Jump to content
Sign in to follow this  
xenny

[SKARGA PRZYJĘTA]Skarga

Recommended Posts

• Nick oskarżonego: @ Pqrk

• Oskarżenia: Brak umiejętności,  nie słuszny ban, kolesiarstwo 

• Opis sytuacji: Dana osoba nie umie dosłownie nic tylko zamknąć temat najlepiej sprzed tygodnia, przyjmuje kolegów którzy nadużywają nie liczy sie ze zdaniem graczy, tłumacząc ich zachowanie "ale bawią sie miedzy sobą, dodatkowo dostałem bana pernamentego od niego bo mu się nie spodobało że mam dalej opiekę nad serweram sam dodaje graczom kredyty a jak ktoś doda to zabiera. Ogólnie to i tak nic nie zrobicie bo w sumie tak zawsze było. Dodatkowo wchodził na inną sieć zorix wie jaką @ Reivil świadkiem.  Zarejestrował się na swoim mailu pod innym nickiem  i pisał  "ta siec to gowno wbijajacie na road2skill.eu "

edit @ Pqrk nie dodałem żadnego pliku iq200 we wszystko wierzysz miałem dostęp do sourcbana od komara bo mu pomagałem podpinać serwery i ogólnie coś robiłem oprócz zamykania tematów 

• Like 2

VIP

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Nie podoba mi się 1
By  Kolorowa,

Temat nie dotyczy Ciebie. Jeszcze jeden spam i na Twoje konto wleci warn. Otrzymujesz ostrzeżenie słowne!

Adminstrator

NIesłuszny ban.... hmm.. A było trzeba robić jakieś dodatkowe pliki do serwera ???

//ku*wa jaka siec co ty pierdo****?? ja jestem aktywny tylko na r2s 

• Super 1
  • Haha 1
  • Nie podoba mi się 1

Junior Admin

Sprawa tej skargi jest śmieszna. Po pierwsze napisana nie w tym dziale co trzeba.  Jak pisałem w twojej prośbie o odbanowanie nie dostałeś bana za darmo tylko za nadużywanie praw których nie powinieneś mieć. Dodatkowo dowiedziałem się z góry od pewnego użytkownika :) że wgrałeś plik na serwer w którym dodałeś sobie prawa i flagi admina/ właściciela na serwer których zorix nie może ci zabrać do czasu aż nie usunie tego pliku. Twoje zachowanie na serwerze oraz ostatnio na forum szczególnie na chatboxie było karygodne i sam pokazałeś się z takiej strony z jakiej nikt cię nie znał. 

Sprawa co do tej sprawy zostaje w rękach @ Zorix 

Pozdrawiam

ps: dziś też pokazał na czacie swoje zachowanie.

• Haha 2
  • Nie podoba mi się 1

Właściciel

Poproszę o jakieś dowody rozdawania kredytów 

Bana dostałeś za to że po zdjęciu admina cały czas miałeś permisje , nie wiadomo było skąd więc była decyzja o zbanowaniu

Jak wiem że to był sorucebans to mogę odbanować ale admina i tak nie odzyskasz bo zobacz co na sieci robisz , jest jakaś ekipa która w jakiś sposób się zgrywa a ty na chatboxie piszesz to ... 

Bawienie się komendami tak samo poproszę o dowody wtedy będę mógł warnować adminów ewentualnie degradować

XDD  

• Nie podoba mi się 1
By  Zorix,

Wiadomości które nic nie wniosą będą traktowane jako spam

Posted (edited)
Godzinę temu, Zorix napisał:

Poproszę o jakieś dowody rozdawania kredytów 

Bana dostałeś za to że po zdjęciu admina cały czas miałeś permisje , nie wiadomo było skąd więc była decyzja o zbanowaniu

Jak wiem że to był sorucebans to mogę odbanować ale admina i tak nie odzyskasz bo zobacz co na sieci robisz , jest jakaś ekipa która w jakiś sposób się zgrywa a ty na chatboxie piszesz to ... 

Bawienie się komendami tak samo poproszę o dowody wtedy będę mógł warnować adminów ewentualnie degradować

Wrócę do domu to wszytko napisze a tym czasem poproś adminów na serwer i sprawdź im ilość kredytów

Edited by xenny
  • Rzygać mi się chce 1
By  Zorix,

Na spokojnie

4 godziny temu, Ensi napisał:

Dodatkowo dowiedziałem się z góry od pewnego użytkownika :) że wgrałeś plik na serwer w którym dodałeś sobie prawa i flagi admina/ właściciela na serwer

Ciekawa sprawa. Jaki to plik? Nie wiesz z czym to się je/nie masz żadnych dowodów na to, że cokolwiek wrzucił. No tak musiałby mieć dostęp do ftp żeby cokolwiek dodać na serwer lub co najmniej dostęp do hostingu by coś takiego zrobić. Wiem, że miał uprawnienia nadane przez sourcebans`a, ale to jedynie wina administracji, że tych uprawnień mu nie wzięła, więc nie rozumiem do końca co ty w tym momencie piszesz. 

Po za tym tu jest taki syf, że nikt nie przedstawił żadnego dowodu obarczając drugą osobę, więc nie wiem jak to w ogóle dalej się toczy :D

• Haha 1

Junior Admin

@ Czekoladowy xenny miał tu administratora na forum nie tak dawno jeszcze dużo rzeczy wgrywał na serwer a info odnośnie tego że coś wgrał powiedział mi jego znajomy. i napisałem to do administracji bo takich rzeczy to nawet ja bym nie potrafił wymyślić i stwierdziłem że coś w tym może być. ja tylko napisałem i tutaj i do zorixa. Syf tutaj niestety jest ale myślę że to się ogarnie za jakiś czas. i rozumiem co napisałeś i dziękuje że skomentowałeś, ale dajny już działać zorixowi może wyjaśni się coś w tej sprawie

• Nie podoba mi się 1
  • Nudne 1

Posted (edited)

Tak więc historia cała jak Frozen miał ciągle dostęp do serwerów. (Skrótowa)

Zaczęło się od tego jak Zorix robiłeś arenki był wtedy mały kłopot z sourcebanem (bany nie działały), wtedy to zaoferowałem komarowi pomoc oraz tobie pisaliśmy o tym na fejsie problem udało sie naprawić dostęp miałem nadal po długim/lub krótkim czasie napisałem ci na steam że chyba rezygnuje bo mam w sumie mało czasu   (praca. szkoła, wojsko) ale dałem info że mam dostęp w razie w i jak będę miał czas to wejdę, bo aktywność kogo kolwiek była niska, nie napisałeś wtedy nic.  Później zabrałeś mi dostęp do ftp więc dałem z sb mając dostęp, Pqrk nie wiedział co się dzieje widział, w sumie tylko revil komar ty zorix wiedziałeś oraz krystal. po pewnym czasie zaczęło sie sypać wszytko nagły powrót ensiego wtedy to zaczął sie bardzo przyjaźnić z krystalem i wypytywać o mnie (dziwne) po kilku dniach wraca na serwer  o dziwo z rangą admina bez podania bez niczego a pqrk ma problem że dodałem dziwny plik i mam dostęp do pluginów, flag itp. Po tym jak zwróciłem mu uwagę "czemu ensi i 3am mają admina powiedział mi sprawa wyjaśniona decyzja zorixa". Myślę sobie "hmm to nieźle  brak podań, degradacje (nawet nie minął tydzień) moderator znikąd pewnie się wkupił w łaski bardzo legitnym info " nie minęło  patrzę podanie o admina zdążyłem napisać i podanie zaakceptowane bez możliwości wypowiedzi innych graczy. Coś ewidentnie jest na rzeczy 3Am do tej pory podania nie napisał a śmiga na ffa z rangą admina (wcale nie kolesiarstwo). Na czym no ja skończyłem a no tak tak więc dalej    zgłaszałem też że admini pimpek i qlavy nadużywają rang Pqrk natomiast napisał mi " ale spokojnie oni bawią się między sobą " myślę sobie no to fajnie skoro zamrażają się oraz graczy (pisząc missclick bo co rundę się bawią)  utrudniając grę to dal nich to nie rola tylko zabawka to prawdziwie dojrzali admini  dodatkowo bez mutacji.  Co z tego że podają info po śmierci grawitacje zmieniają jaka im się podoba  mapa im nie odpowiada to zmieniają całkiem miedzy sobą faktycznie. A wiec nadchodzi część końcowa mój ulubiony perm wszedł na serwer grałem wtedy z krystalem szefem i jednym typem  wpisał sobie !stealth myśląc że go nie widać polecam status w konsoli dał perma usunął ze znajomych zablokował więc zalogowałem się na sourcebana bo chłopaki dali mi info że dalej siedzi chciałem sobie to z nim wyjaśnić po czym uciekł. Napisałem skargę wiec zawołał swoich dzielnych prawych adminów i dyskutował na ts.

Dodatkowo dodam że nie dość że nic nie robi na tym frm to kompletnie nic nie umie jedyne co napisać na priv "ej jak to zrobic"  fajny adminek.

@ revill bierz przykład z kogoś kto się znał i jeszcze w miarę coś potrafi a nie z tych psuedo adminów.

Do ciebie @ Ensi zwracaj uwagę na to z kim się zadajesz bo taka "przyjaźń" ci nic nie bo pokazujesz fałszywość pimpek od 9 rano mi spami "pogódź się z ensim bo on chce" gdzie nie mam czasu bo pracuje a potem wchodzę na serwer żeby zagadać to uciekasz z serwera a na wszystkim innym zablokowałeś ? więc jak masz problem to pisz wchodzimy ts i obgadamy

Dowody na szybkości:

Demka 

https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=12017&download=auto0-20200427-180120-201793084-de_inferno-Road2Skill.eu__FFA___128TR__WS__KNIFE__GLOVES___MYGO.PL__-1845.zip  DEMKO 1

https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=12017&download=auto0-20200426-191508-743460363-de_inferno-Road2Skill.eu__FFA___128TR__WS__KNIFE__GLOVES___MYGO.PL__-1956.zip

Demko 2 

https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=12017&download=auto0-20200427-155142-905452655-de_inferno-Road2Skill.eu__FFA___128TR__WS__KNIFE__GLOVES___MYGO.PL__-1630.zip  demko nr 3 ?

19.30 rozmowa z pqrk Demko nr 1

36.15 - info z wh admina pimpek 

40- info z wh admina pimpek

16.20 zaczyna się zabawa (więc  już polecam do końca demka oglądać ale napisze takie małe incydenty  ) demko nr3 

20.58 "zabawy między sobą " demko nr 3

26.40 milutko  też bym tak umiał   demko nr3

34.50 to niezły "frozen debil" cytując wspaniałych   adminów demko nr 3

granie od jednego dnia hmmm image.thumb.png.3a1869d3e98a9ae21226bcbf747ca9cb.png

a tu  czapeczki admin bajerki podanie napisane o 18.53 admin od rana ciekawe Tak samo żadnej informacji że wraca na sieć z tego co widzę info pojawia sie dopiero dziś i to na czatboxie fajnie w sumie bardzo profesjonalne podejście ?

20474313.215000004_image.png

tak.png

23730927.070000004_image.png

23797606.67000001_image.png

24058838.235000003_image.png

24144435.605000004_image.png

24125221.885000005_image.png

25137351.939999994_image.png

25238082.014999993_image.png

OD siebie dodam że takich demek będzie i jest o wiele więcej jak nadużywają wyzywają "bawią się "  Chcieliście dowodów proszę 

Edited by xenny

Adminstrator

Może coś wyjaśnię w związku z Ensim nie dałem mu tych rang z dupy( wszystko gadalem z Zorixem na pv)  a kubełek kfc dostał od kogoś innego kogo było stać na czapkę bo mu zależało żeby miał. 

Druga sprawa mówisz że ja daję kredyty hmm. W sumie to ciekawe. Bo każdy kto mi pisał "dasz kredyty " odpisywałem 

-kup lub uzbieraj sam

-nie daję kredytów 

Ty natomiast przyznales się że zrobiłeś konkurs na kredyty i czemu zrobiłeś konkurs na ponad 100k kredytów ja rozumiem jeden wybór laserka na mape czy coś w tym stylu tylko odrazu dałeś 100k gdzie gracz trochę musi uzbierac żeby tyle zdobyć. I na dodatek sam napisałeś że to Twój kolega (szefu) dlaczego akurat on może na losowanie ( konkurs ) dać równe szanse . Hmm..

• Super 1

Posted (edited)
3 godziny temu, Pqrk napisał:

Może coś wyjaśnię w związku z Ensim nie dałem mu tych rang z dupy( wszystko gadalem z Zorixem na pv)  a kubełek kfc dostał od kogoś innego kogo było stać na czapkę bo mu zależało żeby miał. 

Druga sprawa mówisz że ja daję kredyty hmm. W sumie to ciekawe. Bo każdy kto mi pisał "dasz kredyty " odpisywałem 

-kup lub uzbieraj sam

-nie daję kredytów 

Ty natomiast przyznales się że zrobiłeś konkurs na kredyty i czemu zrobiłeś konkurs na ponad 100k kredytów ja rozumiem jeden wybór laserka na mape czy coś w tym stylu tylko odrazu dałeś 100k gdzie gracz trochę musi uzbierac żeby tyle zdobyć. I na dodatek sam napisałeś że to Twój kolega (szefu) dlaczego akurat on może na losowanie ( konkurs ) dać równe szanse . Hmm..

Moja wina że wygrał jak odchodziłem z sieci ? miał najwięcej fragów chcesz zagłębić temat poszukaj sobie demka i oglądaj  było 14 osób na serwerze miał najwięcej fragów. Pewnie to że cała twoja banda ma kredyty to pewnie też moja wina. A wszedłem tylko po to bo mu zabrałeś a adminom rozdajesz. W takim wyjaśnisz wszystkim w jaki sposób ensi zdobył w niecały dzień te kredyty bo nie możliwym jest że by w ten czas tyle zarobił nie wkręcisz nikogo. I nie tłuamcz że dostał od kogoś  bo dostał kredyty od ciebie.

Edit.

@ Qlavy

na demku nr.3 zamrażałeś sie nawzajem z pimpkiem zmieniałeś grawitacje byłem wtedy na serwerze dostaliście kicka ode mnie. To wysłałem na szybko do zorixa z telefou a było spamione qlavy i pimpek na zmianę zamrożeni raz jeden drugiego razd drugi pierwszego i tak w kółko. A podobno pqrk was o ty informował z tego co wynikło z rozmowy na ts  

94881760_284682775867153_6078449227258658816_n.jpg

Edited by xenny

Posted (edited)

Tak więc sprawa zakończyła się w miarę spokojnie jak widać dodam od siebie i za potwierdzeniem zorixa piszę co bym zmienił decyzje podejmie zorix :

Degradacje @ Pqrk z posady Admina sieci oraz opiekuna serwera sprawa wyjaśniona. Powrót na rolę admina serwera FFA

Degradacja @ vReksu z posady gmoda- żadna aktywność związana z rangą jedynie odpowiada na tematy.

Degradacja @ Pimpek z posady admina -nadużywanie rangi.

Degradacja @ Qlavy  z posady admina -nadużywanie rangi.

Degradacja @ 3AM  z posady admina -nadużywanie rangi. 

Awans @ KrystaL Opiekun FFA admin 1vs1 -chęć pomocy. Serwerem mogę się zajmować.

Awans @ Papryk Moderator - Chęć pomocy w rozwoju. Z tego co widziałem jeden z nielicznych sie udzielał w sprawie administracji forum.

Awans @ TheSzymek Moderator - Chęć pomocy w rozwoju. Z tego co widziałem jeden z nielicznych sie udzielał w sprawie administracji forum.

Awans @ Ensi Gmod, UBT - chęć pomocy w rozwoju sieci, sprawa wyjaśniona.

Awans @ Czekoladowy jeżeli się dogada z zorixem technik serwerów o ile sam się na to zgodzi.

Co do mojej osoby nie wnoszę nic zorix jak odczyta zadecyduje. Także chcę dodać że postaram się zwołać jak najwięcej osób które coś robiły na danej posadzie. Pozdrawiam @ Zorix mam nadzieję szybko zareagujesz lub zlecisz to adminom.

Edited by xenny
  • Super 3
  • Haha 4
  • Wow 1

@ xenny z jakiego powadu ja mam dostac dekrada skoro na zadnym z powyzszych ss nie widac nic o mnie .xddd

• Super 1

18 godzin temu, Qlavy napisał:

@ xenny z jakiego powadu ja mam dostac dekrada skoro na zadnym z powyzszych ss nie widac nic o mnie .xddd

Za ortografię np. 

• Super 1
By  Kolorowa,

Zbędny spam! Ostrzeżenie słowne.

Adminstrator

W sumie wszystko wyjaśnione

• Super 1

Adminstrator

skargaprzyjeta.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information