Jump to content
Sign in to follow this  
Wintertime

[ZAMKNIĘTY] Odwołanie

Recommended Posts

Nick z serwera: Wintertime
Nick admina banującego: CONSOLE
Powód bana: WH
Data oraz godzina bana: 10-06-19 15:40
Na jakiej mapie zostałeś/aś zbanowany/ana: Cache
Na jakim serwerze zostałeś/aś zbanowany/ana: FFA
Link do bana w bansie:https://sb.road2skill.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:517307725&advType=steamid&Submit
Opis sytuacji: Sam nie wiem czekam na rozpiske demka lub cokolwiek

Witam osoba prosząca o UB chyba nie wie że trafiła na osobę która bardzo dobrze się zna i jest uczulona na cheaterów. Tutaj u tej osoby nawet nie trzeba sprawdzać demka o tym że on jest cheaterem mówi jego awatar na profilu steam. 

qsQE6Ox.png

Nie wiem po co ludzie piszą odwołanie od bana skoro wiedzą że cheatują. Dlaczego napisałem o profilu tego gracza ? Otóż dlatego że Gracz na awatarze ma napisane Skeet.cc (Gamesense) Znam to oprogramowanie. Jest to prywatny cheat do cs który jest niewykrywalny przez system VAC i nie można go kupić. Widać u tego gracza od początku że cheatuje. Od samego początku jak tylko wszedł na serwer to skakał sobie na BH, Ogólnie widać u niego WH gdyż wcelowuje się w miejscówki w których jest przeciwnik a inne ma w tyłku. A więc tak:

Aimbot: Oczywiście. Szczególnie widoczny na AWP.

Aimlock: Tak. Widać to jak strzela z AK. Celuje dużo obok głowy a i tak celownik na nią leci. 

Aimfov: Tak. Manipulacja pociskami jest tu widoczna. Gracz strzela obok przeciwnika a pociski i tak lecą w ciało / głowę.

WH: Tak. Wh jest tutaj dobrze widoczny. Gracz nie sprawdza miejscówek gdzie nie ma przeciwnika. Sprawdza i celuje tylko tam gdzie ktoś siedzi. 

BH: Nie sądziłem że będę musiał pisać o BH. Gdyż nie sądziłem że gracz piszący odwołanie od bana będzie skakał na początku na BH. Jest to widoczne na pierwszej rundzie którą grał ten gracz.

stwierdzam że demko jest w 30 tick. i czasami może być demko przekłamane. Jednak tutaj jestem pewien w 100% że gracz to czysty cheater. 

Nie wiem czego on od nas oczekiwał. Ban zostaje

Pozdrawiam. 

• Like 1

zamkniety2.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information