Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Szymequ

• Nick oskarżonego: @ Kolorowa

• Powód/Świadkowie: Nieobiektywim oraz negatywne nastawienie do mnie :9

Opis sytuacji: pisze komentarz dostaje warna @ ReeeFoX pisze praktycznie to samo i dostaje tylko jakąś śmieszną notke

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Kolorowa każdy ma się prawo wypowiedzieć jak to dzisiaj określiłaś więc zgodnie z tym się wypowiedziałem .

Zostawiłem decyzję administracji dlatego oznaczyłem zorix'a 

A i warn Refoxa prowokacja natomiast mój spam , więc też dostał warna ale za cos innego 

Edited by Szymequ

Sprawdź sobie dzisiejsze warny, to zauważysz, że ReeeFox też ma warna.

Nie byłeś świadkiem żadnej z sytuacji, wypowiadasz się pod tematami, które Cię nie dotyczą, jako "niedoszły moderator" powinieneś wiedzieć, że za to jest warn. Nie jesteś od rozstrzygania skarg, zostaw to Administracji forum, Miałam prawo nadać Ci ostrzeżenie, w szczególności, że to nie pierwszy Twój spam pod tematami, dostałeś wiele ostrzeżeń odnośnie tego.

Warn nadany słusznie.

@ Szymequ zapoznaj się z Regulaminem forum, bo masz taki obowiązek. Nieznajomość nie zwalnia Cię z przestrzegania go.

Nie wiem czy mogę napisać w nowej wiadomości bo jest warn podobno za wypowiadanie się pod swoim, ale też nie wiem czy widzisz co piszę dalej więc:

@ Kolorowa każdy ma się prawo wypowiedzieć jak to dzisiaj określiłaś więc zgodnie z tym się wypowiedziałem .

Zostawiłem decyzję administracji dlatego oznaczyłem zorix'a 

A i warn Refoxa prowokacja natomiast mój spam , więc też dostał warna ale za cos innego 

skargaodrzucona.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, nie została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information