Jump to content
Sign in to follow this  
xendyop

[SKARGA PRZYJĘTA]Skarga

Recommended Posts

nick:LMN-Iwni

• Nick oskarżonego: Hope

• Powód/Świadkowie: uzywanie cheatów i toxicznośc admina grający gracze na serwerze

• Opis sytuacji: Wiec tak dowód że toxic zaczał wyzywać wszystkich od noobów  wieć ja napisalem że jak tak wyzywa to niech wszystkich zabije admin sie "spłakał" i mnie zbanował nie mówiąc juz jak na serwerze sie inyc wyzywali od pedałów itp to jest nic to co ja napisel zwykle babusie beka.png.3c249f41081ddd8463b366fa400c16a5.png  

aha.png.333d25ca3690c84ed43c3971497fd6f4.png

Admin nie miał powodu mnie zbanowania za toxic bo sam był a nawet na serwerze gorsze rzeczy sie dzialy nawet jeśli mnie zbanował za mikro po mutacji to i tak zanim mnie zbanowal to z 30 min normalnie gadałem wieć jak by mnie zbanował to bez powodu dostałem bana na 30 min

Kolejny powód to cheatowanie mnie to zazkoczyło że admin dawał mi dokładne info gdzie wróg jest kiedy umrze byla taka sytuacja gdzie byłem 1 vs1 paka była w apsach a admin wiedzial nawet za jakim fillarem stoji przciwnik i mówi żebym sie wcelowal nie dośc że tak perfidnie miał wh to jeszcze jak tam czasami lamiłem to mnie wyzywał i groził że mnie zbanuje 

Nie wiem jak dawać demka ale moge powiedzieć  date i normlana administracja sprawdzi godzina  około 19:23 13 lutego 2020 serwer ffa 

Ps. Hope mówił że gówno mu zrobią bo jest adminem dostawał też reporty od graczy na serwerze że zgłoszono gracza hope id i tak dalej

Mam nadzieje że straci hope swoją pozycje "niezniszczalnego" i "nietykalnego"

• Like 1

W celu bezpieczeństwa do momentu wyjaśnienia sprawy zdjąłem ową rangę adminowi 

@ Hope

W dniu 13.02.2020 o 20:29, xendyop napisał:

Hope mówił że gówno mu zrobią bo jest adminem

Żegnamy admina z administracji serwera :) 

Skarga przyjęta!

skargaprzyjeta.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information