Jump to content
`rage

[ZAMKNIĘTY] skarga ZeLoo

Recommended Posts

Twój nick: `rage

• Nick oskarżonego: @  ZeLoo

• Powód/Świadkowie: Nieuzasadnione bany i kicki. Brak rozpisek. Przejawiają się tu niespełnione wymagania ubt.

Znajomość ortografii - Wystarczy spojrzeć na powód bana. Można wymagać nieco więcej od 23 latka.
Posiadane 60 postów -  20 

Znajomość regulaminu - 4 podania w tydzień  :facepalm:

Doświadczenie w ocenie oraz rozpisywaniu demek, ss'y. - Zerowe, co widać po spotkaniu gracza grającego nieco lepiej od reszty.

Opis sytuacji:

@  ZeLoo proszę o wypowiedz 

Co ja mam tu powiedzieć wszystkie bany słuszne, I ja nic nie zawiniłem po prostu ochraniam innych graczy przed cziterami.

• Like 1
  • Wow 1

Według mnie każdy ban jaki był nadany na Pana `rage powinny być jakoś nwm , nie odrazu Perm tylko ss i żeby je wstawił . Gram bardzo podobnie do niego i ss to najlepsza opcja żeby zostało potwierdzone to ze ktoś jest odpalony. Na dd2 nie ma żadnej opcji żeby ktoś wbił z antyss bo zabezpieczenia są na wysokim poziomie. To jest moje zdanie na ten temat. A druga sprawa jest to ze kolega gra na steam i palic to tak średnio on może :)

• Super 1

Adminstrator
W dniu 6.01.2020 o 23:23, ZeLoo napisał:

Co ja mam tu powiedzieć wszystkie bany słuszne, I ja nic nie zawiniłem po prostu ochraniam innych graczy przed cziterami.

No jednak nie. Skoro @ GrZ3SiU odbanował raz @Q5bxnFf.png `rage to jednak nie wszystkie twoje bany były słuszne.

Ja się oficjalnie ubteam`em nie zajmuję, ale myślę, że jedno ostrzeżenie dla @  ZeLoo się należy. @ GrZ3SiUpodejmij decyzję i zamykamy temat

Hmm Jak chcecie.. 

Jak coś zrobiłem źle to na pewno to poprawie 

Zacznij od poprawiania tego, co Ci podkreśla autokorekta. 

Osobiście nie spotkałem się z żadną pomocą z twojej strony podczas odwołań. Nie chcę być złośliwy, ale moim zdaniem powinni Ci usunąć uprawnienia żebyś przestał działać na szkodę sieci. 

Edited by `rage

@  ZeLoo Dostaje pierwsze ostrzeżenie słowne.

Trzy ostrzeżenia i Admin zostaje zabrany 

Pozdrawiam . 

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information