Jump to content

Draysh

 Użytkownik

Community Reputation

3 Normalny

1 Follower

About Draysh

 • Birthday 06/22/1997

Recent Profile Visitors

364 profile views
 1. Hej cześć witam serdecznie
 2. Tak możesz rysunek nie ma praw autorskich
 3. ? Witam serdecznie dzisiaj postanowiłem się zjarać i narysować oto taki rysunek Proszę wypowiedzieć się na ten temat co sadzicie o danej pracy ? ???
 4. ? Śliczna Galeria Wariacie ? Rozwijaj się i rób coraz to lepsze prace.
 5. Siemanko z fartem mistrzu chociaż się nie znamy ale sieć to jedna wielka rodzina jeszcze raz 3maj się ???
 6. @ Zorix Tak jest to ogarnięte byłem już na innej sieci działało wszystko pięknie ale odszedłem ponieważ zostałem niesłusznie zbanowany przez Moderatora gdy miałem Administratora @ Zorix Jak najbardziej jestem za
 7. @ Zorix Powiem tak nie korzystałem nigdy ze slotówek (serwery kupione na hostingach ) od samego początku stawiałem serwery na VPS więc w tej sytuacji nie jestem w stanie ci pomóc.
 8. 7 / 10 Kwestia gustu ( Czcionka nie przypadła mi typie)
 9. Witam serdecznie Mam na imię Dawid Pochodzę z województwa Dolnośląskiego I mam 21 wiosen W wolnej chwili zajmuje się prowadzeniem TeamSpeak'a, grafiką i programowaniem Pracuje jako mechanik samochodowy (To nie jest moja wymarzona praca)
 10. Dlaczego akurat my: Ponieważ zauważyłem że nie posiadacie TeamSpeak'a a na taką dużą cieć przydał by się jakiś TeamSpeak Rodzaj Moda: TeamSpeak → MultiTs.pl Wiek właściciela serwera: 21,21,18 Ilość Slotów: 512 Hosting Serwera: VPS (lvlup.pro) Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/178.33.45.181:9987/ Staż serwera: serwer sostał założony w 2018 na początku czerwca jak nie wcześniej lecz teraz przenieśliśmy się na innego VPS'a z lepszymi zasobami Rozkręcony [TAK/NIE]: → [NIE] (Ale każdy zaczynł od zera) Udostępniasz serwer na konto sieci [TAK/NIE]: → [TAK] Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Jak najbardziej [Tak] (Dodam że niedługo będzie event zwany [Tyralnia]) Kontakt do właścicieli: Forum, Steam, FB, GG IP DO SKOPIOWANIA → MULTITS.PL
×
×
 • Create New...

Important Information