Skocz do zawartości

[Odbanowany]Zbanowany bez powodu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zostałem zbanowany po 5-10 minutach gry z powodu triggerbotów, ale nie mam żadnych programów firm trzecich dających przewagę, może graczom nie podobało się sterowanie kamerą w grze z włączonymi wiązaniami + lewy i + prawy (używam ich do płynnego ostrzeliwania, gdy bunnyhope i latania wokół przeciwników w kółko) zabity TYLKO nożem i oto wynik, natychmiast zbanowany, pokaz mojej gry można zobaczyć na ostatnim strumieniu zgodnie z kod czasowy poniżej i mogę przejść wszystkie wymagane kontrole, mogę dać niezgodę na sprawdzenie na żywo.

https://youtu.be/I-p2jWRbiSc?t=6273

My email: [email protected]

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Zastosuj się do wzoru (Daje poniżej).

Nick z serwera:
Nick admina banującego:
Powód bana:
Data oraz godzina bana:
Na jakiej mapie zostałeś/aś zbanowany/ana:
Na jakim serwerze zostałeś/aś zbanowany/ana:
Link do bana w bansie:
Opis sytuacji:
Odnośnik do odpowiedzi

Pseudonim serwera: 1000-7
Pseudonim administratora do blokowania: nieznany (zapisuje go konsola)
Przyczyna banowania: Triggerbot
Data i godzina zablokowania: 24/04-21 22:32
Na której mapie zostałeś zbanowany: surf_dust
Na którym serwerze zostałeś zbanowany: surf + rpg
Zablokuj link w zakazie: https://sb.road2skill.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1-0:95034085&advType=steamid
Opis sytuacji: Na serwerach surfingowych gram od dłuższego czasu, około 6-7 lat, czyli od 12 roku życia. Spędziłem na takich serwerach około 1.500-2000 godzin, jeśli weźmiemy pod uwagę drugie konta. W tym czasie nauczyłem się dobrze zająć się króliczkiem, strzelać w wiązania +left, +right. A także grać na serwerach bez odrzutu, ale ponieważ ten serwer ma odrzut w locie, grałem jednym nożem. W końcu zagrałem tylko 10 minut i poleciałem do bana, najprawdopodobniej administrator po raz pierwszy w życiu zobaczył osobę bawiącą się bindami, bo ruchy na bindach wyróżniają się nienaganną płynnością rotacji, lub Jakoś udało mi się go zaskoczyć, wcinając Bunnyhope, w każdym razie jestem gotów osobiście skontaktować się z administracją w zgodzie i pokazać, jak gram, przechwytując cały ekran. Mogę przejść wszystkie wymagane kontrole.

Odnośnik do odpowiedzi

i dlatego nie banuje się przez konsole sm_admin. Myślę, że to nie byliście wy ale to przestroga dla was @ xDawidek X @ Yuui może na przyszłość dla @ XerDes

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Niestety nie mogę odtworzyć demka, żeby sprawdzić jaki admin był w tym czasie na serwerze, dlatego oznaczę wszystkich adminów, a adminowi który dał bana daje 24h (od teraz) na rozpisanie demka. Przy braku rozpisanego demka dostaniesz UB :D 
@ xDawidek X @ Yuu @ kacpiros11 @ Huzen @ Timon1545 @ Moose @ T o d o r o k i @ Pqrk

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Adminstrator

@ Moose to wina przez sm_admin poprostu w sb nie zalozylem im kont ale z tego co pamietam to @ T o d o r o k i mówił @ xDawidek X zeby zbanowal wiec macie to wyjasnic rozpisac demko 

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

@ xDawidek X zbanowal typa ktory mial trigera mnie nie bylo przy komputerze wiec to nie ja.Sprawdzam te demko wiec zobacze

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Adminstrator

@ Marson_Play obejrzałem demko i nie widziałem nic podejrzanego. Dostajesz unbana na serwerze, życze miłej gry 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Adminstrator

Użytkownik został odbanowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie