Jump to content
Sign in to follow this  
redd

[PRZYJĘTY] Podanie na moderatora by Redd

Recommended Posts

• Znajomość ortografii +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej 3 miesiące temu +
  • Posiadane 150 postów +
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 17 lat +
  • Brak ostrzeżeń na forum +

Nick:  Redd

Imię:  Kamil

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:  Dużo, jestem aktywny codziennie po pracy czyli po 16 do późnych godzin wieczornych a i w czasie pracy jestem często na telefonie.

Opisz siebie: Cieś! to ja, kaczor :kaczor: Mam dość specyficzne poczucie humoru, lubię się wyzywać na timspiku lub facebooku, można powiedzieć, że jest to moje hobby. W wolnym czasie lubię sobie pograć na komputrze w gry komputrowe z kolegami :kaczor:. Czasami przy tym lekko wybucham i potem mnie boli gardło od darcia japy ale na ogół ja spokojny chłopak jestem.

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ  jestem dość aktywnym użytkownikiem naszego forum, redakcja działa pełną parą dzięki  podziałowi obowiązków. Wiem z czym to się je (oczywiście, że z kebabem) i myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.

Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Wszystko chce wprowadzić, budy z kebabem za rogiem, zniżki do biedronki, 500+. Co tylko dusza zapragnie :kaczor: A tak na serio to oczywiście z biegiem czasu znajdą się nowe pomysły a na start to oczywiście porządki w działach i inne obowiązki moderatora.

Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak):  Moderatorem nigdy nie byłem, ale posiadam doświadczenie ze stanowiska [email protected] które pełniłem na w sumie 2 forach.  

Kontakt: PW FORUM, STEAM, FB, GOŁĘBIE POCZTOWE

• Like 2

na tak

+wiek 

+jakieś doświadczenie 

+aktywność

• Super 1

Nie ma lepszej osoby na to stanowisko. Kaczor jest doświadczony i ogarnięty. Już na samym wejściu powinien być zielony. 
Bardzo milusi i kochany użytkownik. Był najlepszym adminem na moim dawnym serwerze więc wiem że potrafi się zaangażować w temat. 
Polecam forumowicza z peżota. <3 :kaczor: 

• Like 1
  • Super 1

Na TAK

+ Wiek

+ Aktywność (jest bardzo aktywny można to zauważyć na chatboxie)

+ Doświadczenie z @j

• Super 1

Jestem jak najbardziej na tak.

• Aktywny,
  • ogarnięty,
  • wiek,
  • doświadczenie.
  • Super 1

Na TAK

+ Aktywny

+ Miły człowiek, ogarnięty

+ Wiek
:))

• Super 1

podanieprzyjete.png

Aby otrzymać rangę zgłoś się tutaj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information