Skocz do zawartości
Ensi

[ZAMKNIĘTY] [Ważne]Przeprosiny Ensi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie miałem gdzie napisać więc piszę tu najwyżej ktoś przeniesie jednak chce by każdy wiedział o tej sprawie ale najpierw...

Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić @ Zorix, @ KoMaR, @ xenny i wszystkie osoby ze strefy adminów technicznych którzy pomagali ogarnąć wszystko zorixowi. 

Chciałbym wyjaśnić sprawę tego co się działo. Ostatnio dokładnie 9 lipca został przeprowadzony na mnie i moje konta atak hakerski. Zostały przejęte wszystkie moje konta co w rezultacie dało efekt straty moich kont YT nawet tego najważniejszego konta dla mnie czyli wiele osób wie DJ Ensi, przejęcia mojego konta steam którego jeszcze nie odzyskałem. Stratę całego konta FB i kilku maili. Dodatkowo na komputerze otrzymałem wirusa zwanego crypto wirus czyli ransomware i keylogger które zrujnowały wszystko co miałem. Komputer oddałem do informatyka 10 lipca a już 13 odzyskałem naprawiony. Sama akcja wyglądała w ten sposób że nie miałem wgl zabezpieczonego komputera / systemu żadnymi antywirusami nawet windows defenderem. + miałem wyłączoną cyber tarcze od orange na komputerze miałem praktycznie wszystko co na telefonie nawet google authenticator. Co niestety doprowadziło do rozwalenia sieci / sb i serwerów w pewnej części.  Chciałbym tą sprawę wyjaśnić tutaj by każdy wiedział. Oczywiście pisałem do wielu osób na fb / steamie że odchodzę / odejdę z forum, albo to że Kolorowa ma przeje***e. Było to spowodowane moimi silnymi nerwami i słabą cierpliwością do niektórych osób. Więc teraz wyjaśnię otrzymałem od kilku osób z serwera nawet tych z grona @ xenny co pisali mi że kolorowa banuje na serwie ludzi bez powodu, na forum i rządzi się / rozkazuje. Że chwali się że ma większe prawa niż inni admini za co sam też przepraszam bo jestem głupi i sam jej takie prawa nadałem. Można powiedzieć i za to też przepraszam że zachowałem się jak Stulejarz bo dawałem jej wszystko co mogłem i chciałem + niestety szerzyło się w jej stronę od mojej osoby kolesiarstwo i to nie było odpowiednie. Sprawa tego "kolorowa ma przeje****" z tego co teraz pisałem wygląda w ten sposób że chciałem posunąć się do radykalnych środków takich jak usunięcie jej ze strefy administracji serwera jak i starać się o degradację na forum za to że było na nią więcej skarg niż nawet na samego @ Pimpek. Kolejna sprawa to sprawa mojego odejścia. I tutaj sprawa do @ Zorix tak miałem takie myśli pisałem je do @ xenny nawet do @ ReeeFoX / @ Pimpek i @ Pqrk Miałem już dość zachowania niektórych osób w tamtym czasie tego że @ Pqrk nie dostał degrada teraz sam paqer wie że no na siłę chciałem dla niego degrada i wiem jak on teraz się z tym czuje. I dodatkowo dobiły mnie ciągłe skargi na kolorową i to co się działo po tym jak wgl nie reagowałem na nie. Dostawałem informację że ludzie odchodzą z serwera przez nią bo banuje ludzi za to że grają zeusami. ogólnie w skrócie banowała ludzi za granie 4fun na serwerze 4fun. Dobijało mnie to i chciałem odejść bo wszystko co ona zrobiła spadało na mnie. ona zbanowała ? wina ensiego. Ona dała ub ? wina ensiego, ktoś ma do niej problem ? zgłoś się do ensiego, kolorowa kogoś wyzwała ? zamiast napisać skargę to co skierowała ludzi do mnie. Miałem dość i chciałem odpocząć od tego wszystkiego bo siadałem psychicznie że wszystko spada na mnie. najpierw myślałem o innej sieci o czym większość osób wie. ale na końcu się rozmyśliłem i pomyślałem że zostanę na R2S do samego końca albo aż sam zorix to zamknie albo aż zostanę doprowadzony do stanu by odejść. Sam sobie mówiłem że jak mam odejść to odejdę w pokoju czyli pożegnam się i poproszę o zabranie rangi / albo napiszę do zorixa o danie mi admina / właściciela jako rangi drugorzędnej a na pierwszym miejscu weterana. Ogólnie mam sentyment do tej sieci i nie chciałem jej nic zrobić. Jak miałem odejść to albo na jakiś czas i wrócić albo na zawsze ale nie na inną sieć tylko zająć się swoim życiem. Nie zrobił bym tego i nie zrobiłem tego nie zniszczyłem sieci nawet mi to do łba nie przyszło. Zostałem oskarżony przez jedną osobę że to moja wina / zostałem wyśmiany, wyzwany i sprowokowany do obrazy tej osoby nie czuje się z tym źle, czuje się że dobrze zrobiłem że odpowiedziałem agresją na agresje. Przepraszam jeszcze raz wszystkich szczególnie @ Zorix za to co się stało na forum. obiecuje że to już nigdy nie będzie miało miejsca. Mam już zabezpieczenia pobrane i antywirusa i program do ochrony samego internetu. Przepraszam i dziękuje za wyrozumiałość.

• Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Ensi napisał:

było na nią więcej skarg niż nawet na samego @ Pimpek.

Dzięki <3 to chyba jest niemożliwe byczku

<3<3 

ts w czwartek bo jutro nmg?

Edytowane przez Pimpek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie mnie to nie będę pisał tutaj szczegółów ale musimy porozmawiać bo mimo, że to nie była twoja wina (w co wierzę bo w 100 % nic nie wiem) to odbiło się to mocno na serwerach i forum bo do tej pory nie wiem co jeszcze nie działa. Na pewno przez to co się stało musisz teraz bardziej się przyłożyć, żeby to co się działo trochę odrobić pozytywnymi działaniami dlatego też zmieniłem rangę na admin póki co. Więcej na ts - do obgadania 

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Ensi spoko, pogodziłem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tematzamkniety.png

* Nie zgadzasz się z werdyktem?
Reportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający
    0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie