Jump to content
Sign in to follow this  
Ghost

[PRZYJĘTY] Podanie na admina

Recommended Posts

Nick: Ghost ツ
Steam_ID: STEAM_1:0:102098356
Doświadczenie w byciu adminem:Mam całkiem duże, pełniłem tę funkcję na tym serwerze więc ogarniam i jestem chętny do pomocy innych na serwerze. Myślę, że większość administratorów mnie zna i dobrze wie jak działam w roli administratora.
Znajomość SM (w skali 0-10): 9/10

Staż w CS:GO : 3,104 godz.

Opisz siebie (w 2-3 zdaniach): Nazywam się Wiktor, mieszkam w Częstochowie, interesuję się kulturą Azjatycką. Jestem miły i zawszę chętny do pomocy w jakiś sprawach. Ćwiczę walkę mieczem (kataną). Myslę, że tyle wystarczy reszty dowiecie się z czasem, gdy mnie bliżej poznacie chociaż wiekszość już mnie tu całkiem dobrze zna. 
Dlaczego ty: Lubie grać na tym serwerze ale to nie tylko dlatego, już pełniłem tę funkcje i pragnę do niej wrócić bo było interesująco, poznałem dużo ciekawych osób. Zrobiłem sobie dłuższa przerwę i jak obiecałem, że kiedyś wrócę, to i tak się stało. Jestem całkiem dobry w byciu administratorem na tym serwerze. Liczę na przyjemną współpracę z wszystkimi i mam nadzieje, że miło spędzimy razem czas. Będę też próbował jakoś namówić graczy do grania na serwerze bo ostatnio coś mało osób jest. Mam nadzieje, że wam jakoś pomogę na serwerze. 

Konto Prime [Tak/Nie]: Tak
Czas jaki dziennie poświęcasz na serwer: zależy od dnia ale jak mogę to i cały dzień. Ale przeważnie to od 2 do 5 godzin bo gram też w inne gry jak league of legends.
Kontakt:Forum R2S / Steam 

Pozdrawiam serdecznie prosto z serduszka <3 całą starą i nową ekipę R2S.

• Super 2

jestem na tak 

+sm 

+wiek

+doświadczenie 

+zaufany 

+ogarnięty 

• Like 1

Ja również na TAK przyjmuję na okres próbny 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information