Jump to content

Najka

 Weteran

Najka last won the day on December 19 2019

Najka had the most liked content!

Community Reputation

102 Legenda

About Najka

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/26/1999

Recent Profile Visitors

1001 profile views
 1. Jestem na TAK + Osoba ogarnięta + Pomocny + Wiek Osoba godna zaufania i sądzę że na pewno da sobie radę na tym stanowisku i nie zawiedzie administracji
 2. • Twój nick: @ Najka • Ranga z której rezygnujesz: Wszystkie jakie posiadam. • Powód: No niestety większość osób powód zna i nie będę się rozpisywał jakoś bardzo. Chciałem tutaj pomóc i wkładałem całe serce żeby to forum jakoś ruszyło do przodu niestety podejście niektórych osób do forum mnie denerwuje i trochę smuci bo to co ja próbuję wypracować tracimy przez nie aktywność Właścicieli widać zresztą spadek użytkowników z około 120 do aktualnej liczby 55 Jak nawet większość osób wie czasami nie spałem po kilka dni żeby wszystko tutaj ogarnąć gdzie nazywano mnie żartobliwie "Vampirem" ? Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że nie dacie upaść temu w co ja wkladałem swoje serce! Oczywiście będę Was odwiedzał a z paroma osobami jestem w stałym kontakcie ? Najlepsza ekipa! @ hate @ Kolorowa @ Szymequ @ Darmiann @ SALCESON @ Oliwia @ `rage @ Demon @ Mikka @ Ciastkoo @ Niecny @ Zohan Itd.. Jest Was tyłu że oznaczanie mi już nie działa także wybaczcie, ale o Was też pamiętam i pamiętać będę @ KoMaR i @ Zorix Wam dziękuję za danie mi szansy! Pozdrawiam Gorąco! Wasz Najek ?
 3. Piękna praca Pani Redaktor oby tak dalej ?
 4. Jeżeli zdasz testy u @ GrZ3SiU to jestem na TAK + Wiek + Doświadczenie + Chęć pomocy
 5. Jeżeli zdasz testy u @ GrZ3SiU to jestem na TAK + Wiek + Wydajesz się ogarnięta osobą + Chęć do pomocy
 6. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie. Kolejne podanie możesz złożyć za 7 dni !
 7. Skarga złożona na gracza/adminstrację, została zaakceptowana. Pozdrawiamy Administracja R2S.
 8. Moi Drodzy! Po co cała ta afera? Proszę o odbanowanie użytkownika i nie robienie więcej takich rzeczy oraz o kulturę do samych siebie bo to pokazuje Waszą dojrzałość.. Nie umiecie porozmawiać jak ludzie a oczekujecie żeby Was tak traktować jak dojrzałego człowieka! Dla Oliwii za zbanowanie użytkownika bez jakichkolwiek dowodów przyznaje ostrzeżenie 1/3. Następnym razem proszę o większy dystans i trochę więcej oczywiście kultury jak i samej komunikacji ze sobą
 9. Temat został przeniesiony do Kosza! Pozdrawiamy Administracja R2S.
 10. • Nick: @ GrZ3SiU i DAGGOS • Aktualna ranga: Grzesiu: Opiekun UBTeam ~ Junior Admin DAGGOS: Właściciel Serwera ~ Junior Admin • Degradacja/Awans: Awanse • Powód: Podjęcie współpracy oraz fuzja z ich forum. Witamy w zespole i mamy nadzieję, że współpraca z Wami przyniesie nam wiele nowych i dobrych rzeczy Życzymy powodzenia! Pozdrawiam Najka ?
 11. Jak najbardziej jestem za dodaniem owych propozycji.
 12. * Nie zgadzasz się z werdyktem? Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Skąd pewność Misiu kolorowy, że na serwerze nie grywam? ?
 14. Serwer nie jest trudny do rozkrecenia jeżeli wkłada się w niego większe pieniądze Że stawka 3zł raczej nie ma mowy o jakimkolwiek rozkreceniu serwera. Cena też wydaje mi się trochę za wysoka jak na tak słabo rozwinięty serwer góra to myślę, że wart jest on 20-30zł czyli tyle ile samo jego opłacenie!
 15. @ CAPAProsiłbym Cię o skontaktowanie się że mną na Gadu Gadu.
×
×
 • Create New...

Important Information