Jump to content
LHytry

[ZAMKNIĘTY] Wyjaśnienie niesłusznego degrada

Recommended Posts

Wczoraj dostałem degrada za "powód Hytry degrad
Wczoraj banował za "zabieranie fragów adminowi"
Dziś
Wyzywali się trzech typa
Dwaj jego koledzy
Jeden mute i ban
Resztę "napisał do drugiego admina bo miał lagi " a prawda jest taka że wleciała faworka
O bo kolega admin to możemy wszystko"
 to jest nie prawdą ponieważ ja nikogo nie banowałem bo głupi nie jestem żeby banować za takie głupoty a moim zdaniem zbanował 1 z adminów podszywając się pod moją osobę i zbanował a później wyszedł ale @ FrozeN mi w to nie uwierzył , napisałem do niego na pw czy mi nie wierzy odpisał w mi że tobie to w szczególności nie wierze ,w ogóle nie wiem dlaczego ,a jeśli chodzi o to że wyzywało się 3 typa to jest nie prawda bo wyzywało się 2 typa i dałem oszczerzenie i po chwili znowu zaczoł wyzywać i podpowiadać drużynie przeciwnej to powiedziałem że daje mu bana na 30 min za podpowiadanie a on zaczął mnie wyzywać i tego użytkownika co wcześniej to dałem mu bana na 30 min za podpowiadanie i wyzywanie admina i gracza po chwili @ FrozeN mi napisał że "miło było" ja napisałem "co ?" on mi odpisał "nie wiesz" ja mu napisałem że "jemu dałem bana za podpowiadanie drużynie przeciwnej i obrażanie admina i gracza" on mi odpisał "kolesiarstwo wleciało
wyzywały sie trzy osoby i bana dostał jeden"ja mu odpowiedziałem "a tamtemu dał screm za insul player" on na to "fajnie fajnie"dalej nie będę cytował po prostu dam scriny @ FrozeN nie słuchał co do niego mówię i po 30 min chyba dał mi degrada  a faworka to była ze str @ FrozeN-a ponieważ jego kolega zadzwonił do niego i wtedy się zaczęło to co pisałem powyżej  .

-edit:@ Zorixproszę o rospaczenie tego co napisałem sprawiedliwie i dania mi znać " DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ❤️

dowud na degrada nie słusznego.png

dowud na degrada nie słusznego2.png

dowud na degrada nie słusznego3.png

dowud na degrada nie słusznego4.png

• Przykro Mi 1

Lol?

Człowieku ty sie kompletnie nie nadajesz na posade administratora piszesz urlopy "na dziesięć miesięcy" jak widzisz że ci ludzie zgłaszają że odpalony to albo wychodzisz albo "masz lagi nic nie możesz zrobić". Ciągle ludzie na priv piszą że nie ogarniasz. Jak dla mnie się nie nadajesz i odwalasz rózne numery a potem lecisz z płaczem do zorixa bo frozen cie zdegradował za "nic". A tak poza tym nikt nie dzwonił do mnie tylko zgłaszali na priv że tylko wejdziesz na serwer to albo cię wyzywają albo odwalasz. Kolejna sprawa nie dałeś na 30 minut tylko perma musiałem odbanowac. No i ostania zacznij używać autokorekty lub słownika bo nic tylko się śmiać :)

• Haha 2

Posted (edited)

Jedno co mogę dodać to nie Hytry banował pod powodem "zabieranie fragów adminowi" tylko ja więc nie obarczaj na jego winę tą błahostką, ponieważ ten ban był tylko na 5 minut.

Edited by Wenox
  • Like 1

Posted (edited)

nieno hytry tak to niebyłes ty :) japierdole co to za gośc xd jak cos mam 5świadków i na ts sie mozna spotkac i wyjdzie szydło z wora jak było Hytry ty nieudaczniku ty  :)

Edited by Damserade

Posted (edited)

Tzn hmmm sprawa "niesłusznego degrada". Nie wiem jak to skomentować w sumie. Hytry to jest taka bym powiedział specyficzna osoba. Która darzy wielkim zaufaniem to forum jak i administracje/graczy i oczywiście największym problemem który tutaj się pojawia to to że Hytry niestety boi się banować /mutować/gagować graczy. Niestety bardzo często wychodzi z serwera kiedy ma coś zrobić albo  Hytry mówi często na serwerze że ma jakiś immunitet od zorixa że nie można go kickać czy coś.  Dodatkowo sam fakt iż Administracja powinna posługiwać się poprawną polszczyzną lub językiem polskim na poziomie. Tutaj ehhh tego niestety nie widać. Ogólnie nie będę się wypowiadał czy dawać Hytremu szanse czy nie bo o tym zadecyduje sama administracja a ja sam jestem neutralny co do tego. Znam Hytrgo od początku jak tylko przyszedłem na tą sieć i nie sprawiał mi osobiście większych problemów, często pomagał w różnych sprawach i doradzał ale denerwowało mnie to że "niby nie można go kickać z powodu immunitetu". Ostatnio miałem krótką przerwę od grania i nie wiem jak przez ten krótki okres Hytry się zmienił. osobiście w tej sprawie jestem Neutralny bo niby minusy i plusy się wyrównują ale poniekąd jestem za Frozenem.

Pozdrawiam

Edited by Ensi

Posted (edited)

@ Ensi tyle ze Hytry yt 😆 xd xd xd daje bana za wyzywanie gracza graczowi który mu odpowiedział xd i do tego wymysla ze sam był wyzywany gdzie 6osób w którym grałem potwierdzi ze go nie wyzywałem i pierwszy nie zacząłem do tego apropo @ LHytry napisałeś ze ktoś się pod ciebie podszył i dał mi tego banatak >?? to dlaczego 2liniki niżej w tym poście przyznajesz sie ze to ty dałes bana na 30 min xd. wychodzi na to Ze jestes kłamcą :)a jesli @ Zorix chce miec dalej w administracji oszusta i kłamce to ja ide na Urlop xd  TYM BARDZIEJ TWÓJ koleszka DIEN dalej wyzywa ty dalej niereagowałes jak miałes adma :) na to ze wyzywał graczy  ..do tego są osoby które słyszały JAK MÓWIŁES ze ja Lizałem frozenowi dupsko  :) i Zorixowi żebym niby ub dostał .. ... czemu ty nie widzisz w sobie oszusta , kłamcy ??

nwm masz wodogłowie czy co?? BROŃ SIE @ LHytry tylko bez kłamstw  :) bo udowodnię wszystkim jakim jestes kłamcą :)

DODAM TYLKO ZE 80% SERVERA SIE UCIESZYŁO ZE JUZ NIEJEST ADMINEM  .

Edited by Damserade

@ Damserade tutaj potwierdzę gracz Dien wyzywa i często zwracałem już mu uwagę na serwerze. a prawda jest taka że jest demko serwerowe i można sprawdzić kogo hytry zbanował i za co i co ludzie robili na serwerze. Jak dla mnie skoro sytuacja wygląda w ten sposób w jaki opisałeś to uważam że Degradacja była słuszna. 

Pozdrawiam

Dość nietypowa sytuacja, ponieważ widać tu argumenty z oby dwu stron konfliktu tylko nie wiadomo kto kłamie, bo jeśli oby dwie strony mają swoje argumenty, które są sobie sprzeczne to siłą rzeczy ktoś musi kłamać. Ja przede wszystkim chciałbym dopowiedzieć jeśli chodzi o "uciekanie od obowiązku banowania/mutowania/gagowania itp. przez hytrego". Byłem tego świadkiem (wtedy sam musiałem zająć się ówczesnymi cheaterami na serwerze i to nie była jednorazowa sytuacja, bo było tak może ze 3 razy), lecz ważniejsze jest to, że dostawałem dość dużo powiadomień od 'stałych bywalców' na serwerze którzy zdążyli mnie dodać do znajomych na Steam i dostawałem od nich wiadomości typu "Ej słuchaj bo na serwerze jest cheater, przegrał prawie dwie mapy z rzędu, Hytry mimo naszych próśb nic nie robił, w dodatku przed chwilą wyszedł. Możesz się tym zająć?". A propos Diena, faktycznie słyszałem wyzwiska z jego strony (jednorazowy przypadek), raz mu zwróciłem uwagę i to tyle tak naprawdę, gdyż zanim miałem usłyszeć cokolwiek więcej to zdążyłem wyjść z serwera i wyłączyć komputer. Dla jasności, jeśli chodzi o Diena to chyba należy mu się ban/mute za to co zrobił, a ws. Hytrego jestem sam w sobie podzielony, nie wiem co będzie słuszne w tej sprawie, bo też nie chce tu przesądzać o niczym, ale chyba byłbym skłonny podtrzymać stronę Frozena. Gdy administrator nie może tak naprawdę wykonać powierzonego mu obowiązku czyli zapewnić spokój rozgrywce, zająć się cheaterami i pomóc stałym graczom sieci to jest źle. Podsumowując jestem neutralny co do degrada, ale gdybym musiał wybierać, bliższy byłbym stanowiska Frozena.

• Like 2

Posted (edited)

@ Damserade pisałem o sprawie z banem na 5 min za zabieranie fragów adminowi a nie o twoim ale to już się wyjaśniło i to dał wenox z czego napisał później pisałem do frozena żeby wyjaśnić tą sprawę i powiedział mi że wyświetla mu się w bensie że to ja banowałem to chyba mnie okłamał albo to błąd sb .

POZDRAWIAM

-edit: a jeśli chodzi o diena to ja nawet nie wiem kto to jest to jaki koleszka  

Edited by LHytry

@ LHytry ja sie wypowiedzałem na temat swojego bana od cb  :) co potwierdziło ze jestes nieudolnym adminem . mi dałes bana koledze MUTA :) mimo ze pierwszy zaczoł :) + to co gadałes potem na mapie de train :) i ludzie to słyszeli i o tym sie mowi na servie :) jakie ty teksty gadałes  :) a ile osób słyszało jak obgadujesz np Frozena niewspomne :)

Posted (edited)

on zaczoł ale później się on uspokoił a ty nie zaczołeś podpowiadać drużynie gdzie dien jest a za to jest ban o proszę tu jest tekst z regulaminu "11. Zakaz podawania info drużynie przeciwnej -  Ban 30min --> 1h --> 24h." i co też powiesz że tego nie robiłeś bo dien szedł ct na fulu później się cofnął i poszedł na shorta a ty napisałeś na czacie ogólnym "idzie short " w podobny sposób napisałeś i za to powiedziałem ci że daje ci bana a ty zwyzywałeś mnie to dołożyłem ci obraze admina tylko do powodu ale do czasu nie 

edit: a za obraze admina jest w regulaminie ban 30min to razem 60min czyli godzina ale ci tego nie dodałem 

Edited by LHytry

Z tego co tu czytam, większość bierze stronę frozena, i ja też myślę podobnie w stosunku do degradacji Hytrego. Jeśli chodzi o moje podejście do tej sprawy to zdecydowanie strona Frozena, gdyż Hytry nie nadaje się na posadę administratora, nie ogarnia dużo rzeczy jak SM, regulamin oraz jego ortografia nie jest na wysokim poziomie. Admin powinien umieć zaprowadzić porządek na serwerze, a Hytry tego nie potrafi. Jeśli to co czytałem przed chwilą, to prawda to jest kłamcą, a ja tego nie toleruje. Jak dla mnie na początku było spoko, a po jakimś czasie spadłeś na dno. Co do tego odwołania to nie sądzę żeby to był dobry pomysł, gdyż twoje zachowanie i poziom jest dnem, było pełno sytuacji ,w których myslałem o tym, żeby cię zdegradować ale miałem nadzieję, że się poprawisz i  przemyślisz swoje zachowanie, niestety tak się nie stało, więc moim zdaniem kolejna szansa ci się nie należy. Zgadzam się z Frozen'em i jestem zdania, żeby degradacja pozostała.

@ Wenox Jako, że był to ban tylko na 5 min. to nie wyciągnę konsekwencji, ale następnym razem nie dawaj takich banów (jeśli to byłeś ty oczywiście) bo zakończy się to ostrzeżeniem :( <3

A co do tej sytuacji z tymi 2-3 graczami, to jutro obejrzę demko z tego dnia i godz. I wszystko wyjdzie kto, co zrobił. 

2 minuty temu, Ghost napisał:

A co do tej sytuacji z tymi 2-3 graczami, to jutro obejrzę demko z tego dnia i godz. I wszystko wyjdzie kto, co zrobił. 

no cóż ale zawsze można spróbować ale się nie udało przykro mi z tego powodu ale będę grał na serwerze bo forum Road2Skill.eu to jest najlepsza sieć serwerów jak dla mnie 

@ FrozeNproszę o zabranie roli Admin Mirage 2

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ❤️

Przecież grać ci nikt nie zabrania :D tylko nie będziesz adminem na serwerze.

zamkniety2.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information