Jump to content
Sign in to follow this  
ReeeFoX

[ODRZUCONY] Podanie na Admina

Recommended Posts

Nick: ReeeFoX
Steam_ID: STEAM_0:1:526582409
Doświadczenie w byciu adminem: Byłem Adminem na serwerze FFA oraz jeszcze na innym na tej sieci.
Znajomość SM (w skali 0-10): 10
Staż w CS:GO: Ponad 3000h.
Opisz siebie (w 2-3 zdaniach): Mam  na imię Oskar, mam 16 lat. Na co dzień gram w cs:go, w którym mam rozegrane ponad 3000h oraz mieszkam w województwie wielkopolskim. Moje zainteresowania  to piłka nożna , muzyka oraz oczywiście gry komputerowe i inne związane  z tym tematy.
Dlaczego ty: Dlatego, ponieważ jest mało aktywnych Adminów na serwerze i dosyć często są cheaterzy lub toksyczne osoby na serwerze, których nikt nie jest w stanie zbanować lub zmutować w danym momencie, przez co ludzie wychodzą z serwera. Jestem doświadczonym graczem, który potrafi złapać każdego cheatera. Dzięki obecnej sytuacji na świecie mam dużo czasu i w większości przypadków, niezależnie o jakiej porze, mogę dołączyć na serwer i pomóc w razie jakiś problemów.
Konto Prime [Tak/Nie]: Tak
Czas jaki dziennie poświęcasz na serwer: Minimum te 7h tygodniowo.
Kontakt: Facebook, steam.

Na tak:

+wiek

+doświadczenie

+sm

Dostałem pozwolenie od @ Zorix na przyjmowanie i odrzucanie podań. Odrzucam to podanie połowa osób na serwerze nawet nie wie kim jesteś i cie nie widzieli. Po sprawdzeniu twojego GT ostatni raz na jakimkolwiek naszym serwerze byłeś 12 maja.

• Super 1
  • Nudne 1

podanieodrzucone.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Kolejne podanie możesz złożyć za 7 dni ! 

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information