Jump to content
Sign in to follow this  
ZeLoo

Skarga na `rage

Recommended Posts

Twój nick: ZeLoo

• Nick oskarżonego: @  `rage

• Powód/Świadkowie: Gracz o nicku @  `rage jest w UBTeam A posiada na swoim koncie bardzo dóżą skale banów. Powinien świecić przykładem a nie być ciągle banowanym.Ten gracz ciągle zostaje banowany i pisze UB.  

Opis sytuacji:sss.png

Naprawdę ja też robię błędy w strefie UBTeam np: Nie rozpisywałem demek, Ale już to poprawiłem.  A gracz o nicku @  `rage nie pasuje do strefy UBTeam 

By  Czekoladowy,

"dóżą"? Znajomość ortografii coś ci mówi w wymaganiach?

By  Czekoladowy,

Zmieniam nazwę tematu

Czlonek teamu starannie usiluje zamaskować swoje przewinienia tlumacząc się, a wyraźnie widać że jest odpalony.

Przepraszam, niestety nie każdy potrafi rozpoznać tzw. silent aimbota.

Mialem z tym doczynienia mnóstwo razy... A moi od dawna kompani @  Zohanjak i @ Toxico wyraźnie też mogą stwierdzić, że byl odpalem.

Tak jak mówilem slaby PC cię nie usprawiedliwia, Nasz kochany `rage wyraźnie jest zwyklym cheaterem i nie ma się co nad tym dalej rozczulać broniąc go i pomagając.

Jeśli chcesz cheatować to przynajmniej nie u nas drogi kolego bo my sobie tego nie życzymy i u większości adminów dd2 i tak zostaleś skreślony ;)

Mnóstwo razy zostales zbanowany a to chyba nie wypada tak jako czlonek UBT ?

Po prostu móglbyś się przyznać do winy a nie klamać, klamać i klamać...

Edited by Rocat
  • Like 1
  • Super 1

No cóż.. Ja uważam, że ilość banów w bansie nie przesądza o tym czy gdzieś pasuje, czy nie bo sam nie mam wpływu na to czy ktoś uzna, że gram odpalony. Ubt powinien również potrafić wyrażać się w języku polskim, a piszesz jakbyś spędził za dużo czasu wyjeżdżając na saksy. Błędy robisz wszędzie gdzie się da: zaczynając od ortografii, idąc po banowanie na serwie według twojego wymyślonego taryfikatora, kończąc na braku rozpisek. Dopiero dzisiaj zobaczyłem jedną, w której nie było żadnej podejrzanej akcji. 

Możecie sobie twierdzić i pisać co tam chcecie o demkach, proszę tylko żebyście nie zawracali mi dupy i robili to w dziale zgłoszeń zamiast uniemożliwiać mi grę na serwerze. [email protected]/[email protected] z pewnością przejrzy wasze zgłoszenia. Oskarżanie mnie o kłamstwa bez jakichkolwiek dowodów powinno być karane warnem za obrazę. 

Edited by Kolorowa
Na prośbę autora
  • Super 1
  • Haha 1
  • Nie podoba mi się 1

A co ma ogólnie "dostawanie banów" do rangi UBT , ogólnie mówiąc dema rozpisane przez pana @  ZeLoo są śmiechu warte.

Co do tej "skargi" to ona też śmiesznie wygląda szczególnie te zdanie "Gracz o nicku @  `rage jest w UBTeam A posiada na swoim koncie bardzo dóżą skale banów" (Patrz na żółty napis).

@ Rocat ogólnie twierdzisz , że to "silent aimbota." i tu się z Tobą nie zgodzę zobacz jak on działa potem potem stwierdzaj ,że to akurat "silent aim" 

"A silent aimbot will aim at your target but lets you visually move your mouse where ever you like while still aiming at your target" 

• Haha 1