Skocz do zawartości

[PRZYWITANY]ponowne witanka

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Witam bardzo serdecznie całe grono R2S. Zapewne wiele osób mnie tu zna i pamięta a są też tacy co mnie nie znają. Jeszcze nie tak dawno razem z @ Zorixwspółpracowaliśmy razem w administracji. Niestety przez problemy moje związane z tym że na komputerze miałem pełno pobranych crack programów w tamtym czasie nie musiałem długo czekać na włama który doprowadził do dużych problemów na sieci. Jednak wracam i chciałbym przeprosić wszystkich na sieci za moje zachowanie jak i moje podejście do niektórych tematów szczególnie przepraszam @ szymequuuuuuuuu@ Pqrk@ Kolorowa@ Zorixi @ muzynk i @ HytryyJak na gościa co ma prawie 22 lata zachowaniem nie pokazałem się z najlepszej strony. Wracam do was na sieć chciałbym dalej pomagać w rozwoju sieci jak i dogadać się z osobami z którymi nie miałem problemy. Tutaj trzeba poruszyć temat sprawy z "Haxami" Ten filmik który wysyłaliśmy razem z @ Pqrkto nie był film nagrany ani przeze mnie ani przez pqrk był to gotowy film pobrany od ytbera i po prostu delikatnie zmieniony żeby wyglądał że to nasz... Tak jak już pisałem człowiek zmienny jest i każdy zasługuje na kolejną szansę myślę że dacie mi taką, zmieniłem się i nie mam zamiaru już odpierdalać jak kiedyś. Bardzo was jeszcze raz przepraszam tych co wiedzą o co chodzi i witam wszystkie nowe osoby które nie poznały jeszcze mojej osoby :taniec1:. Liczę że uda się wrócić z wami do współpracy i razem się dogadamy :puchar:

Edytowane przez Ensi
Odnośnik do odpowiedzi

No siema, widać że nie tylko park coś odje.... :D 

@ PqrkXD Nie płacz i nie intuj już XD 

Edytowane przez DJ GOD OF ALL
  • Rzygać mi się chce 1
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

@ DJ GOD OF ALL ale mozesz zamknac du** 

@ Ensi byq luzik (wspólne gierki są sztos )

Odnośnik do odpowiedzi

No i wrócil pierwszy król xD

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

sIea znow

Odnośnik do odpowiedzi

@ EnsiWitaj znów na forum, jeżeli o mnie chodzi nie czuje urazy i tak jak pisałeś człowiek zasługuje na 2 szansę i od mojej osoby ją dostałeś jeżeli o innych chodzi to nw moje relację z tb są git i myślę że tak pozostanie na długi długi czas ;)

POZDRAWIAM Hytryy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

uzytkownikprzywitany.png

Witaj użytkowniku! Mamy ogromną dumę, że właśnie dołączyłeś do grona R2S.

Pozdrawiamy Administracja R2S.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie