Skocz do zawartości

[PRZYJĘTY] Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Noname

Mutacja (Tak/Nie) : Jestem w trakcie mutacji (nie piszcze) 

Steam_ID : 76561198296760655

Doświadczenie w byciu Adminem : W grze cs:go nie byłem adminem (szybko się uczę) , ale na serwerowni pewnej w grze Unturned byłem moderatorem przez 2 lata (zrezygnowałem) 

Znajomość SM ( w skali 0-10) : nie będę ukrywał 1-10 (ale wiem o co chodzi i jak wyżej napisałem szybko się uczę)

Link do GameTrackera : https://www.gametracker.com/player/NONAME/137.74.0.162:27016/

Opisz siebie (w 2-3 zdaniach) : Mam na imię Maciek fajny miły chłopak z małego miasta. Lubię grać na komputerze, i często wychodzić z znajomymi. Nie mam co się tutaj dużo rozpisywać ponieważ dużo ostatnio w moim życiu się nie dzieje egzaminy 8 klasisty bierzmowanie itp.

Dlaczego ty? : Sądzę że przydał by się ktoś na tymczasowe miejsce ukyoriego. Dlaczego? napisze tak kiedy bywam na serwerach czyli cały tydzień czasem w weekend ( w czwartki o 17 gram w rusta kończę wipe około niedzieli) i kiedy jestem na serwerze często są osoby które się nie stosują do regulaminu jak pisałem w wiadomości (zabijanie w windzie , puszczanie muzyki ,  obraza graczy itp) i niema wtedy osoby która na to zareaguje tzn admin ja rozumiem że jak ktoś np puści pierwszy raz muzykę bo "nie wiedział" to nie dałbym mu bana ale jeśli puszcza muzykę z premedytacją to dałbym bana na około 30m a jeśli by sie to powtarzało to coraz dłuższe bany.* Sądzę że jest za mało adminów którzy będą aktywni*

Konto Prime (Tak/Nie) : Tak

Możliwość płacenia składek (Tak/Nie) : Jestem w stanie poświęcić w serwerownie około 30zł/miesiąc 

Czas jaki dziennie poświęcasz na serwer: Jak pisałem w tygodniu gram najwięcej myślę że około 3-6h dziennie (zdarza się dłużej w niedziele grałem około 11h)

Kontakt : Forum albo steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198296760655/

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na malutkie tak

+wiek

+/- gt

+prime

+składka

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Ogólnie wypowiem się tak :

Jestem za okresem próbnym + mały test co potrafisz (na tsie mogę cie przepytac), 

@ Zorix co ty na to ?

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • HOMBRE HONORARIO

Jestem za okresem próbnym 

+/-Wiek

+Prime 

+Składka 

Osoba top 1 rpg spoceniec :D

POZDRAWIAM Hytryy 😉 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

+gt

+prime

-sm

+spoko morda

+kultura

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

podanieprzyjete.png

Aby otrzymać rangę zgłoś się tutaj

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie