Skocz do zawartości
Alt Text!

Partnerzy

Gosetti
Pukawka
GoBoosting

[SKARGA PRZYJĘTA]Skarga na Szob0b, arius, lolz


Asken

Rekomendowane odpowiedzi

  • Weteran
Weteran

• Nick oskarżonego: Szob0b, arius, lolz

• Oskarżenia: Wyzywanie gracza i jego rodziców na serwerze. (Przemoc psychiczna)

• Opis sytuacji: Wczoraj 

am_must2_rdn 2020-05-13 17:57 2020-05-13 18:10

Gracz Szob0b, ariu i lolz wyzywali użytkownika Fifek (Kamcio) Nie dość że wyzywał i wyśmiewał go Pretendent na admina serwera @ szob0b to jeszcze pan Arius i lolz. Dodatkowo lolz spamował jego imieniem i nazwiskiem na czacie. Ogólnie powiem tak rozmawiałem z @ Kolorowa @ Pqrk i @ revill takiego zachowania nie powinno być na serwerze. A tym bardziej osoba która ma mieć admina nie powinna wyzywać graczy serwera. Demko serwerowe jest do pobrania. A ja od siebie załączę dla was kilka filmów pokazujących całą sytuację. Degradacja już poszła @ Zorix nie dodawaj mu admina na serwer. Teraz wszystkie wymienione osoby otrzymają bana na serwer o długości od 7 do 14 dni max do miesiąca w zależności od tego jak bardzo wyzywali.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Weteran

Żałosne zachowanie wszystkich trzech oskarżonych. Po rozmowie z @ Ensi ustaliliśmy, że nawet miesiąc byłby słuszną karą. Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca. Jak dobrze wiecie istnieje coś takiego, jak "przemoc psychiczna" i dla wielu osób jest o wiele gorsza, niż - przemoc fizyczna. Nie raz byłam świadkiem tego, w jaki sposób gracze odnoszą się do innych, ponieważ uważają, że są "anonimowi" i żadna kara ich za to nie spotka. Otóż nie! Każdy powinien być świadomy konsekwencji, które go czekają. Jeżeli zawinił wam w jakiś sposób, to należy zgłosić odpowiednim osobom, ale jeżeli, to było dla tzw. "żartu", to jesteście śmieszni. 3 na 1, to zdecydowanie słabo z waszej strony i pokazujecie, tylko jacy jesteście niemoralni.

Liczę, że gracz, który został pokrzywdzony (Kamcio) dostanie solidne przeprosiny i więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca. 

Skarga oczywiście zostaje przyjęta, a gracze: SzobOb, Arius i lolz zostają ukarani banem o długości miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum musisz zaakceptować nasz regulamin: Regulamin