Skocz do zawartości

[PRZYJĘTY] Podanie o Administratora serwera Only AWP

Rekomendowane odpowiedzi

1  Twój nick na serwerze: DJ GOD (OF ALL)
2  Wiek: 03.01.2021 będzie 18.
3  Czas spędzony na serwerze (Link do GT): https://www.gametracker.com/player/DJ GOD(OF ALL)/51.83.217.86:30016/
4  Ile godzin dziennie możesz poświęcić na pilnowaniu serwera: W zależności od dnia, ale przeważnie od 1 do 3 nawet 4 godzin.
5  Znajomość SourceModa [0/10]?: Jeśli chodzi o znajomość komend to 9/10 z powodu na to że admina miałem już dość dawno i trochę mi się zapomniało kilka komend. Jeśli chodzi o wszystko czyli komendy pluginy itp. to znam tylko komendy pluginów nie potrafię pisać.
6  Czy posiadałeś/aś już kiedyś Admina?: Posiadałem niejednokrotnie takie uprawnienia.
7  Twój Steam ID: 
STEAM_1:0:419238732
8  Konto ze statusem prime [Tak/Nie]: Owszem.
9  Mikrofon [Tak/Nie]: Tak, lecz nie używam go za często.

Tu jeszcze kilka pkt które moim zdaniem powinny znajdować się we wzorze.

Dlaczego Ty?: To jest bardzo dobre, lecz odpowiedz na to jest bardzo prosta. Na serwerze jest brak administracji z tego co wiem jest chyba 7 adminów więc kolejny może się przydać. Moje GT nie zadowala, ale to tylko GT które można nadrobić i taki mam zamiar.

Napisz coś o sobie: Cześć mam na imię Bartosz, ale wole jak mówią Bartek. Mieszkam w okolicach Warszawy. Jestem osobą która ma dużo pasji/hobby ale nie rozwija tego dalej. Interesuje się fotografią, robię zdjęcia, obrabiam je ale zostawiam dla siebie w takim folderze (koniec komputera :D), ale nie interesuje się tylko tym. Zajmuje się również beatboxem co pokazał kilka razy na serwerze. A moim ostatnim i w ostatnich czasach bardzo aktywnym w moim życiu jest grafika komputerowa z którą mam w planach pracować do kiedy tylko będę w stanie. Ogólnie jestem osobą dosyć nietypową, dziwną, a jak to by ktoś inny powiedział poje****. Również jestem wobec siebie bardzo wymagający i surowy co jedna osoba może to potwierdzić. Jeśli ktoś pisze do mnie z prośbą o pomoc staram się tą pomoc tej osobie dać jeśli jestem w stanie. Nie używam często mikrofonu ponieważ nie czuje takiej potrzeby i jestem osobą bardzo nerwową którą łatwo wyprowadzić z równowagi lecz nie zawsze to pokazuje, dlatego wole używać mikrofonu mniej a gniew wylewać na worku treningowym. Oczywiście będę go używał jeśli będzie taka potrzeba. Jeszcze mnie nie znacie bo nie zdążyliśmy się poznać, ale mam nadzieje że się "zakolegujemy" i poznacie mnie z tej dobrej strony. To chyba tyle z mojej strony. Mam nadzieje że podanie się spodoba a wasza decyzja będzie przemyślana. Życzę wszystkim miłego dnia i zapraszam to wypowiedzenia się ;) 

Składka [TAK/NIE]: Nie. Jeśli bym dostał admina prosiłbym o admina bez vipa.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?: Tak

Edytowane przez DJ GOD OF ALL
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Na tak

+sm

+/- GT (to prawda ta się to nadrobić)

+prime

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak;

+ wiek

+/- GT

+ prime

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak:

+sm

+wiek

-GT ale to mozna zawsze nadrobic

Odnośnik do odpowiedzi
  • Weteran

podanieprzyjete.png

Aby otrzymać rangę zgłoś się tutaj

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie