Jump to content
Sign in to follow this  
Oliwia

[ZAMKNIĘTY] Skarga

Recommended Posts

• Twój nick: @  Oliwia

• Nick oskarżonego: @ Kolorowa

• Powód/Świadkowie: Bezpodstawne dawanie warnów.

• Opis sytuacji: Napisałam na jej profilu w statusie "Cześć krolewno6969 kiedy masz zamiar ściągnąć mi bloka na ChatBox'a?" Nie rozumiem, gdzie tu jest prowokacja? Warna dostałam z powodem "ciągłe prowokacje". XD Zakładam, że "krolewna6969" mogło się jej nie spodobać, ale nie napisała mi wcześniej jeszcze na ChatBox'ie że jej to nie odpowiada. Dzisiaj wieczorem będzie 3 dzień odkąd mam bloka, prawdopodobnie za napisanie "cześć debil6969". xD 

• Super 2
  • Haha 1

Junior Admin

Nie mam zamiaru patrzeć, jak prowokujesz przez cały czas. Masz bana na chatboxie, więc teraz przeniosłaś się ze swoimi żałosnymi wypowiedziami pod mój profil. Już nie wspominając o ostatniej obrazie Global Moda. Warn został nadany słusznie, a nawet później niż powinien, bo za takie zachowanie, to się wylatuje z banem.

• Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Byłem świadkiem jak napisałaś do Kolorowej na ChatBoxie i nawet Ci normalnie wtedy odpisała oraz nie miała z tym problemu. Oj kobiety zmieniacie zdanie co 5 minut. 

• Super 1

Skoro Twoim zdaniem cały czas prowokuje, mogłaś dać tego Warna kiedy faktycznie ta prowokacja miała miejsce, a nie wtedy kiedy prowokacji nie było. Napisałam do Ciebie na ChatBox'ie "cześć krolewna6969", mogłaś napisać że Ci to nie odpowiada, napisałam drugi raz na profilu to jak zwykle coś Cię chyba swędziało i wszystkie statusy jakie pisze na Twoim profilu musisz usuwać. Z tą obrazą to ok, ale za napisanie słowa "debil" blok na 3 dni, a może i nawet więcej? 

VIP
Posted (edited)

Nie widzę prowokacji. 

@ Zorix ?

Edited by Szymequ
  • Super 1

11 godzin temu, Oliwia napisał:

mogłaś napisać że Ci to nie odpowiada

Nooo okeeej..

12 godzin temu, Oliwia napisał:

napisałam drugi raz na profilu to jak zwykle coś Cię chyba swędziało i wszystkie statusy jakie pisze na Twoim profilu musisz usuwać.

Usuwanie statusów, brak odpowiedzi nie daje Ci do myślenia, że @ Kolorowa może to nie odpowiadać xD?

image.png.4ea4073279185622b07c0360f4726c4e.png

@  Oliwia  ja jestem pozytywnie nastawiony do Ciebie. Wiem że nie jest Ci łatwo, jak każdemu z nas. Jestem również zdania, że można by nie nakładać Tobie bana ani więcej warnów. Wyłącznie zostawić zawartość moderowaną, ale musiałabyś wysłać na pw @ Zorix orzeczenie o niepełnosprawności umysłowej w stopniu znacznym, wówczas sądzę że możesz liczyć na potraktowanie w odpowiedni sposób.

• Super 1

Nie widzę tutaj żadnej prowokacji, na twoim miejscu @ Kolorowa bym olewał takie rzeczy. Osobiście takie teksty mi poprawiają humor,  jak ktoś tak do mnie pisze. Więc nie widzę w tym żadnego problemu, żeby mutować kogoś na czacie na taki czas.

• Super 1
By  Kolorowa,

Sprawa nie dotyczy Ciebie oraz nie byłeś świadkiem żadnej z sytuacji. Nie wypowiadaj się.

Adminstrator

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information