Jump to content

ReeeFoX

 Użytkownik

ReeeFoX last won the day on August 12

ReeeFoX had the most liked content!

Community Reputation

49 Gwiazdor

2 Followers

About ReeeFoX

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

1036 profile views
 1. Weź wyluzuj, może depreche chłop ma
 2. Jestem na TAK +Staż na forum +Wiek +Doświadczenie
 3. Jatem na NIE -wiek -składka -doświadczenie
 4. • Nick: ReeeFoX • Nick osoby od którego otrzymałeś warna: Kolorowa | Ensi • Powód warna: Obraza administracji na chatboxie. | Prowokacja. • Jaki jest powód odwołania?: Dostałem niesłusznego warna oraz blokadę na czat, która jeszcze mi nie minęła od niekompetentnej osoby, jaką jest @ Kolorowa. Nazwałem ją tylko "debilką", co jest określeniem, a nie obrazą, ani wyzwiskiem ( debil - osoba upośledzona umysłowo w stopniu lekkim lub osoba mało inteligentna ). | Po napisaniu "@ensi Poddaj się, mam twoje IP, bo ta sieć ma słabe zabezpieczenia" dostałem warna za "prowokacje" od @ Ensi, choć nie ma w tym żadnej prowokacji, więc to tylko pokazuje jak bardzo uczciwa jest ta administracja.
 5. Nick z serwera: ReeeFoX Nick admina banującego: @ Pqrk Powód bana: Wallhack/Aim Data oraz godzina bana: 06.05.2020 18:33 Na jakiej mapie zostałeś/aś zbanowany/ana: de_cache Na jakim serwerze zostałeś/aś zbanowany/ana: FFA Link do bana w bansie: https://sb.road2skill.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:526582409&advType=steamid&Submit Opis sytuacji: Gram sobie normalnie na cache, widzę że @ Ensi kogoś zbanował w 3 rundzie za cheaty. Gram sobie dalej, a tu patrzę, że @ Pqrk wchodzi na stealtha i są razem, choć nie ma żadnego podejrzanego na serwerze. Ensi wychodzi, a tu kilka rund potem wyskakuje komunikat, że dostałem bana.
 6. Nick: ReeeFoX Wiek: 16 Steam_ID: STEAM_0:1:526582409 Doświadczenie w byciu adminem: Byłem Adminem na serwerze FFA oraz jeszcze na innym na tej sieci. Znajomość SM (w skali 0-10): 10 Staż w CS:GO: Ponad 3000h. Opisz siebie (w 2-3 zdaniach): Mam na imię Oskar, mam 16 lat. Na co dzień gram w cs:go, w którym mam rozegrane ponad 3000h oraz mieszkam w województwie wielkopolskim. Moje zainteresowania to piłka nożna , muzyka oraz oczywiście gry komputerowe i inne związane z tym tematy. Dlaczego ty: Dlatego, ponieważ jest mało aktywnych Adminów na serwerze i dosyć często są cheaterzy lub toksyczne osoby na serwerze, których nikt nie jest w stanie zbanować lub zmutować w danym momencie, przez co ludzie wychodzą z serwera. Jestem doświadczonym graczem, który potrafi złapać każdego cheatera. Dzięki obecnej sytuacji na świecie mam dużo czasu i w większości przypadków, niezależnie o jakiej porze, mogę dołączyć na serwer i pomóc w razie jakiś problemów. Konto Prime [Tak/Nie]: Tak Czas jaki dziennie poświęcasz na serwer: Minimum te 7h tygodniowo. Kontakt: Facebook, steam.
 7. Nick : ReeeFoX Wiek : 16 Mutacja (Tak/Nie) : Tak Steam_ID : STEAM_0:1:526582409 Doświadczenie w byciu Adminem : Byłem Adminem na tym serwerze przez kilka miesięcy oraz jeszcze na innym. Znajomość SM ( w skali 0-10) : 10 Link do GameTrackera : https://www.gametracker.com/player/ReeeFoX/137.74.7.15:30009/ (na starym gt miałem około 200h) Opisz siebie (w 2-3 zdaniach) : Mam na imię Oskar, mam 16 lat. Na co dzień gram w cs:go, w którym mam rozegrane ponad 3000h oraz mieszkam w województwie wielkopolskim. Moje zainteresowania to piłka nożna, muzyka oraz oczywiście gry komputerowe i inne związane z tym tematy. Dlaczego ty? : Dlatego, ponieważ jest mało Adminów, którzy nie zawsze są na serwerze i jest mnóstwo cheaterów przez to że ta gra jest darmowa. Jestem doświadczonym graczem, który potrafi złapać każdego cheatera. Dzięki obecnej sytuacji na świecie mam dużo czasu i w większości przypadków, niezależnie o jakiej porze, mogę dołączyć na serwer i pomóc w razie jakiś problemów. Konto Prime (Tak/Nie) : Tak Możliwość płacenia składek (Tak/Nie) : Nie Kontakt : Facebook, steam.
 8. Na TAK +wiek +doświadczenie +widać, że chcesz pomóc
×
×
 • Create New...

Important Information