Jump to content
Pimpek

[ZAMKNIĘTY] Pa pa

Recommended Posts

No to tak. Odchodzę ze względu że @ Zorix zacząłeś odpierdalać np. nie chcesz zbanować @ Pqrk albo nawet dać mu degrada kurwa, nie raz nie miałeś czasu zrobić czegoś na rzecz serwerów( jakiegoś jebanego SB) niby uczyłeś się do matur ale chuj kurwa wolałeś chodzić ze znaj i chlać.  Sama atmosfera była często chujowa. @ Pqrk kurwa jesteś jebanym debilem kurwa jebanym kidem który wszystko robi pod siebie i nie chce stracić jakiegoś jebanego Admina, okłamujesz wiele osób kurwa sam mi mówiłeś że byłeś odjebany i sam widziałem gdy graliśmy na inferno z moim znajomy o nicku Baka. Pamiętam gdy był jeszcze ffa i ty z @ Ensi sprawdzaliście kurwa demko to ja i ty wiedzieliśmy że byłeś odjebany i pamiętam ze to ja powiedziałem @ Ensi że to ty. A wiesz na jakiej było to mapie bo ja wiem i to był overpass, a demko było na train. Więc tak dziękuje dużo osób za to że miałem możliwość z wami grać. 

@ Kolorowa, @ Hytryy, @ Ensi, @ GeT_LefT, @ JCM, @ Wenox, @ maik, @ xenny, Cex, Fokio, @ swobus, @ psycho, @ Zorix i nie tylko im. Dziękuje wam za wszystkie wspólne chwile. Było miło <3<3 

ps. @ Pqrk jesteś, byłeś i będziesz odjebany i ty dobrze o tym wiesz

ps. @ revill czekaj na rozprawę sądową nigdy ci tego byczku nie zapomnę ?

Pa pa kc <3<3 

• Super 2
  • Przykro Mi 1

Posted (edited)

@ PimpekNara przykro mi że odchodzisz ale taki jest twój wybór NARA ??

POZDRAWIAM HYTRY ?

Edited by Hytryy
  • Super 1

Z sb nie miałem gdzieś tylko był jakiś błąd którego nie byłem w stanie ogarnąć i zwróciłem się o pomoc do seniora @ KoMaR 'a. Sprawa została ogarnięta tylko ,że chwilę to zajęło. Do pqrk dostał degrada z admina na serwerze, @ Ensi awansował na właściciela i niech on zadecyduje co z @ Pqrk ma być postanowione. Ja mam tego dość i może mam za duże zaufanie do ludzi, wolę żeby on zadecydował. 

Same pożegnanie jest napisane w "zły" sposób ponieważ zawsze mówię ,że wszystkie spory trzeba zgłaszać do mnie na pw i będę starał się wyjaśniać. 

@ Ensi co byś miał do powiedzenia odnośnie @ Pqrk (pisał na ms ,że ma gości więc pewnie potem odpisze ) 

• Super 1

Sprawę wyjaśnię na priv z @ Zorix ale to później 

temat zamykam

• Super 1

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing
    0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information