Skocz do zawartości
Goofie

[SKARGA ODRZUCONA]Skarga - Kolorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Goofie 

 

• Nick oskarżonego: Kolorowa 

 

• Powód/Świadkowie: Całe forum 

 

• Opis sytuacji: Pani Kolorowa nie robi nic poza tym, co jest w zakresie redaktora, więc nie wiem skąd u niej tak wysoka ranga. Otrzymuje awanse tylko dlatego, że jest kobieta i zna Zorixa. Na forum jest zero tematów na temat powodu jej błyskawicznych awansy. Jako Administrator nie wnosi ona nic prócz banów i warnów, które są niezgodne z regulaminem. Nadużywa ona swoich uprawnień i nikt nie jest w stanie nad tym zapanować, gdyż brakuje osób postronnych w Administracji Wyższej. Uprzedzam, że tłumaczenie iż robi ona bardzo dużo na forum, ale tego widać nie wchodzi w grę. Uwierzy to może 15-latek, ale mnie takie gadanie nie przekonuje. Dostałem od niej blokadę na czacie za to, że wyraziłem swoje zdanie, nie obrażając jej osoby. Tego raczej regulamin nie zabrania, a jeśli tak to polecam go zmienić. Po to on chyba jest, żeby prowadzić dyskusje i rozmowy w sposób w miarę kulturalny. Kończąc chciałbym dowody albo powody, dzięki którym Kolorowa jest tak wysoko. Jeśli takowych nie macie proszę o degradację ją do stanowiska, które odpowiada jej pracy i zakresowi obowiązków. 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh jak my bardzo z @ Kolorowa spodziewaliśmy się tej skargi. Dobrze zaczynając Kolorowa jest na tym forum od bardzo długiego czasu. Ona nie starała się o Administratora i wcale nie chciała tej rangi. To ja chciałem aby Zorix dał jej posadę. Po drugie To ona sama rozruszała kiedy wszystko zaczęło upadać. To ona pisała posty w całej redakcji i można powiedzieć że tylko ona wszystkim się prawie sama zajmowała. I ty mówisz że "Ona nic nie wnosi". Sam na to forum nic nie wniosłeś ze swoimi kolegami. Jedyne co nam daliście to ciągły spam na chatboxie, prowokacje, wyzwiska i zaczepki. Sam mam dość a Pani @ Kolorowa zbanowała ciebie i @ Szymequ na zawsze. Ciągłe wasze prowokacje i prucie się do innych osób. I tak czy to się tobie podoba czy też nie ja i kolorowa mamy administratorów. A skoro żal ci **** ściska to możesz sobie ze swoimi koleżkami iść na forum do czekoladowego może tam zostaniecie kimś. Nikt was tu nie potrzebuje. A bana kolorowa im dała bo to była prowokacja i zdenerwowanie mojej osoby i samej Kolorowej. Jak ona by tego bana nie dała to ja bym dał. Mamy dość waszego zachowania. Mówicie że "Kolorowa nic nie wprowadziła na forum", a sami nic nie robicie i nic nie wprowadzacie tylko same problemy. Ciesz się że nie dałem ci i @ Szymequ warna za prowokacje bo mam takie prawo. A to nie było jak ty to nazwałeś "że wyraziłem swoje zdanie" Nie wyraziłeś tylko tak samo jak już Pan refox którego z nami nie ma sprowokowałeś nas do takiego a nie innego działania. A ta skarga jest napisana bez sensu. Napisałeś to tylko dla siebie pokazując swój niski poziom intelektualny, by upić się atencją. Ja i @ Kolorowa i nie tylko my mamy was dość. Blokada nie zostanie zdjęta a zorix sam widzi co się na czacie dzieje. A ja od razu ostrzegam że jak pojawią się kolejne prowokacje z waszej strony w obojętnie jaki sposób to będą warny leciały jeden za drugim. A teraz możecie ze swoimi kolegami dać nam spokój i iść płakać do siebie na forum. 

Pozdrawiamy Administracja R2S

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam również Pana Prezydenta Andrzeja Dudę xD

Takimi tekstami nie obrażasz tylko mnie, a również właściciela, wnioskując iż awanse są "po znajomości". Śmieszna skarga, a bany/warny są zgodne z Regulaminem. należy się wcześniej z nim zapoznać i dopiero wtedy się wypowiadać. ^^

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba składająca skargę została zbanowana za Mutli konto na forum. Skarga zostaje z automatu odrzucona.

Pozdrawiamy Administracja R2S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skargaodrzucona.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, nie została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający
    0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie