Jump to content

bad guy

 Użytkownik

Community Reputation

14 Początkujący

About bad guy

 • Rank
  Gracz
 • Birthday August 1

Recent Profile Visitors

701 profile views
 1. Ta ja też mam chęć pomocy i dostanę ?
 2. • Aktualny nick: Macie kurła w tym poście • Nowy nick: bad guy • Jaki jest powód zmiany?: A co Was to? Nie no beka, zmiana nicku ogólnie w cs itp.
 3. Wzór: • Aktualny nick: Pszczola • Nowy nick: CZ4nY*B1z0N • Jaki jest powód zmiany?: Nowy nic w cs, forum i ogólnie nowy nick
 4. Czy uważasz, że osoby, które zaśmiecają kąpieliska i lasy, za karę powinny odbywać prace społeczne?
 5. Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal je kochasz?
 6. Ja się urodziłem w Lublinie a mieszkam w Białej Podlaskiej więc pog Witamy!
 7. F5 hahah Nudzi mi się w podróży ???
 8. Jaka była rzecz, którą ostatnio wygrałeś?
 9. bad guy

  Lotto R2S #2

  Witam w drugiej odsłonie Lotto R2S. Wyniki zostaną opublikowane 03-02-2019. ZASADY: https://road2skill.eu/index.php?/topic/1784-lotto-r2s-zasady/ Powodzenia!
 10. Nick: Pszczola Imię: Karol Zorix zna a tak jak pisałem w podaniu na redaktora, nie chce pisać publicznie mojego wieku, dlaczego? Odrazu ludzie będą pisać że są na nie przez wiek nie patrząc na to, że osoba jest doświadczona i coś tam umie, już tak miałem więc nom... kto zna mój wiek ten zna Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 24/7 chyba, że telefon mi się ładuje, a tak to jak nie telefon to gram sobie w cs'a i przy okazji siedzę na forum Opisz siebie: Młody Karol który kocha cs'a od dziecka! Gra w niego i powoli uczy się tworzyć serwery! Jego hobby to Boks Tajski. Trenuję go od roku i jak narazie nie ma zamiaru przestać! Jest trochę leniwy i w wakację dużo śpi Ale oczywiście to mu nie przeszkadza w siedzeniu na forum! :3 Dlaczego akurat Ty?: Nie wiem, poprostu byłem moderatorem z 4 razy na sieciach które albo upadły albo poprostu już mnie tam nie ma Dość ogarniam tą funkcję jak na ten wiek! A akurat w moderatorach jest tylko URFO więc może przyda mu się mała pomoc? Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: To co mi dacie, to wprowadzę . Narazie jako redaktor mam plany odżywienia redakcji oraz konkursów takie jak lotto więc nie wiem co jeszcze mogę wprowadzić . Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Tak jak pisałem wyżej, byłem z 3/4 razy Kontakt: GG, Forum, FB, Discord.
 11. Cześć! ? Mam taką małą propozycję, a mianowicie dodanie rangi [URLOP], bądź [NIEOBECNOŚĆ] dla osób które mają urlop Myślę, że ranga się przyda, bo nie zawsze ktoś sprawdzi temat z urlopem a może ma do tej osoby jakąś sprawę ? Wtedy będzie chociaż wiedział po randze, że osoba ma urlop i na przykład nie doda mu rangi/działu czy poprostu nie odpisze.
 12. Też tak myślałem żeby wywalić pytanie tygodnia, jest już pytanie dnia, co do plebiscytu to na koniec Czerwca wlatuje plebiscytyt z właśnie Czerwca. Powoli będę wszystko odnawiał
 13. Również chciałbym aby konkursy na forum takie jak lotto zostały odnowione, bo moim zdaniem konkursy też lekko przyciągają graczy. Nie wiem czy to już administracja może spróbować odnowić lotto na przykład czy też ja bym się tym zajął?
 14. Cześć! Jak wiecie bądź nie, dostałem redaktora i chciałbym jakoś ruszyć redakcję! Jeżeli macie jakieś pomysły jak można to zrobić, śmiało piszcie w tym temacie! Prosiłbym też abyście udzielali się w tematach redakcji, bo jednak jesteście administracją i jak nie macie jakiś pomysłów to chociaż udzielajcie się trochę w tematach
×
×
 • Create New...

Important Information