większych sieciach byłem w ekipie Kontakt: gg fb steam forum(nawet adres podam żeby gołębie można było wysyłać )
 10. A co w dzisiejszych czasach jest zdrowe? wszystko ma chemie... osobiście jem co mi smakuje nie patrze czy jest zdrowe
×
×
 • Create New...

Important Information