Jump to content
ReeeFoX

[SKARGA ODRZUCONA]Skarga

Recommended Posts

• Twój nick: @ ReeeFoX

• Nick oskarżonego: @ Pqrk @ Ensi @ Kolorowa @  `rage @ vReksu

• Powód/Świadkowie: Wszystko w opisie sytuacji.

• Opis sytuacji:

Zacznijmy od @ vReksu. Zgłaszam skargę na niego, ponieważ: Nie jest w ogóle aktywny na forum w ciągu ostatniego tygodnia. Oraz zauważyłem że już rejestrowałeś się na różnych forach i tego samego dnia pisałeś podania na moderatora, czyli można powiedzieć, że było Ci obojętne gdzie będziesz na stałe.

Kolejna osoba to @  `rage. Zgłaszam na niego skargę, ponieważ: Jest on cheaterem, a cheaterzy powinni być banowani i nie mieć nic wspólnego z pełnieniem jakieś roli na forum. Dowodem na to są bany, jakie ma na różnych polskich serwerach. Jeszcze nie spotkałem się z osobą, która nie cheatuje i ma tyle banów na serwerach za cheatowanie. No i jeszcze kłamcą. Zacytuję jego słowa do @ Oliwia w jednym z ostatnich postów "ja jestem pozytywnie nastawiony do Ciebie", w poście, w którym załączył ową sygnaturę: 2022878579_Adnotacja2020-05-03084912.png.fcc0902dcdc46b25bb45275e67e46aaa.png

Teraz natomiast kolej na @ Kolorowa. Zgłaszam na nią skargę, ponieważ: Kłamie, że ta sprawa mnie nie dotyczy oraz nie jestem świadkiem tej sprawy. Chociaż prawda jest taka, że byłem świadkiem tej sytuacji i chciałem tylko załagodzić temat, dowód: qqqqqqqqqqqqq.thumb.png.c78e3c4b47705a84df155bcbd884a393.png

Kolejnym powodem jest to, że zamiast ostrzegać mnie, że spamuję to zbanowała mnie na 72h za "Prowokacje i spam". Napisała "wiesz co grozi za spam" oraz po tym "Nie wypowiadaj się, jeżeli nie mam dowodów, bo gadać to sobie każdy może. Własnie ty tak sobie gadasz, a nie pokazujesz żadnych dowodów. Skąd niby mnie oczerniasz, że nie mam żadnych dowodów?676160798_Adnotacja2020-05-02135837.thumb.png.8b0a73f59d8ea4fdaae443fa7ea718bd.png

Dopiero potem napisałaś "zapraszam do zapoznania się z regulaminem", choć powinnaś to zrobić, po tym jak wysłałem więcej niż 3 wiadomości pod rząd. Napisałaś też "Użytkownik powinien wiedzieć, kiedy łamie Regulamin Forum/Chatboxa. Nie mam obowiązku nikomu tłumaczyć po kilka razy, jak dziecku "tak nie wolno!" ". Taka jest prawda, że nie zwróciłaś mi nigdy uwagi. Napiłaś że nie masz obowiązku zwracać komuś uwagi? A wręcz przeciwnie! Powinnaś zwracać uwagę użytkownikom, kiedy łamią regulamin, jesteś moderatorem na forum. Zastanów się, jakie są twoje obowiązki, a nie pouczaj bezpodstawnie ludzi, takich jak ja, co wiedzą co piszą. Dodam, że nic nie zrobiłaś z osobą, która Cię w tym momencie sprowokowała, dowód:986922263_Adnotacja2020-05-02144023.png.eace993e86d9bbf37680326456327f52.png

Psujesz reputację sieci twoją głupotą. Takie osoby jak ty nie powinny nigdy pełnić tych roli, co ty pełnisz w tym momencie.

Kolejną osobą, na którą zgłaszam skargę jest @ Ensi, ponieważ: Zacznijmy od tego, że nie wiem jakim cudem dostałeś, jakby nigdy nic się nie stało rangę moderatora. Po tym jakie bzdury napisałeś w swojej rezygnacji w kierunku sieci. Dowód:2076650291_Adnotacja2020-05-03091131.thumb.png.9a4e4af251c75ce2f7cd745813188b53.png

Powodem, dlaczego Cię zgłaszam jest grożenie mi, że będę musiał założyć nowe konto, po tym jak zażartowałem sobie z powodu twojej rezygnacji. Cytuję to co napisałem "@ensi Poddaj się, mam twoje IP, bo ta sieć ma słabe zabezpieczenia". W tym wpisie nie ma nic złego, za co mógłby być warn. Każdy rozumny człowiek potraktowałby to jako żart. Dowód: 1602232921_Adnotacja2020-05-02130908.thumb.png.9b3d21da59cc24646ec69cef8c746259.png

Kolejnym powodem, za co składam na Ciebie skargę, jest to, że dałeś mi niesłusznego warna, za żart powyżej. Oraz jeszcze miałeś czelność, napisać w wiadomości do mnie, że ten warn "nie jest ze złośliwości". Napisałeś, także że to jest warn za prowokację, chociaż to nie ma w ogóle nic wspólnego z prowokacją. Dowód:707796876_Adnotacja2020-05-02131016.thumb.png.7bda89adf9b2241d98e76d1e6c6f9937.png

Następną, jak i ostatnią osobą, na którą zgłaszam skargę jest @ Pqrk, ponieważ: Drogi @ Pqrk, nigdzie nie pisałem, że mi się tu nie podoba, a to był tylko żart w stronę @ Ensi. Dowód:2042153849_Adnotacja2020-05-02130908.thumb.png.c3816ee1dbde1843f314201902aff0a1.png

Nie rozumiem zupełnie, jaki sens miało napisanie do mnie, że "nie ogarniam sytuacji". Dowód:488038696_Adnotacja2020-05-02130924.thumb.png.155ebc6fd6f2cd04da98d4a4a1f995ad.png

Powodem, dlaczego Cię zgłaszam jest faworyzowanie cheaterów, jak i współpraca z cheaterem na forum, jak i na serwerze FFA. Chodzi mi o to, że wiesz, że @ Hope cheatuje na serwerze i go nie zbanujesz. Pozwalasz jeszcze, żeby @ Hope miał admina, na serwerze, którego byłeś w tamtym okresie opiekunem. Oraz bezpodstawnie, bez dowodów na to, że nie cheatuje go odbanowowałeś koleżeńsko. Taka osoba, jak ty nie powinna pełnić jakiejkolwiek roli na forum. Niszczysz serwer, jak i sieć, tym że pozwalasz grać i być adminem cheaterowi. Nie mówiąc, jeszcze o tym, że dostałeś degrada z właściciela serwera i jesteś tylko adminem. Sam @ Hope mi pisał na priv, że cheatuje i może chętnie potwierdzić, to co napisałem wyżej.

Osobiście @ Zorix, mam nadzieję, że mnie posłuchasz i zdegradujesz @ Pqrk, @ Ensi, @ Kolorowa, @  `rage oraz @ vReksu, ponieważ owe osoby nie powinny pełnić jakiejkolwiek roli na forum, jak i na serwerach. Są one nieodpowiedzialne za swoje czyny, niszczą sama sieć, reputację sieci, oszukują ludzi, zaniedbują swoje obowiązki, banują bezpodstawnie. Całą skargę chciałem napisać jak najkrócej się da.

Pozdrawiam, ReeeFoX.

• Super 3
  • Haha 1

Tak moge potwierdzić ze @ Pqrk wiedział o tym ze ja cheatuje na serwerze ffa i 1vs1.

• Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)
Godzinę temu, ReeeFoX napisał:

Kolejną osobą, na którą zgłaszam skargę jest @ Ensi, ponieważ: Zacznijmy od tego, że nie wiem jakim cudem dostałeś, jakby nigdy nic się nie stało rangę moderatora. Po tym jakie bzdury napisałeś w swojej rezygnacji w kierunku sieci. Dowód:2076650291_Adnotacja2020-05-03091131.thumb.png.9a4e4af251c75ce2f7cd745813188b53.png

Powodem, dlaczego Cię zgłaszam jest grożenie mi, że będę musiał założyć nowe konto, po tym jak zażartowałem sobie z powodu twojej rezygnacji. Cytuję to co napisałem "@ensi Poddaj się, mam twoje IP, bo ta sieć ma słabe zabezpieczenia". W tym wpisie nie ma nic złego, za co mógłby być warn. Każdy rozumny człowiek potraktowałby to jako żart. Dowód: 1602232921_Adnotacja2020-05-02130908.thumb.png.9b3d21da59cc24646ec69cef8c746259.png

Kolejnym powodem, za co składam na Ciebie skargę, jest to, że dałeś mi niesłusznego warna, za żart powyżej. Oraz jeszcze miałeś czelność, napisać w wiadomości do mnie, że ten warn "nie jest ze złośliwości". Napisałeś, także że to jest warn za prowokację, chociaż to nie ma w ogóle nic wspólnego z prowokacją. Dowód:707796876_Adnotacja2020-05-02131016.thumb.png.7bda89adf9b2241d98e76d1e6c6f9937.png

Tutaj jeszcze chciałbym dorzucić coś od siebie  do Ensiego od którego najprawdopodobniej dostałem bana na chatboxa. Polecam ci czytać chatboxa dopiero potem wyciągać wnioski.

Czekoladowy napisał tak o @ Oliwia .

4F45965B-581C-432A-A864-7509FC7F3FAC.thumb.png.c169d14129122e3d008ed0c2ffd05b1a.png

Po czym ja zapytałem się czy za to Warna/upomnienia  nie ma i spytałem się za co Warna dostałem:9515EE5A-F3A4-4AF3-B583-C2FBCF7EF1A1.thumb.png.451d5f83fd5db50b2f56d0153d6c83aa.png

I wtedy @ Ensi do mnie: 96DD1F9C-BA57-45B1-AE10-037F18BA6F6A.thumb.png.84767f2bdfd34fdd9ec8989e6c864240.png

I dostałem bloka na Chatboxa. Pozdro

Jeszcze odnośnie Kolorowej, a właściwie Warna dla mnie od niej: 45D4DD12-B842-4C98-AF7D-C3BFFCF7B18E.thumb.png.0b88203f3e13df56ccb5bb3494042147.png

Za ten post:

848CE570-F930-48B3-A60C-FFBF9DCE1D4A.thumb.png.d6439423969f0a7279225dedc5e57480.png

Edited by Szymequ
  • Like 1
  • Haha 1

Ja powiem tyle :)@ ReeeFoX dostał warna za prowokacje kiedy napisał na czacie że ma moje ip. ustaliłem z @ Zorix że dostaniesz warna. potem napisałem do ciebie pm żebyś tak nie robił a warn nie jest z tego powodu że jestem złośliwy tylko prowokujesz do tego by cie warnować.

Kolejna spawa @ Szymequ bloka na czat dostałeś ponieważ rozmawiałem z kolorową na temat twojego zachowania. @ Kolorowa poczuła się urażona tym co do niej napisałeś "że jest głupia" i ona nie miała możliwości takiej i kazała mi ciebie zbanowac na czacie na 48 godzin. 

A sprawa trzecia to taka że to że mam moderatora na forum zostało ustalone przez administracje. Ponieważ wróciłem na sieć i chce pomagać w dalszym rozwoju.  Myślicie że jak składacie skargi na wszystkich i prośby o degrady dla wszystkich to coś zdziałacie. Warny i bany dostajecie za łamanie regulaminu i prowokacje. tak samo @ Oliwia dostała warny i bana na chatboxa potem dostala ub i wbiła na tsa i wyzywała @ Kolorowa i dostała perma. Sami nas prowokujecie byśmy was warnowali / banowali. 

Pozdrawiam

• Super 2
  • Nie podoba mi się 1

Posted (edited)
12 minut temu, Ensi napisał:

Ja powiem tyle :)@ ReeeFoX dostał warna za prowokacje kiedy napisał na czacie że ma moje ip. ustaliłem z @ Zorix że dostaniesz warna. potem napisałem do ciebie pm żebyś tak nie robił a warn nie jest z tego powodu że jestem złośliwy tylko prowokujesz do tego by cie warnować.

Kolejna spawa @ Szymequ bloka na czat dostałeś ponieważ rozmawiałem z kolorową na temat twojego zachowania. @ Kolorowa poczuła się urażona tym co do niej napisałeś "że jest głupia" i ona nie miała możliwości takiej i kazała mi ciebie zbanowac na czacie na 48 godzin. 

A sprawa trzecia to taka że to że mam moderatora na forum zostało ustalone przez administracje. Ponieważ wróciłem na sieć i chce pomagać w dalszym rozwoju.  Myślicie że jak składacie skargi na wszystkich i prośby o degrady dla wszystkich to coś zdziałacie. Warny i bany dostajecie za łamanie regulaminu i prowokacje. tak samo @ Oliwia dostała warny i bana na chatboxa potem dostala ub i wbiła na tsa i wyzywała @ Kolorowa i dostała perma. Sami nas prowokujecie byśmy was warnowali / banowali. 

Pozdrawiam

Super czyli dostałem bana za nic xd bo to były słowa @ Czekoladowy do Oliwii i ja spytałem się czy za to nie powinien Warna dostać lub upomnienia.

Myślicie że jak składacie skargi na wszystkich i prośby o degrady dla wszystkich to coś zdziałacie. @ Ensi ale to nie są bezpodstawne skargi itd. Po prostu to co nam nie leży w zachowaniu administracji dodajemy skardze i liczymy na wyciągnięcie wniosków bo już wiele razy były komentarze, że wnioski są wyciągnę a dalej to samo 

Edited by Szymequ
  • Like 2
  • Nie podoba mi się 2

Byłem przy wszystkich tych sytuacjach, skarga i tak nic nie da, oni i tak siebie będą bronić bo co "Kolorowa jest najlepsza" i cała administracja "liże jej dupe" wyjątkiem jest chyba jedynie zorix ale przy presji reszty administracji robi tak jak ona chce.

Tak jak @ ReeeFoX napisał owi oskarżeni członkowie administracji niszczą i doprowadzają do upadku sieci.

Tutaj jedni są traktowani  "lepiej  od innych" @  `rage całe życie na cheatach a nikt nie ma jaj aby go tutaj zbanować bo ma "dziewczynę w administracji #kolorowa"

Pewnie za tą wypowiedź dostanę warna  albo zostanę zbanowany bo napisałem to co myślę a na tej sieci jest to zakazane.

#WolnośćSłowa 

• Like 3
  • Super 1
  • Haha 2

8 minut temu, Ensi napisał:

Pozdrawiam

Czy gdzieś napisałem, że dałeś mi warna ze złośliwości? Nie możesz mi dać warna ze złośliwości, bo to jest niezgodne. Nigdzie Cię nie sprowokowałem, to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i bierzesz to co widzisz na poważnie to nie jest powód, żeby dawać warna za prowokację.

• Like 1
By  Ensi,

Dostałeś warna za prowokacje kolego drogi. napisałeś że masz moje ip a warn został ustalony z zorixem

Dobra , koniec żartów i heheszków!!  -_-

Mam do dodania to, że @ Hope używał cheatów tak wiedziałem ale pisał mi na pv, że na serwerze R2S nie ,tylko na innych serwerach nie związanych z R2S.  Ufałem mu bo go znam nie od wczoraj. Z resztą było w  rozpatrywane w lutym  odwołania Hope, więc nwm  do czego masz ból dupy idź stąd i nie wracaj jak masz zamiar wygrzebywać tematy z 4miesiecy do 1 roku!!! 

Takie zachowanie nie jest fajne ! Ludzie @ ReeeFoX @ Szymequ @  Avenor  lubicie tak psuć ludziom reputacje? Ja też mogę wam popsuć jeśli chcecie i nie tylko. Pff popsuć to za mało ja was moge zniszczyć :) , więc jeśli nie chcecie mieć problemów polecam kliknać obok avatara strzałka i na sam dół kliknąć napis "wyloguj" o nigdy nie WRACAĆ!!!!

To wszystko z mojej strony !!!

Pozdrawiam

Administrator R2S

Pqrk

• Like 1
  • Super 1
  • Haha 3
  • Nie podoba mi się 1

Głupotą, to jest ta skarga i Twoje zachowanie, Nagle domagasz się sprawiedliwości, ale gdy sam posiadałeś moda, to nie spieszyłeś się do rozstrzygania konfliktów, udzielania na forum, itd. najpierw oceń swoje zachowanie, a następnie pisz skargi. 

Trzeba było nie odchodzić i teraz trzymać porządek, skoro tak bardzo Ci to przeszkadza, bo jakoś nie widzę Cię u "boku" @ Zorix, a jedynie widzę to, że nie znasz Regulaminu i potrafisz wytykać jakieś błędy.

„Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone.” (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)

My jesteśmy tu od pilnowania porządku na forum, a nie upominania, jak w przedszkolu.

Skarga zostaje na chwilę obecną zamknięta, dopóki @ Zorix się nie wypowie, bo nie chcemy warnować za żałosne/śmieszne/zbędne wypowiedzi Użytkowników, którzy dawno opuścili nasze skromne progi i postanowili nie należeć już do społeczności R2S.

• Like 2
  • Super 3
  • Nudne 3

skargaodrzucona.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, nie została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information