Jump to content
Sign in to follow this  
Ensi

[SKARGA PRZYJĘTA]Skarga Pqrk

Recommended Posts

nick: @ Ensi

• Nick oskarżonego: @ Pqrk

• Powód/Świadkowie: Cheatowanie na serwerze. Świadkowie: @ Pimpek @ swobus @ xenny@ Kolorowa i mogę tak dalej wymienia 

• Opis sytuacji: A no zaczęło się nie tak dawno kiedy pan @ Pqrk grał odpalony na serwerze R2S. na koncie kamikiri po wejściu na profil tego gracza https://steamcommunity.com/id/ScreamPlayes/ czyli screama który dziś grał na serwerze i dostał bana od @ Kolorowa. Pan scream ma taki sam adres ip na forum jaki ma osoba w sb. może zaprezentuje z zachowaniem wszystkich reguł RODO

ip.png

ip2.png

dodatkowo  mam wykres 6 stron adresów ip paqera 

ip3.png

Teraz chciałbym powiedzieć że fakt iż paqer był odpalony na innych swoich kontach może potwierdzić @ Pimpek z którym pisałem i @ xenny który ma zapisany profil osoby która została zbanowana jako Pqrk. Dodatkowo swobus może potwierdzić że grał odpalony i tu dam screena bo swobus zostal zbanowany swobus.png

+ mam filmiki z nie tak dawnych wyczynów paqerka

demko pierwsze: 

demko 2 głos paqerka : 

demko 3 wh: 

demko 4 perfidny wh: 

demko 5 ucieczka na wh xD

Wnoszę prośbę o degradację dla paqerka z roli admina serwerów jak i Administratora forum. A świadków jest dużo

• Rzygać mi się chce 1

Mogę potwierdzić że @ Pqrk był odpalony na kilku innych kontach sam przy tym byłem i mi również powiedział 

Dobrze widze, że na bogato się bawicie to się troszkę rozpiszę.

Więc tak aktualnie do konta nie mam dostępu ponieważ wszystkie nonprime jakie miałem usunałem 2-3 miesiące temu. Nowych mi się nie chce już robić. Co więcej nie bedę ryzykować znowu myśląc, że dostane Vaca na moim aktualnie drugim koncie. A więc przejdźmy do sedna sprawy:

Tak jak pisałem wyżej nie mam dostepu do konta. Aktualnie kiedy rzekomo gracz o nicku "Scream" grał nie było mnie przy komputerze tylko w tym samym czasie pomagałem mamie sprzątać dom. Poza tym instalowałem w miedzyczasie inna grę więc to kolejne utrudnienie które odrzuca to, że to moje konto. To że było moje ip ( w sensie ten "Scream" miał) to też nie zupełnie to ja musiałem być w tych czasach wszystko jest możliwe i każdy mogł specjalnie się podszyć. Poza tym ledwo co mogę w ostatnich dniach grać w csgo. Co niektórzy dobrze wiedza jakie mam problemy.

Z mojej strony to wszystko.

Pozdrawiam

Pqrk

• Przykro Mi 1

Nic a nic sie nie wypowiedziales do tej sytuacji. Ani do filmikow na ktorych latales odwalony na serwerze i to ze @ xenny ma konto scream zapisane jako pqrk i w obserwowanych bo czeka az dostaniesz vaca. Nic a nic sie na ten temat nie wypowiedzials. Ja powiem tak jakbym latał odwalony to też bym nie miał jak by się przyznać. Ale dowody mowia same za siebie nawet @ swobus i @ Pimpek mowia przeciwko tobie ze jestes odwalony. Prawda jest taka ze i tak masz konta smurf i grasz na serwerze bo masz zmienne ip. A w sumie @ Zorix namierzyłem adres ip przez strone płatną i wyskoczyło że adres screama i pqerka jest taki sam ta sama miejscowosc  ten sam kod pocztowy te same dnsy i typ zabezpieczeń. Skoro juz sie tak bawimy to sie bawmy. Tak samo revila namierzyłem tak samo pana screama i pqerka od ktorego wszyscy sie juz odwrocili i wydali go ze lata odwalony na serwerach. Pozdrawiam pisane z telefonu a i informacja na adresie ip paqera pisze vpn-499572.hosted-by-vpnid.com a na ip screama co dziwne vpn-499572.hosted-by-vpnid.com troszke szkoda ze paqer zamiast normalnie sie przyznac to ma vpna.  Sprawdzilem 2 adresy ip paqera z ktorych ostatnio byl na forum i 2 adresy ip screama ktory w trakcie rejestracji konta byl z polski a na 2 ip rzekomo z ukrainy chociaż dnsy mial z rutera paqera zrezta + paqer mowil ze sam sobie moze bana sciagnac z serwera przez sb albo niewykrywalnie zmieniając adres ip tak wiec no

Ps:co ja bede mowil paqerku wszyscy sie od cb odwrocili i cie wydali

• Super 1

Dobra bo widzę, że naprawde jesli chodzi a VPN nigdy nie miałem na swoim komputerze. Jeśli chodzi o sieć R2S @ Ensi czy ja chcę ja rozpier**lić czy rozwinąć??

Już odpowiadam ci na pytanie:

1 Dowód to kiedy to opuściłeś forum na ziomków serwer zaczynał upadać od tamtego momentu wbijałem ciągle na serwer FFA (obecnie OnlyMirage GOMOD)

I spędziłem najwięcej godzin na serwerze wchodziłem jeśli był pusty żeby ktoś wbił i serwer był pełny. Tu dowód na to że mam najwięcej godzin.( Co to godzin nikt oprócz mnie nie ma wiecej niż 150h) Ja mam ponad 219h

104816685_715452285887478_2827738342403107993_n.jpg

104268046_4235722666469836_6148839140320227749_n.jpg

2 dowód to że pomagałem przez kilka miesięcy opłacać serwery niektóre ale pomagałem. Więc po jaki ch*j miałbym cheatować na R2S (I żeby było jasne  nadal się wypieram że niby konto o nicku Scream to moje) 

Co do filmików nie pamietam co się działo kilka miesięcy wcześniej. Więc nie wiem co tam było ale co to VPN to szczerze nigdy przenigdy nie miałem na swoim kompie badz telefonie VPN pobranego bo nigdy się tym nie interesowałem. Jedynie co mam to jakiś internet z Orange może oni mi dają VPN, nie znam się na tym więc skoncze ten temat VPN. Co to zmiennego IP tak mam dobrze o tym wiem kiedy miałem bana w Minecraft :). Ale to duperele (ban był że napisałem coś na czacie mam kuzyna którry by potwierdził to z MC, ale w sumie nie ma nic związanego z csgo wiec nie bede ciagnął tematu.

Wiec zastanówmy się co chcesz tym osiągnąć>???Ty naprawdę myślisz że grając na cheatach próbowałbym rozwijać sieć? @ Ensi Chcesz mnie zdegradować zdegraduj, ale zebys nie płakał, że tu pusto. W sumie to jedyny przebywałem na serwerach jesli był pusty, zazwyczaj to ja byłem. (Oczywyście jak ciebie nie było). Myśle , że co do dowodu 1 z godzinami, nie stałem na afku tylko się ruszałem, to i tak dużo jeśli ktoś mnie pobije z toptime to powodzenia.

I co do filmikow chciałbym dostać lepszy dowód że konto Kamikiri to moje konto ( Świadka mogłeś przekupić że stanął bo twojej stronie)

Jeszcze odnośnie zdjęć z moim IP. Coś nie tak ? Na forjm i na sb takie same to chyba powinno tak być. ?

Ja już nie mam zamiaru się wypowiadać się w tej skardze (raczej)

Pozdrawiam 

Pqrk

• Like 1
  • Przykro Mi 1

Ja wypowiem się trochę ogólnie. Potwierdziłeś, że to było twoje konto ale nie masz teraz do niego dostępu. To jest twoje konto a to kto jego używa to już nie jest nasza kwestia tylko twoja. Jeżeli nie umiesz dopilnować swoich kont no to będziesz brał konsekwencje za inne osoby(jeżeli inne osoby z nich korzystały). 

Na forum logowałeś się między innymi z Moskwy ,a na następny dzień z Polski więc bez VPN jest to niemożliwe.

Po prostu lepiej jakbyś powiedział prawdę, a nie się krył. Jeżeli chcesz uzyskać mniejsze konsekwencje bo i tak będą

• Super 1

Jeśli chodzi o VPN serio go nie mam na kompie nwm czm z Moskwy ale to moim zdaniem wina Orange 

Więc tak przyznaje się do czynu nie wykonanego w 100% przeze mnie. @ Ensi nie musisz przedstawiać kolejnych dowodów. 

Z mojej strony to wszystko.

Dobra tak więc @ Zorix i @ xenny możemy tą sprawę zakończyć raz na zawszę. Drodzy państwo ( droga administracjo i drodzy użytkownicy). Pan paqer się plącze w tym co mówi Orange jest winne tego że zmieniło mu adres z polski na Ukrainę. Toż teraz mogę powiedzieć prawdę. Jestem na kierunku informatycznym i uczą nas w szkole że nie ma takiej możliwości aby dostawca sam zmienił ci adres ip albo dodał ci vpna XD. Postanowiłem udostępnić wszystkie dowody na paqerka z jego internetowych adresów ip z zachowaniem zasad kodeksu karnego o RODO..... 

Tutaj adres ip paqerka na forum:

ipv.png

tutaj adres ip osoby Scream który został zbanowany na serwerze.:

ipvvv.png

a tutaj mamy pana screama który napisał odwołanie na forum od bana 

ipvv.png

Powiem tak wszystko zamazałem żeby nie było że RODO. ASN czyli protokół internetowy który każdy na innym adresie ip powinien być inny.  na każdym jest taki sam wszystko zostało dostarczone do @ Zorix. City czyli miejscowość jest na każdym adresie ip taka sama.

Położenie geograficzne zostało zamazane tak samo. 

Kod pocztowy chociaż mamy ukraine i polske to kod pocztowy jest taki sam. 

State code czyli kod stanu pochodzenia jest taki sam.

No i mamy na ostatnim screenie vpna  gdzie pisze connected from i tutaj mamy adres ip zamazany z 2 screena. Dodam że tak jak zorix pisał wcześniej kilka adresów z logowania paqerka na forum są z Rosji, ukrainy i czech

Dodatkowo dostarcze filmiki z demek które przeanalizowaliśmy z panem kolegą @ xenny

Panika paqerka  

dostał jedno info że jest mid. Namierzanie przez ścianę i ucieczka pod b ale chwila w apartach leci koleś na szifcie i paqerek ma problem nie chce sie spalić to schował się za tv i był wcelowany i czekał aż pan kolea wychyli albo tupnie.

tutaj mamy 2 demko niby only b ale 

only b ale graczy było dużo w tym ja co zawsze lubie czekać na innym bsie niż na tym co jest oznaczony. w tej rundzie poszedłem akurat na tamten bs a paqer wbił na side a jak do siebie na chatę, nic nie sprawdzając, obracając się po ścianach. pędził czym prędzej na CT.

Dodam że na serwerze kilka osób potwierdzi że paqer grał odpalony na innym koncie. w tym pan inwalida czyli adidas który mówił że grał z paqerem kiedy on był odwalony.

Proszę @ xenny o wypowiedzenie się jeszcze w tej sprawie. I proszę @ Zorix o decyzje w tej sprawie i zatrzymanie tej pajacerki. To już tyle od mojej osoby 

Dodam że dowodów jest więcej i więc nie ma problemu z dostarczeniem. Pozdrawiam

Dodam notkę wszystkie reguły kodeksu karnego zostały spełnione i nie zostały naruszone. Wszystkie ważne informację zostały zakryte. I poddane głębokiej analizie programowej która wykazała takie a nie inne informację

Już wszystko wyjaśniam. Jeśli chodzi o IP to korzystam z Google Chrome a nie jakieś Opery. Nwm skąd vpn na mojej sciezce zycia. Ale był i widocznie tak być musiało, szczerze nie przyznaje sie do VPN bo go osobiscie nie pobierałem / kupowałem. Skad mi nagle Ukraina wyskoczyła to kij wie.

Jeśli chodzi o demka i moje głowne konto. Jaja sobie robisz @ Ensi nie chce się kłoci, ale ja jestem dzieckiem szcześcia i gram na intuicje a nie na cheatach. Ale okej,

1 demko na midzie było. Skoro teammate zginał na midzie to tam nie szedłem i zkampiłem się na TV. Szczerze nie wiedziałem, że ktoś bedzie akurat na apsach B.

2 Demko natomiast było tak, że Only B było w tej rundzie akurat wiedziałem jak grają przeciwnicy więc widziałem że nikogo tam nie bedzie. 

Co do filmików z Kamikiri grałem jakieś 4 miechy temu ale konto usuniete. Zostało bo było niepotrzebne bo się chwile rozgrzewałem i poszedłem na tamtym grać rankeda i pozniej VAC wleciał. Jeśli chodzi o tamto konto.

I teraz kwestia Konta Scream- Szczerze obejrzałem demko jak grał i szczerze był legit nie widziałem spalonej akcji żadnej, ale dobra co do konta możliwe, że oddałem kuzynowi bo nie chciało mu się wbijać 5 stopien. I miałem tam zapisane serwery R2S, w sumie przyznaje, ze zrobiłem błąd nie usuwając ich z ulubionych. To konto miało kiedyś nick: The ArkhamKnight i szczerze nie grałem na cheatch jako Akrham ale to kwesta małych spraw. Jeśli coś jeszcze mam wytłumaczyć to piszcie bo dziś nie mysle bo mnie łeb boli. 

• Like 1

Tutaj dodam swoją opinie jako doświadczony cheater każda akcja była spalona  movement bociana i to tyle

• Super 1

e halo ta skarga już była wyjaśniona , degrad z funckji admina ale brak wystarczających dowodów aby dać bana ( nikt nie udowodnił że to on cheatował tylko że to było na jego starych kontach do których pokazał że nie ma dostępu

skargaprzyjeta.png

Skarga złożona na gracza/adminstrację, została zaakceptowana.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information