Skocz do zawartości
Ensi

[WAŻNE] Sprawy podań o adminów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam @ Zorix został o wszystkim poinformowany. Temat dotyczy podań o adminów a właściwie Administracji forum jak i Adminów serwerów którzy wypowiadają się pod podaniem. 

Od dziś w życie na naszym forum wchodzi obowiązek sprawdzenia GT przez każdego z adminów 

Na Arenkach tutaj: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.23.162:27045/top_players/

na Mirage tutaj: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30009/top_players/

i na AWP tutaj: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.239.222:27075/top_players/

W wyszukiwarce na górze wpisujemy nick gracza na którym gra na serwerze albo taki jaki poda w podaniu albo taki jaki ma na steamie kopiujemy i wklejamy w wyszukiwarkę. 

1.png

2.png

Tak jak na screenie po wyszukaniu osoby interesuje nas kiedy pierwszy raz się pojawiła tutaj mamy napisane 23 grudnia 2019. I kiedy ostatnie raz czyli 1 kwietnia 2020.

No i oczywiście informacje bardzo ważne czyli ile ta osoba spędza u nas na serwerze czasu. Tutaj mamy 1211 minut.  oczywiście po prawej stronie mamy Historical Data gdzie możemy sprawdzić na grafie kiedy ta osoba dokładnie była. Jest to bardzo ważne żeby nie pojawiły się problemy tak jak ostatnio że osoba pisze podanie na admina która pierwszy raz na forum była 13 czerwca a ostatni raz 14. podanie napisał po około 2 godzinach grania na serwerze. a mówił wszystkim że miał około 100 godzin na serwerze. Pamiętajcie nie możecie wierzyć nikomu na słowo od tego jest GT by sprawdzić.

Od dziś wchodzi w życie na nasze forum nowy punkt pod podaniami. 

Admin serwera / Administrator forum sprawdzający podanie ma się zapoznać nie tylko z GT danego gracza ale też to kim on jest. Czy jest toksyczny czy nie, czy wyzywa czy nie, czy to dziecko czy nie, czy jest miły czy agresywny w stosunku do innych graczy. Też ważne jest to czy to nie jest jakaś osoba która ma u nas bana i próbuje dostać się do administracji na innym koncie. Musicie wszystko sprawdzać

Od mojej osoby to wszystko jeżeli administracja nie będzie stosować się do tego stosować to będą wyciągane konsekwencję.Proszę też o to by każdy admin zapoznał się z tym co tutaj napisałem i odpowiedział pod tematem pisząc "Zapoznałem/am się i akceptuje nowe zasady." 

Oznaczona administracja do akceptacji nowych wytycznych. 

@ Zorix @ Kolorowa @ Pqrk @ xenny @ Kajoo™ @ GeT_LefT @ Wenox @ Vezu @ Pimpek @ Hytryy @ Qlavy @ KrystaL @ JCM

• Like 2
  • Przykro Mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuje nowe zasady 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuje nowe zasady 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałam się i akceptuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zapoznałem się i akceptuje nowe zasady.

Edytowane przez KrystaL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuje nowe zasady. ?

POZDRAWIAM HYTRY ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuję nowe zasady 

pozdrooooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się i akceptuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający
    0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie