Jump to content

Ensi

 Przyjaciel

Ensi last won the day on October 8

Ensi had the most liked content!

Community Reputation

38 Super

3 Followers

About Ensi

 Przyjaciel
 • Rank
  Pierwszy Król R2S
 • Birthday 05/20/1999
 • Entries from Chatbox 13

Informacje o Użytkowniku

 • Imię
  Adrian
 • Nick
  Ensi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kalisz

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/EnsiOfficial/
 • Serwer:
  Only Mirage #2

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. • Twój nick: Ensi • Ranga z której rezygnujesz: Wszystkie • Powód: A no niestety nie chce być na zhakowanym forum. posiadacie nasze adresy ip, hasła i możecie zrobić wszystko co chcecie. szkoda gadać. forum niezabezpieczone i np takie frozen może sobie wejść na czyjeś konto i napisać coś do kogoś. szkoda gadać. Brak szacunku do graczy.
 2. @ FrozeN @ Zorix @ KoMaR Jakaś decyzja w sprawie kolegi ?
 3. Czy masz albo chciałbyś/abyś mieć jakieś znaki szczególne (np. tatuaż, znamię, kolczyki...)?
 4. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Witam. Rozpatrzyłem demko i muszę powiedzieć że pan @ SpeedY Two ma racje na demku nie słyszałem żadnej obrazy z ust Speediego w strone pana @ Adexix. Leciały tylko pytania dlaczego zmienił mapę. Ogólnie sprawdziłem 2 demka i popytałem ludzi. Wiele osób skarży się na Adexisa że zmienia mapy bez powodu i bez głosowania. To co usłyszałem od administracji Admin zanim zmieni mapę to musi zapytać się ludzi czy chcą tą zmianę robiąc glosowanie. Adexis tego nie zrobił. Tłumaczył się i to słychać na demku że zawsze zmienia mapę bo ma lagi jak dla mnie to nie jest tłumaczenie i nie jest odpowiednie. Dodatkowo sam fakt że nikt go nie wyzywa i nie obraża a daje bany. Ludzie tylko się wydzierali żeby zmienił mapę na poprzednią i że nie nadaje się na admina. Pragnę teraz podliczyć ostrzeżenia. To co wiem pan Adexis ma już jedno ostrzeżenie. Dodatkowo.... Ostrzeżenie za Banowanie bez powodu. Nie było na demku powodu do zbanowania. Ostrzeżenie za Zmiane mapy bez wcześniejszego zapytania się graczy czy tego chcą i nie jest to jego pierwszy raz. Robi to często. Ostrzeżenie za Brak reakcji na skarge na forum. Ogólnie Adexis po prostu ma gdzieś że ludzie na niego piszą skargi. Ostrzeżenie za brak kultury. Oczywiście każdy może sobie przeklinać na serwerze i trollować z wyzywaniem kogoś a potem przepraszać i mówić sorki to dla jaj i wszystko okej. Ale tutaj nie powinien adexis odpowiadać chłopakowi "zamknij się ja pier*" No szanujmy się do użytkownika serwera można się grzeczniej odezwać. Ogólnie pragnę poinformować że po podliczeniu ostrzeżeń pan @ Adexix powinien dostać Degradację nadużywanie praw admina nie powinno być tolerowane. @ SpeedY Two Otrzymujesz UB. Natomiast @ FrozeN proszę cię o Degradację dla pana @ Adexix i przyjęcie skargi.
 6. Jak trafiłeś/aś na tę sieć?
 7. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Jaka jest twoja ulubiona marka samochodu?
 10. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Jakie jest twoje wymarzone miejsce zamieszkania?
 12. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Ranga została zabrana! Nie zgadzasz się z tym? Zgłoś to w odpowiednim dziale.
 15. Ensi

  [WZÓR] SKARGI

  WZÓR Nick oskarżonego: Data, godzina: Oskarżenia: IP / SID oskarżonego: Link do HLTV lub demka: Opis sytuacji: Rozpiska demka (opcjonalnie): WAŻNE Członkowie UBT mają 48h na rozpisanie podanego demka. Demka bez rozpiski będą automatycznie ODRZUCANE.
×
×
 • Create New...