Jump to content
`rage

[ZAMKNIĘTY] [ZAMKNIĘTY] [Zbanowany]`rage odwołanie...

Recommended Posts

Nick: `rage

Nick admina banującego: @ Rocat

IP/STEAM ID: 'STEAM_0:0:197876817'

Opis sytuacji: http://odjebani.mybans.eu/ban_list.php?bid=1303

Data i godzina zdarzenia: 15.01.2020 - 22:54:53

Serwer: dd2 classic

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Road2Skill.eu
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:197876817'

• Nie podoba mi się 1

Odwolanie bezsensowne podaj dowód na to, że akurat wtedy byleś czysty.

Parkinson na ekranie level hard i automatyczne zrywy w tą stronę, w którą akrurat przeciwnik się udaje.

• Like 1

@ Rocat

Jestem ciekaw, w jaki sposób gracze twoim zdaniem mieli by przedstawić to, że grają czysto. Kamerka na czole gopro i każdą grę w ten sposób nagrywać, przedtem pokazując jak sprawdzam spójność plików steam xd? Przy 50 fpsach na laptopie, po wyjebce sterowników nvidii grałem na karcie Intela, lapek grzał jak sku*wiel więc nawet jakiś ładnych fragow nie strzeliłem. Aczkolwiek miło, że stwierdzasz automatyczne zrywy. Może nie było tak źle. 

Rozpisz mi akcje czasówka po czasówce to się odniosę, bo Parkinson to jest mój styl gry. Na ten moment powód bana jest bezsensowny bo nie przedstawiłeś żadnych podejrzanych akcji, rzuciłeś jedynie komentarz na temat całego demka. Baa, mało tego. Nie podałeś nawet  linku/załącznika do demka - ani pov ani hltv. 

Edited by `rage
  • Like 1
  • Nie podoba mi się 1

Tak samo nie mam gopro na glowie / hltv nie idzie pobrać więc nie mogę tego rozpisać.

Fakt faktem gra z tobą wyglądala tak:

"Admin na serwerze po smierci dostaje free wallhacka, i gracze poza scianami są oznaczeni jako punkty świecące, przez co mogę widzieć polożenie przeciwników gdy patrzę na twoją rozgrywke"

Pierwsza akcja którą pamiętam:

-Wskoczyleś do pitu celując na bs-A i akurat gdy gracz przeciwny biegl galą czego w sumie nie mogleś uslyszeć twój bardzo slabo skonfigurowany Aimbocik wyrywal ci celownik z w tamta strone automatycznie "To jest nie możliwe żebyś go slyszal i wyrywal celownikiem dla zabawy na prawo i lewo"

Poźniej ogladalem cie i z nieogarnietego fullauto twoj aimbocik staral się ustrzelic przeciwnika wykonując przy tym ruchy Parkinsonowskie.

I to nie jest moje tylko moje stwierdzenie jako jedyny admin który cię banowal.

@ H4ttory Byl na serwerze i niech też się wypowie co o tym sądzi.

Dostawaleś wielokrotnie bany za używanie aimbota a drewniany komputer cię nie usprawiedliwia.

Swoją drogą jako UBT powinieneś świecić przykladem a nie być banowanym ciągle @ Zorix sam zobacz jak Team forumowy potrafi lgać i siać zamęt na forum wstawiajac ciagle ss'y i być banowanym.

Pozdro z fartem.

sss.png

Edited by Rocat
  • Like 1
By  GrZ3SiU,

Proszę link do hltv http://753935.hltv3.pukawka.pl

By  GrZ3SiU,

A tu link do tego demka http://753935.hltv3.pukawka.pl/hltv-2001152250-de_dust2-1579125000-1579126260.zip

tak. tak owszem byłem na serverze, gdy razem wspolnie z rocatem, oraz rage gralismy, na serverze. Jedna uwaga mnie niecierpliwi, gdy na chwile stanales. na długiej, to tak jak bys wlaczal aim bota. Ogólnie, panie kolego rage, ci tak celownik latał, na lewo, prawo, oraz w gore i dół, ze mozna za takie cos nazwac aim-botem. Twoje zachowanie podczas gry. Gdy wbiłes na server. Lamiłeś, oraz uzywales. Słow "dobra", "zobaczymy". I wtedy, przykuła mnie ta uwaga.

w sumie te słowa "dobra," "zobaczymy". sa nie pokojace, poniewaz to wygladalo jak bys sie wkurzal.

Niech sie @  Zohanwypowie, na temat @  `rage i co myśli, o jego aim-bocie. 

Pozdrawiam

• Like 1

@  `rage Tak jak pisze @ Rocat to się z tym zgodzę, twój celownik lata naprawdę jak by miał parkinsona, ale nwm może masz taki styl gry. (Podejrzane)

Zauważ że dostawałeś od wielu jak i odemnie bana za właśnie grę na wspomagaczach.

Tym razem też dostałeś bo Admin @ Rocat zauważył że grasz bardzo podejrzanie (Wspomagacze).  

I za każdym razem piszesz odwołania, Myślisz że jak napiszesz odwołanie to zawsze będzie pozytywne rozpatrzenie??.

Nawet jak ktoś by ci dał SS to by nic nie było widać.. Tu potrzeba Umiejętności żeby wychwycić tego typu wspomagacza.. 

A nawet gdy byś grał tak jak grasz do tej pory i mówisz że to twój styl gry to TAK BARDZO by ci celownik nie latał..

za cytuje @ Rocat " Parkinson na ekranie level hard i automatyczne zrywy w tą stronę, w którą akrurat przeciwnik się udaje"

To jest prawda jak grałeś na DD2 to też to zauważyłem. 

@  Zohan Opinie zostawiam do twojej dyspozycji. 

Serdecznie pozdrawiam: ZeLoo

Edited by ZeLoo
  • Like 1

Nagrałem wcześniej parę demek, więc skorzystam z okazji i je sobie rozpiszę w tym temacie, a więc zaczynam:

Demko 1:  rage7.dem 
Czas: 21:04:00 - słychać jakiś dziwny trzy razy powtarzający się dźwięk od strony CT przy czym Twój karabin podąża ( jak dyrygent w granej orkiestrze ) za dźwiękiem ( a tak na prawdę po modelu poruszającymi się przeciwnikami i nagle przejście w okno na B i próba skanu dokładnie po modelu w przeciwnika na Bombsite A - proszę sobie zobaczyć.

Demko 2rage5.dem
Czas: 08:29:00 - jesteś na galerii i dokładnie widać, jak nagle podążasz za przeciwnikiem po modelu.
Czas: 10:44:00 - byłeś na CT i spojrzałeś sobie gdzie jest ostatni przeciwnik, który po chwili ginie - proszę patrzeć na dokładny czas.
Czas: 12:38:00 -  jesteś w piachu i w nim zostajesz, ponieważ widzisz, że wszyscy pokierowali się na Bombsite A poprzez Gale.
Czas: 13:49:00 - wyszedłeś z podestu A kierując się dokładnie wcelowany w przeciwnika na Bombsajdzie A - czas: 13:51:72

To tyle ode mnie - osobiście uważam, że się odpalasz, gdyż nagminnie patrzysz dokładnie po modelu przez ściany.

• Like 3
  • Super 2

1.1.2 Zabrania się używania jakichkolwiek wspomagaczy ułatwiających grę.

image.png.ddfe7e3c317a7c529e9c3a1f4b099138.png

To niezły zawodnik @  ZeLoo.

Godzinę temu, Zohan napisał:

Demko 1:  rage7.dem 
Czas: 21:04:00 - słychać jakiś dziwny trzy razy powtarzający się dźwięk od strony CT przy czym Twój karabin podąża ( jak dyrygent w granej orkiestrze ) za dźwiękiem ( a tak na prawdę po modelu poruszającymi się przeciwnikami i nagle przejście w okno na B i próba skanu dokładnie po modelu w przeciwnika na Bombsite A - proszę sobie zobaczyć.

21:04 Yup, admin slapował ct'ka na drzwiach. Zabawnie się to zsynchronizowało z moim parkinsonem. Skan 4fun na słuch, osobom wybiegającym z gali śmiałbym się jakby cokolwiek siadło. Dziwna akcja, dałbym b-/b+

Godzinę temu, Zohan napisał:

Demko 2rage5.dem
Czas: 08:29:00 - jesteś na galerii i dokładnie widać, jak nagle podążasz za przeciwnikiem po modelu.
Czas: 10:44:00 - byłeś na CT i spojrzałeś sobie gdzie jest ostatni przeciwnik, który po chwili ginie - proszę patrzeć na dokładny czas.
Czas: 12:38:00 -  jesteś w piachu i w nim zostajesz, ponieważ widzisz, że wszyscy pokierowali się na Bombsite A poprzez Gale.
Czas: 13:49:00 - wyszedłeś z podestu A kierując się dokładnie wcelowany w przeciwnika na Bombsajdzie A - czas: 13:51:72

8:29 - Jak dla mnie to takie średnie patrzenie po modelu, było kroki słychać przed anarchią b-

10:44 - O to faktycznie dziwne, sam bym rozpisał na b+, gdybym to nie był ja. Możliwe że na słuch wcelowałem się po strzałach z kałaszka, żeby ustalić czy pójdzie gala/anarchia. 

12:38 - Nope, widziałem że ct kryje anarchię, więc kryłem mu plecy. b-

13:49 - Strzelałem się cały czas z gościem na bs, później strzały ak na bsie. Wystarczy ruszyć głową, żeby odpuścić ct i galę wiedząc, że został 1 tt i kolega z teamu skrócił przez respa. Zdecydowanie b-

A tu demko na podstawie którego zostałem zbanowany, na tle poprzednich się prezentuje strasznie słabo.

http://753935.hltv3.pukawka.pl/hltv-2001152250-de_dust2-1579125000-1579126260.zip

3:15 - rzuciłem najgłośniejsze "k#rwa" od kilku miesięcy. b-

To chyba tyle.

Faktycznie, byłem wkurzony bo stery mi wywaliło, straszne spadki fps. No i wiatraczek nie pracował na full bo turbo nie włączyłem turbo w moim tosterze.

image.png.32869caac8343ab13018192a8ed13002.png

@ GrZ3SiU @ DΛGΘSS

Temat powinien zostać zamknięty przez [email protected] / [email protected] Bo obecni ubt wielokrotnie udowadniali swój brak kompetencji, podtrzymanie bana wiąże się z odebraniem uprawnień na forum i usunięciem konta w bansie.

Dobra lecimy: 

13:20- Stał na gali 

13:30- Z gali szedł na A i zobaczył typa, ruszyła wymiana ognia wróg schował się za skrzyniami tam gdzie się plantuje. Nasz odpalony gracz @  `rage Dokładnie wiedząc

gdzie się znajduję przeciwnik skanował cały czas w niego. Nawet gdy by skanował jak każdy gracz to by skanował wszędzie a on skanował tam gdzie jest wróg.

14:00- Od nowej rundy szedł skrzyniami na gale 

14:02 Wybiegł wcelowany na gale mierząc celownikiem na zielone, a tam stał przeciwnik. @  `rage poczekał chwilę i strzelał przez ścianę w wroga jak zawsze trafiał. 

Przeciwnik rzucił flesha a gdy nie powinien on go zobaczyć to szybko schował się przednim. 

I jak zawsze trząsł mu się celownik jak by miał parkinsona. 

hltv-2001152229-de_dust2_snow-1579123740- 1579125000.zip

Dobra lecimy z 2 demkiem: 

Tam tylko zauważyłem 1 spaloną akcję.

3:47- Od nowej rundy szedł na longa 

3:50- Na końcu zatrzymał się, a był taki pewny że normalnie tam wejdzie,jednak nie zatrzymał się i widział że stoi tam gracz, Poczekał chwilę i wyszedł wróg 

nasz odpalony @  `rage ustrzelił mu Banie. 

I takie dodatkowe: 

Nwm czy mi na demku tam się włączyło ale przy tej akci gracz jeszcze rzucił flesha a go to nie oślepiło tak jakby miał Anty-Flesha.       

hltv-2001152250-de_dust2-1579125000- 1579126260 (2).zip

Serdecznie pozdrawiam: ZeLoo

Ogólnie nie jest to mój dział ale powiem tak , na każdej akcji slychac kroki itp do do skanownia "13:30 - Z gali szedł na A i zobaczył typa, ruszyła wymiana ognia wróg schował się za skrzyniami tam gdzie się plantuje. Nasz odpalony gracz @  `rage Dokładnie wiedząc" to raczej każdy gracz ustawia sie tak samo za tymi skrzyniami. Jak dla mnie @  `rage ma parkinsona ale raczej zawsze go mial xD Akcje sa czyste wiec nie wiem o co tu chodzi xDDD

• Like 1

Na mojego ziomeczka piszą ze odpalony a nie widzieli chyba jak ja gram , a powiem wam ze rage gra bardzo podobnie do mnie i każdy z nas umie rozróżnić kto gra czysto a kto nie i powiem wam ze odkąd gram z rage nie miałem najmniejszego podejrzenia ze się pali wiec jestem za odbanowaniem 

• Super 1

Global Mod

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information