Jump to content
Sign in to follow this  
xaze

[ZAMKNIĘTY] Co z xaze?!

Recommended Posts

Yo,

Wiele osób coraz częściej pyta - co z xaze. No to już mówię - bez wzoru, bo nie ma sensu. Chcę naprostować kilka rzeczy. Po pierwsze jak większość wie, najgorszym czynnikiem mojej aktywności jest różnica czasowa - aż 7 godzin od Polski. Ja jestem na forum, ale nie widać mnie na SB, bo nie ma z kim o tej porze pisać. Jak trzeba, to robię coś technicznie. Jak trzeba, to poprawię, ale tylko wtedy, kiedy ktoś mi powie co. Kolejny czynnik to praca. Nie, nie chodzę już do szkoły, mam różne zmiany w grafiku. Nawet jedno ze swoich zainteresowań od ostatniego czasu realizuję kiedy Wy śpicie - mam na myśli streamowanie. Poza tym wiadomo, mam życie prywatne. Żeby nikt nie spinał - "EJ, czemu xaze jest administratorką, skoro jej wiecznie nie ma?". Jestem, ale Wam może się wydawać, że jestem admin widmo. Czasami to o co mnie prosicie jest robione z opóźnieniem, ale co ja mogę? Nie jestem magik ośmiornica, miliona rąk nie mam. Zrobię jak i kiedy mogę.

Aktualnie mam sporo rzeczy w planach, ale nie chcę nikomu nic obiecywać, bo po co? Nie lubię zawodzić ludzi, więc mogę jedynie powiedzieć, że szykuję coś fajnego i plany, które były wymienione w wywiadzie również zostaną zrealizowane. Tak samo komar - czysto realistyczne życie prywatne. Ludzie też do niego spinają, ale spójrzcie na to, że większość z Was ma fajnie w tyłek, bo utrzymują Was rodzice, chodzicie tylko do szkoły, która trwa często zdecydowanie krócej niż praca i macie więcej luzu. My natomiast, aby to wszystko funkcjonowało musimy również na to zarobić, podzielić resztę życia prywatnego, rodzinę, obowiązki i czas dla siebie, o ile w ogóle go znajdziemy. Możecie powiedzieć - "W takim razie po co prowadzicie coś takiego, skoro uważacie się za takich dorosłych?". Chociażby dlatego, że jest to nasza pasja i nasz czas wolny, który nie zawsze mamy. Tak naprawdę cały ten czas przeważnie poświęcamy dla Was, abyście mieli gdzie Wy wygodnie i przyjemnie spędzić swoją wolną "chwilę".

Mam nadzieję, że tematem naprostuję choć trochę nieporozumień czy jak to tam nazwać. Nie spinam, wyjaśniam. Jestem, ale nie zawsze. Wystarczy napisać temat, oznaczyć mnie albo napisać po prostu na PW, ale raz, a konkretnie zamiast pisać "ej mam sprawę", bo tacy ludzie też się zdarzają i myślą, że będziemy odpisywać na głuche zaczepki. Nie ma takiej opcji - konkrety.

Pozdrawiam.

• Like 5

zamkniety.png

* Nie zgadzasz się z tym? Zgłoś to w odpowiednim dziale.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information