Jump to content
KrystaL

Bonusy i vipy

Recommended Posts

Posted (edited)

Moim zdaniem oraz innych graczy, adminów bonusy z noży oraz skrzynek i vip'ów powinny być ograniczone.

Często bywała sytuacja, kiedy graczy się denerwowali, wyzywali vip'ów. Nowi gracze mają mniejsze szanse podczas zwykłej rywalizacji ze względu na większe hp takiego vipa (105hp), który dodatkowo otrzymuje dodatkowe hp przy zabójstwie, można również trafić je skrzynce. Można również ograniczyć takie bonusy, dzięki którym można zdobyć przewagę w grze tj multi-jump, ponieważ łatwo można zmylić przeciwnika zajmując nieprzewidywalną pozycję, lub szybszą rotację

Zapraszam do wyrażenie swojego zdania.

Edited by KrystaL
  • Like 3

Ja też wnoszę prośbę o ograniczenie bądź usunięcie kos z bonusami + skrzynek. Wielu graczy na serwerze czy to przy adminach czy to kiedy ich nie ma mówią że odchodzą z serwera na inny ponieważ nie jest jest już to dla nich ten sam serwer FFA co kiedyś. Teraz dla nich nie jest to FFA a serwer gdzie przeciwnik ma przewagę nad drugą osobą. Ja sie z tym zgadzam ponieważ może i bonusy na kosach mają tylko 5% ale to jest aż 5% a biorąc pod uwagę fakt że jak się ma wszystkie kosy to ten bonus wzrasta + dodamy sobie kose z bonusem na 5% dmg więcej to już przeciwnik nic nie może powiedzieć. jak dla mnie to fakt to już nie jest ten sam FFA co był jeszcze niedawno gdzie każdy był równy każdemu. Podpisuje się pod tematem jestem za ograniczeniem bądź całkowitym zniesieniem Skrzynek/ bądź po prostu bonusów ze skrzynek i bonusów do noży bo to jest zbyt op. 

Zgadzam się z Krystalem. Pozdrawiam

Ja równiez proszę o ograniczenie lub usunięcie.

ja tak samo proszę o ograniczenie lub usunięcie 

Posted (edited)

Ja równiez proszę o ograniczenie lub usunięcie.

Pimpek.

Edited by Pimpek69

Ja również proszę o ograniczenie lub usunięcie

• Super 1

ja również proszę o usunięcie tego pluginu

Pozdrawiam <3

Plugin nie będzie usunięty , jedynie mogę ograniczyć możliwości takiego vipa czyli usunąć dodatkowe hp za killa hs lub na start ustawić 100 hp

Mogę również zmniejszyć szanse na pomyślne otworzenie skrzynki 

Proszę o informacje @ SLASH @ KrystaL @ Neeq @ Pimpek69 @ StaryPijany69 @ Ensi @ swobus to ja @ LHytry

Można zejść na taki kompromis wraz ze zmniejszeniem pomyślnego dropu ze skrzynek.

• Like 1

Spoko, tyle, że teraz trzeba by było każdemu zrestartować te kosy. Żeby każdy mial znowu 0.

47 minut temu, Neeq napisał:

Spoko, tyle, że teraz trzeba by było każdemu zrestartować te kosy. Żeby każdy mial znowu 0.

Niech sobie mają te kosy i tak chodzi o to żeby mieli 

Posted (edited)

proszę o ograniczenie szansy dropu ze skrzynek

Edited by Ghost

@ Zorix to chociaż proszę cię usuń te bonsuy do kos. by nie było aż tak wielkiej przewagi. bo serio one za dużo dają.

No ale łatwo je wydropić i każdy może więc nie widzę problemu 

@ Zorix to prawda ale zobacz problem nie jest w kosach tylko w tym że ludzie nie chcą tych bonusów bo są zbyt op. za dużo dają. może po prostu zostaw te kosy ale wywal z nich te bonusy. żeby ze skrzynek można było dropić tylko te kosy ale żeby one nie miały tych bonów. serio ci mówię Panie Szefie po prostu tylko wywal te bonusy i nic więcej a będzie dobrze naprawdę tylko o to cię proszę 

serio @ Zorix pomyśl nad tym tylko prosimy cię z całą administracją o jedno wywal te bonusy na kosach i będzie wszystko git. naprawdę. Pozdrawiam i liczą że pozytywnie rozpatrzysz naszą prośbę 

Nie mam dostępu do kodu źródłowego , mogę zablokować komendę do wybierania ich i zrestartować gomoda ,zmniejszyć szansę na pomyślny drop

Jestem za zmniejszeniem szansy dropu na kosy i bonusy

16 godzin temu, Zorix napisał:

Nie mam dostępu do kodu źródłowego , mogę zablokować komendę do wybierania ich i zrestartować gomoda ,zmniejszyć szansę na pomyślny drop

@ Zorix zgadzam się możesz zablokować tą komendę :) i zmniejszyć szansę na pomyślny drop. :D to będzie znakomita opcja 

mi pasuje dziękuje :D

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information