Jump to content
Sign in to follow this  
TheSzymek

[ZAMKNIĘTY] [Wyjaśnienie] Ostrzeżenie znikąd...

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Jak możecie zauważyć otrzymałem ostrzeżenie jako administrator serwera 1v1, jak rozumiem było to zgłoszone słownie na TSie bez żadnego wątku na forum i jakiegokolwiek wyjaśnienia sytuacji ze mną czy to podpytania o graczy jak było. Widziałem że gadałeś sprawę załatwił Pqrk z kolegą " Operator Dźwigu " dzisiaj na TS'ie i chciałbym się odwołać od tego ostrzeżenie ponieważ nie zgadzam się z tym co zostało mi zarzucone.

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj wieczorem na mapie "am_lanii_rdn" o godzinie ok 17:30. Wszystko zaczęło się od tego że pomimo moich upomnień chłopaczek bez mutacji ciągle gadał w najlepsze na mikrofonie i olewał mnie, oczywiście miał w tym udział Twój dobry kolega który go do tego podpuszczał, podpuszczał go przeciwko administratorowi mówiąc że ma mnie olać i sobie gadać:) Zmutowałem chłopaka zgodnie z tym co jest w regulaminie. Za mikro przed mutacją i 16-stym rokiem życia. Wtedy Twój ziomeczek operatora zaczął podjudzać cały serwer przeciwko mnie. Wyskoczył z pretensjami czemu go zmutowałem i zaczął natychmiast mi ubliżać i rzucać głupimi tekstami w moją stronę, w stronę administratora. Nakręcił na to cały serwer przez co zrobiło się nie małe zamieszenie. Wszyscy zaczęli hejtować administratora bez powodu, po prostu wyzywać, kilka osób mnie obraziło, jedna osoba posunęła się nawet dalej i zaczęła mnie wprost wyzywać na czacie za co została nagrodzona banem (https://sb.road2skill.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:457207037&advType=steamid&Submit). Dodam od siebie że na serwerze nie było nikogo innego kto by używał mikro bez mutacji więc nie rozumiem wzmianki o tym że jednego mutuje a innych zostawiam. Mutuje każdego kto nadużywa mikrofonu a nie powinien i robię to bez wyjątków, zawsze.

Teraz chciałbym odwołać się do fragmentu o cheaterze. Wczoraj na arenkach było ok. 20 osób co sprawia że ciężko zapanować nad taką ilością osób. Oczywiście jako admin chcę reprezentować sobą jak największą aktywność i zaangażowanie co sprawia że jestem aktywnym graczem serwera. Jak wiadomo, ciężko na arenkach grać i jednocześnie spectować WSZYSTKICH i szukać cheatera. Tym bardziej gdy nikt z graczy nie wykazuje jakichś super umiejętności, mówię tutaj o statach 20:0 czy 100% HS. W trakcie całej awantury gdy Mr. Operator zbuntował cały serwer przeciwko mnie na serwer dostał się cheater. Oczywiście żaden z graczy nie poinformował mnie o tym fakcie ani na [email protected] ani chodźby na czacie głosowym. Gdy afera z wyzywaniem admina się rozkręciła udałem się na specta aby ogarnąć komu dać bana, muta itd. Wtedy też zauważyłem Pana cheatera skacząc po wszystkich graczach arenki. Po jego zbanowaniu okazało się że Mr. Operator jak i dwóch innych graczy wiedziały o jego obecności jednak nie zgłosiły tego nigdzie. Przepraszam bardzo ale nie jestem robotem i nie jestem w stanie jednocześnie aktywnie grać i obserwować wszytkich, jestem w stanie wyłapać jedynie nicki które rzucają mi się w oczy waląc same heady czy to strzelając przez ściany. Jestem w stanie wyłapywać jedynie osoby z którymi gram 1v1 i się dziwnie zachowują. Myślę że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu to zrozumie i przyzna mi rację że serwery 1v1 są specyficzne i nie dają takiej samej możliwości obserwacji adminowi jak na OnlyMirage czy zwykłym FFA.

Całą sytuację obserwował @ Papryk który akurat wtedy ze mną grał i rozmawiał na TSie :) 

Link do demka z tej mapy: http://753348.node52.pukawka.pl/dem-am_lanii_rdn-1586963955-1586964725.zip

Zdecydowałem się na temat w dziale dostępnym publicznie tak aby każdy mógł się zapoznać z tematem i ewentualnie wyrazić swoją opinię.

Pozdrawiam, Szymek.

• Like 4

Właściciel

No według mnie słusznie zrobił, były jakieś konsekwencje odnośnie tego bo nie jestem w temacie ? 

1 minutę temu, Zorix napisał:

No według mnie słusznie zrobił, były jakieś konsekwencje odnośnie tego bo nie jestem w temacie ? 

Były konsekwencje. Za to że zrobiłem słusznie dostałem ostrzeżenie i masę hejtów od graczy :)

Adminstrator

Ja proponuję usunąć ostrzeżenie i zacząć od 0 

@ Zorix może być?

• Super 1

Właściciel
Just now, Pqrk said:

Ja proponuję usunąć ostrzeżenie i zacząć od 0 

@ Zorix może być?

usuń ten swój post z ostrzeżeniem 

Adminstrator

Okej

• Super 1

Właściciel

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information